Braun, Prostownica ceramiczna ES2, SatinLiner

Braun, Prostownica ceramiczna ES2, SatinLiner

Prostownica SatinLiner wyposażona jest w technologię jonizacji. Zapobiega puszeniu się włosów oraz ich elektryzowaniu, a dodatkowo sprawia, że włosy wyglądają zdrowo i są pełne blasku.
Zasada działania technologii jonizacji jest prosta: urządzenie, po naciśnięciu jednego przycisku, emituje strumień ujemnie naładowanych jonów. Zostają one przyciągane przez powodujące puszenie i elektryzowanie się, dodatnie ładunki na włosach. Ujemne jony neutralizują ładunki na włosach. Ten zupełnie naturalny sposób odżywiania w czasie stylizacji pozwala wydobyć z włosów ich blask, a dodatkowo pozostają one gładkie, jak satyna.
Technologia Satin Protect z unikalnymi płytkami ceramicznymi, powleczonymi enamelem, eliminuje jakiekolwiek tarcie po powierzchni włosa. Mikrostruktura płytek jest 3 razy bardziej gładka niż dotychczas, dzięki czemu nie szarpią i nie zadzierają włosów, pozostawiając ich strukturę gładką jak satyna. Podobnie jak profesjonalne prostownice używane przez stylistów, nagrzewa się zaledwie w ciągu 30 sekund, a temperatura ustawiana jest od 130 do 200 stopni Celsjusza, co 5 stopni. To pozwala dopasować ją do każdego rodzaju włosów i do różnych potrzeb. Mało tego, przycisk natychmiastowego podnoszenia temperatury podnosi ją w kilka sekund do 200 stopni, aby z łatwością wygładzić wszelkie nierówności niesfornych pasm i jednocześnie wydobyć ich satynowy blask.Dla wygody w czasie użytkowania prostownica SatinLiner została wyposażona w duży, kolorowy wyświetlacz LCD. W ten sposób kontrolowanie wielu funkcji urządzenia jest o wiele łatwiejsze. Marka Braun pomyślała także o bezpieczeństwie każdej użytkowniczki i wyposażyła SatinLiner w funkcję 'strażak', czyli automatyczny wyłącznik po 30 minutach braku aktywności.
Obudowa prostownicy zawsze pozostaje chłodna, aby żadna kobieta lub jej dzieci nie uległy oparzeniu. Dla wygody użytkowania przewód zasilający został wydłużony aż do 3 metrów.

Moja wyśniona!

Od dłuższego czasu bardzo chciałam zakupić dobrą prostownicę, która poskromiłaby moje loki. I udało się. Przegrzebałam cały wizaż, wypytywałam sie wszystkich, potem był atak na allegro w końcu prostownica za 200 zł znalazła sie w moim domu.
Włosy prostuje idealnie. Ustawiam przeważnie na temperaturę 190*C. Po zastosowaniu włosy są trochę oklapnięte. Stosuję do tego jeszcze specjalne kosmetyki pielęgnacyjne. Najgorzej jest, gdy po ok. 2 godzinach końcówki się podkręcają. Stosuję wtedy żel lub podprostowywuję je jeszcze raz. Wtenczas włosy są idealnie proste przez 2-3 dni. Efekt jonizacji sprawia, że włosy mniej sie elektryzują i są widoczniej gładsze. Jeszcze nie mam bardzo zniszczonych włosów, ale będę dbała o nie żeby mi się nie spaliły. Ogólnie prostownica jest bardzo dobra. Polecam ja wszystkim.

Ilość zużytych opakowań: mam cały czas tę samą prostownicę

To jest to:)

Prostownica jest wspaniała. 20 sekund i jest nagrzana. Efekt jonizacji sprawia, że włosy są błyszczące i miękkie. Prostuje na niskich temperaturach i mimo to włosy przez 2 dni są prościutkie :) Gęste i kręcone włosy nie stanowią problemu dla tej prostownicy:)
Używam tego produktu od:3miesięcy
Ilość zużytych opakowań: