Avon, Advance Techniques Summer Rescue, Sun Dimension Highlight Builder (Krem nadający włosom słoneczne refleksy)

Preparat o lekkiej, kremowej formule stopniowo nadaje pasemkom włosów piękne, naturalnie wyglądające jasne refleksy.
Stosować 2-3 dni, aby włosy wyglądały na delikatnie rozświetlone przez słońce.
Dla uzyskania intensywnego rozjaśnienia pasemek stosować codziennie aż do uzyskania pożądanego efektu.
Specjalna szczoteczka umożliwia precyzyjne nakładanie kemu.

Super Efekt

Od początku: przez bardzo długo farbowałam włosy na ciemny brąz, później postanowiłam z niego zrezygnować i zrobiłam sobie dwukrotną dekoloryzację, natępnie zafarbowałam włosy na jasny blond, w efekcie uzyskały one kolor jakby pomiędzy rudym a blondem z 3-centymetrowym jasnym odrostem... troche kiepsko to wyglądało, więc skusiłam się na to cudeńko.

+ w moim przypadku po dwóch aplikacjach było już widać efekt, bardzo ładny i naturalny z resztą
+ cena: 22 PLN - mi udało się kupić go w promocji za 1 PLN :P
+ wydajny
+ nie zauważyłam, żeby włosy stały się słabsze

- niestety strasznie obciąża włosy
- zapach, ogólnie całkiem przyjemny, ale jednak kiedy ma się go przez kilka godzin na głowie zaczyna trochę męczyć ... :/
- dołączona szczoteczka jest do d**y

Mój sposób na naturalny efekt: nakładam go podobnie ja farbę na odrosty - wyciskam preparat z tubki prosto na włosy (na czubku głowy) i rozczesuję grzebieniem o szrokim rozstawieniu zębów.

Używam tego produktu od: tygodnia

REWELACJA

Mam mysi kolor włosów, ale zawsze bałam się farbowania, bo zbyt niszczy włosy, a ja mam bardzo słabe. Postanowiłam zaryzykować i wypróbować ten krem. Najpierw nałożyłam na kilka pasemek (nakładasz wieczorem na mokre włosy i zostawiasz - lub suszysz suszarką, na drugi dzień rano można umyć, bo włosy są trochę do niczego po takim tłustym kremie;). Na początku nic nie było widać. Więc nałożyłam na całe włosy.
Nie mogłam uwierzyć, ale stopniowo moje włosy nabrały śliczny, złotawy kolor blondu, skakałam z radości!
Problemem jest to, ze on chyba nie jest w każdym katalogu, więc jak już się pojawia, to kupuję na zapas dwa.
Słyszałam jakieś plotki o wycofaniu go, dlatego już drżę ze strachu, że nie będę miała czym rozjaśniać moich koszmarnych włosów. Farba odpada, a ten krem jest rewelacyjny bo w ogóle nie niszczy moich cieniutkich włosów.
W każdym razie polecam gorąco wszystkim kobietkom, które chcą sobie rozjaśnić czuprynę ;)Używam tego produktu od: 2 lat
Ilość zużytych opakowań: 4 (jedno wystarcza na pół roku, bo farbuję odrosty co jakieś 2 miesiące)

tragedia :/

nie róbcie tego błędu co ja.Kupiłam i byłam strasznie niezadowolona:( włosy stały się rude taki nie naturalny kolor wręcz zgniły :/ strasznie żałowałam,ale kupiłam szampon silver z rossmana i mogłam się naszczęscie tego pozbyć :)

Używam tego produktu od:miesiąca

Świetny !!

Kupiłam go, bo chciałam mieć jasne włosy (a miałam bardzooo ciemny blond). mama nie chciała mi pozwolić na przefarbowanie . powiem że efekt świetny.
mam jasne włosy i większość pytała mnie czy przefarbowałam. :D

+dobra cena
+genialny efekt bez niszczenia włosów
+wygodny
+dość przyjemny zapach

jednak małe minusy
-po nałożeniu bardzo obciąża włosy, więc trzeba je częściej myć niż zwykle. ale dla takiego efektu warto.
-włosy powiem szczerze że po umyciu są jasne blond, jednak gdy są troche tłuste lub pada deszcz robią sie miodowe lub rude.
ale mi to nie przeszkadza.
polecam ;)

Używam tego produktu od:miesiąca

znalazłam na niego sposób

Byłam naturalną szatynką, miałam ciemnobrązowe włosy. Około rok temu zapragnęłam stać się blondie. Po 4 miesiącach zmagania się z rozjaśniaczami, farbami itd udało się- bardzo jasny blond poziom 12. Niestