Rimmel, Glam` Eyes Mascara (Tusz pogrubiający i wydłużający)

Rimmel, Glam` Eyes Mascara (Tusz pogrubiający i wydłużający)

Innowacyjny tusz do rzęs gwarantujący wspaniały efekt kuszących rzęs. Szczoteczka Volumflex perfekcyjnie podkreśla rzęsy, pogrubiając je aż 10 krotnie oraz wydłużając je o 80%. Wyjątkowa precyzja optymalizuje ilość nakładanego tuszu nie obciążając rzęs. Rzęsy są perfekcyjnie rozczesane i podkreślone, tusz nie skleja i nie pozostawia grudek na rzęsach.

Dobra jakość w rozsądnej cenie

Moim zdaniem to najlepszy tusz z tej półki cenowej. Ma rewelacyjny grzebyczek, który ładnie rozdziela i wydłuża rzęsy tworząc naturalny efekt. Nie rozmazuje się i nieźle się zmywa. Do tego jest wydajny.

cena
daje efekt rozdzielenia i wydłużenia rzęs
nie pozostawia grudek
nie rozmazuje się
ma ładne opakowanie

nie pogrubia, ale rzęsy i tak wyglądają bardzo dobrze

PS. Widzę, że poprzednie recenzje tego produktu pojawiły się dość niedawno... A ja niestety nigdzie nie mogę ostatnio trafić na ten tusz. Proszę o podpowiedzi gdzie go znajdę! :)

Używam tego produktu od: używałam rok temu

Bardzo fajny tusz ze średniej półki cenowej

Dostałam ten tusz w gratisie do podkładu Rimmela Stay Matte. 2 w cenie jednego :P
okazał się bardzo przyzwoity:
PLUSY :
+nie nawidzę posklejanych rzes z grudami on w tej kwestii jest cudowny pieknie rozczesuje każdą rzęsę z osobna
+ładnie wydurza i lekko podkręca
+w moim odczuciu do stosowania na dzien i na wieczór w zależności od użytych warstw

MINUSY :
- niestety pod koniec gdy był już troszkę wysuszony bardzo się osypywał ale to raczej normalne :)

Używam tego produktu od: 6 msc-y

Tusz, jak tusz

Kupiłam go raczej spontanicznie, ot potrzebowałam jakiegoś nowego.
Nie zachwycił mnie.
+ Wydłuża rzęsy
+ Ładnie je rozczesuje

- Nie pogrubia
- Dosc drogi
- Szybko zasechł

Używam tego produktu od: Używałam jakiś czas temu
Ilość zużytych opakowań: Jedno

Naturalny efekt

Jest to tusz raczej dla właścicielek gęstych rzęs lub lubiących naturalny efekt. Dla kobiet, które chcą efektu sztucznych rzęs raczej się nie nada. Dzięki dobrze wyprofilowanej szczoteczce idealnie rozdziela rzesy , nawet malując się w biegu nie da się nim ich posklejać (efekt owadzich nóżek nam nie grozi), nie osypuje się, nie podrażnia. Rzęsy są ładnie wydłużone. Niestety tusz praktycznie nie pogrubia tak jak to obiecuje producent.

Używam tego produktu od: od kilku lat z przerwami

bardzo dobry

Mój ulubiony tusz, nie uczula, nie kruszy sie
-nie rozmazuje
- nie skleja
- super szczoteczka
-nawet po kilku latach nadaje sie do uzycia i nic złego z okiem sie nie dzieje
-wysoka cena, ale jakosc dobra.

Fajny!

plusy:
- podkręca oraz wydłuża
- fajna szczoteczka
- wygodna aplikacja
- nie osypuje się
- nie skleja rzęs
- /+ dobrze się zmywa, nie wiem, czy to zaleta, czy wada. :)

minusy:
- cena

Używam tego produktu od: dawna

Nigdy więcej kupię tuszu Rimmel

Miałam z tej serii 2 tusze i niestety oba były kiepskie. Ten przede wszystkim podrażnia oczy i szczypie. Trzeba go baaardzo powoli i dokładnie nakładać, bo inaczej skleja i mamy efekt pięciu rzęs. Obiecane pogrubienie i wydłużenie jest widoczne w niewielkim stopniu. Nie polecam dla początkujących. Plus za dostępność w kolorze brązowym

Przez wiele lat number 1

To był mój ulubiony tusz, który używałam przez wiele lat.

Niestety, producent chyba zmienił skład, bo zaczął mi bardzo podrażniać oczy. Nie daj boże jakaś drobinka tuszu w ciągu dnia lub przy nakładaniu maskary dostanie mi się do oka i zaczynam niekontrolowanie płakać i przy tym okropnie piecze. Pomaga jedynie zmycie całkowicie tuszu.

Dlatego jestem obecnie na poszukiwaniach nowego tuszu.

Ilość zużytych opakowań: dużo

Lubie ten tusz od wielu lat juz odkąd Pani w drogerii zaproponowała mi go jako swój hit wśród klientek.
-Jest bardzo dobry,ma dobrą konsystencję, nie zasycha, nie kruszy się dzięki czemu do końca opakowania śmiało służy.
- łatwo dostępny w drogeriach często tez są promocje albo można go kupić w lepszych cenach w małych drogeriach
- dobra szczoteczka , własnie taka jaka lubie- grzebień nie skleja rzęs
- jestem zadowolona z efektu (podobny efekt daje u mnie tylko maybelline żółto fioletowy i AVONA super full, moje 2 jedyne zamienniki tego tuszu , których efekt mnie zadowala, ale jednak ten najbardziej lubie chyba dlatego że wolniej zasycha i przez to jest wydajniejszy i na dłużej mi starcza op.)
-ładne ,estetyczne opakowanie

Dobry !

Mam z natury dość długie rzęsy. Ten tusz dodatkowo je podkreśla ładnie je podkręcając i wydłużając. Daje przyzwoity efekt sztucznych rzęs.

Na pewno go kupiłabym ponownie, gdyby jeszcze był dostępny ;) .

Używam tego produktu od: dawna

ulubiony

Był moim ulubionym tuszem do rzęs no ale niestety firma Rimmel zrobiła mi numer i tusz wycofała. Mam gęste rzęsy, ale bardzo krótkie. Tusz ładnie je podkreślał. Miał bardzo fajną silikonową szczoteczkę. Bardzo zła jestem, że nie mogę nigdzie jej zdobyć.

ostatecznie ...

Ostatecznie totalna klapa, moja z nim znajomość zakończyła się okropnym uczuleniem. Tam gdzie niepostrzeżenie doszło do kontaktu z powieką pojawiło się zaczerwienienie i pęcherzyki. Bo wielu śledztwach okazało się że to wina tuszu.
Był bardzo dobry, dawał ładny efekt (podniesienie, pogrubienie, wydłużenie).
Szczoteczka wspaniała (pozostawiłam ją sobie nawet z sentymentu).

Używam tego produktu od: rok temu
Ilość zużytych opakowań: 1 (8 ml)