Avon, Jilian Dempsey Professional Kohl Eyeliner (Precyzyjny ołówek do kresek)

Avon, Jilian Dempsey Professional Kohl Eyeliner (Precyzyjny ołówek do kresek)

Pojemność 1,14 g

Miękka i precyzyjna kredka ze specjalną gąbeczką do rozcierania. Odpowiednia do robienia kresek wewnątrz dolnej powieki. Lekko się rozprowadza, jest trwała.
4 odcienie do wyboru: Black, Dark Brown, Plum, Charcoal.

Dobra, ale bez rewelacji

Mam czarną kredkę.

Oceniam ją na 3,5 * ;)

+ twardość ma w sam raz - nie za miękka, nie za twarda
+ daje nasycony kolor (szarości nie widzę)
+ można nią zrobić kreski po wewnętrzenej stronie powieki, a nie kazda kredka się do tego nadaje
+ bardzo łatwo maluje kreskę na górnej powiece, łacznie z "jaskółką" na końcu
+ gąbeczka przyjemna w stosowaniu - rozcieram nią kreskę na dolnej powiece
+ nie podrażnia, oczy nie łzawią, nie pieką

niestety, ale:
- nie jest zbyt trwała - szybko "schodzi" z wewnętrznej strony powieki i trzeba poprawiać
- lekko się rozmazuje
- trudno ją zastrugać

Używam tego produktu od: oo 2 miesięcy

Zawiedziona..

Mam 3 odcienie tej kredki(czarny,brazowy i fioletowy)
Ocenie kazda po kolei.

Czarny
-najtrwalsza z wszystkich,niestety mam wrazenie ze powoduje u mnie uczulenie i pieka mnie powieki i lzawia oczy

Brazowa-troszke zbyt miekka.(nie da sie nia malowac na cieniach wtedy jest za twarda)

Fioletowa(plum)- za twarda,ciezko sie nia maluje kreski,na cieniach nalozenie jej jest niemozliwe.

Niestety brazowa i fioletowa lacza cechy ujemne takie jak niska trwalosc(2,3 godziny) i zbieranie sie w zalamaniu powieki.
NA dolnej powiece sa nieco trwalsze ale takze szalu nie ma.

Acha i jeszcze lamia sie przy temperowaniu(trzeba zamrozic i temperowac zimna)

Używam tego produktu od:paru miesiecy
Ilość zużytych opakowań:zaczete 3 kredki(juz temprerowane)

Średnia

Kredka niby fajna, ale.. no właśnie, ale:
* na dolnej powiece szybko schodzi i trzeba często poprawiać makijaż
* na górnej powiece trudno nią zrobić prostą kreskę
* strasznie zbiera mi się w kącikach oka
To co w niej lubię natomiast to:
*gąbeczka, fajnie się nią rozciera
*na początku daje ładny efekt, ale jak pisałam wcześniej po chwili schodzi i trzeba poprawiać :(

Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszej

może być, ale nie do oczu :)

Nie rozumiem oskarżeń o twardość - jak dla mnie nawet za miękka :)
Ale do rzeczy:
mam koloro brazowy, używam głównie do brwi (wtedy przydaje się gumka), wygląda bardzo naturalnie, długo się utrzymuje

Co do oczu... Szybko wyparowuje, rozcieranie gąbką na dolnej powiece kończy się grubaśnymi krechami ani trochę nie roztartymi.

Może być- ale do brwi

dno i pół metra mułu!

tak lubiłam kredkę wet and dry - i wycofali, myślałam, że ta będzie jej godną następczynią. reklamowana jako miękka.. gdzie ta miękkość? dobrze, że kupiłam za 9.90, źle, że od razu w ciemno dwa kolory... używam aktualnie Plum - jest fatalna. blady kolor, kredka twarda i grudkowata, w dodatku łamie się przeraźliwie. jeśli ktoś chce rysować po powiece już pomalowanej cieniem, niech od razu porzuci ten pomysł. nie da się! trzeba mocno przyciskać, kolor szybko blednie, sztyft kruchy, mam nadzieję, że szybko ją skończę, bo mimo wszystko żal trochę wyrzucić całą kredkę. nie chce mi się sprawdzać, czy czarna też jest taka beznadziejna, chyba ją komuś oddam w prezencie :/ wyrzucone pieniądze..

Używam tego produktu od: 3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie i więcej nie kupię!

Hmmm ..... sama nie wiem

Mam kolor Plum, dobrze, że kupiłam ją za 9,90. Kolor ładny, gąbka fajna, nic poza tym. Twarda jak skała, kreseczki to tym się nie da bez wysiłku zrobić. Taka przeciętna ....

Używam tego produktu od: Tydzień
Ilość zużytych opakowań: w tr. 1

zamienił stryjek... :/

Od dłuuugie czasu używam kredki do powiek z Avonu(Wet&Dry czy jakoś tak super kredka intensywny kolo, łatwa aplikacja KWC po prostu), niedawno wycofano ją z katalogu, więc zakupiłam nowość - precyzyjny ołówek.
Hmm zacznę od minusów:
- pierwsze i najważniejsze kolor black nie jest czarny tylko szary, słabo maluje,
- dość twarda i jakby sucha,
- trzeba sie nieźle namachać żeby narysować wyraźną kreskę.

Z drugiej strony ma swoje plusy (plus dokładnie):
- ciekawy efekt po roztarciu ( ja robie tak ze na początku maluje kreskę, rozcieram ją, a potem dorysowuje wyraźną inna kredką :P )z drugiej strony taki efekt można osiągnąć używając szarego cienia... no ale...w sumie to akurat mi sie w niej podoba i to chyba tyle :D nie wywalę jej ale raczej nie kupie drugi raz ;)

Używam tego produktu od:3 tygodni
Ilość zużytych opakowań:10%

;/

Nie spodziewałam się, że aż tak się zawiodę. Ja akurat natrafiłam na dziwną kredkę. Mam odcień Plum.

Strasznie ciężko jest uzyskać wyrazisty kolor, przez co musze bardziej maznąć się tą krędką. Najgorsze jest to, że ta kredka wg mnie jest strasznie twarda! Zawsze jak sie tym maluje to mam podrażnione powieki.
Beznadzieja.

Plusy za gąbeczkę i poręczność.

Używam tego produktu od:kilku dni
Ilość zużytych opakowań: w czasie 1

to jest kredka!

kupiłam w promocyjnej cenie za 9,9. używam od 2 tygodni no i marzenie! kredka miękka, ma ładny intensywny kolor. wystarczy raz pociągnąć i mamy głębię spojrzenia! kolejny plus to gąbeczka ;) przydymione oko z tą kredką robię już perefkto ;D

Ilość zużytych opaktowań: hm... mam od 2 tyg i bede miala pewnie jeszcze kolejne 4 ;D

O dziwo - nie bubel!

Kiedyś namiętnie kupowałam kosmetyki AVONu - od kilku lat stronię od nich, uważam, że większość z nich to buble aczkolwiek zdarzają się perełki. Taką perełką jest tak kredka!
Posiadam 2 kolory: brąz i śliwkę. Oba są super! Wydaje mi się, że brąz jest trochę bardziej miękki od śliwki.
Brąz należy do tych ciemniejszych odcieni a śliwka jak to śliwka :) Niesamowite jest to, że wystarczy raz pociągnąć kredką wewnętrzne brzegi powiek a już pojawia się mocny, intensywny kolor! (mam porównanie z innymi kredkami) Wreszcie umiem osiągnąć efekt głębi spojrzenia :>
Znów lubię się malować, tworzyć efekt przydymionego oka - wszystko dzięki wygodnej gąbeczce dołączonej do kredki, którą idealnie rozciera się kreski. Kreseczki na powiekach też wychodzą równe i staranne.
Kredka a właściwie ołówek jest miękka, łatwo ją naostrzyć. Cena w promocji (albo na allegro) bardzo przystępna. Absolutnie warta zakupu!
Tak jak moja poprzedniczka uważam, że trwałość jest troszkę za słaba aby otrzymać tytuł KWC. Aczkolwiek na bazie daje radę, także mam tłustą skórę wiec wiadomo jak jest. W każdym razie przez 8-9 h w pracy nie ma potrzeby poprawiać makijaż :)
Serdecznie polecam - warto kupić!Używam tego produktu od: 3 tygodni
Ilość zużytych opakowań: używam 2 kredek w 2 kolorach

Ajj :D

Kupiłam ją bo chciałam spróbować połaczenia kredki+pacynki. Tym razem avon nie zawiódł mnie. :)
PLUSY:
+ mój ulubiony kolor: czekoladowy brąz
+ jest mięciutka i łatwo się ją roprowadza (zarówno po zew stronie powieki jak i wew.)
+ pacynka bardzo dobrze i z łatwością rozciera kredkę
+ opakowanie jest sprytne, gdyż dwustronne :)
+ mozna zrobić ładny efekt przydymionego oka ^^
+ cena i wydajność

MINUSY:
- z trwałością jest średnio, ale dodam że mam opadające powieki i do tego tłustą skórę.

Generalnie b. polecam ^^.

Używam tego produktu od: dłuzszego czasu
Ilość zużytych: pierwsze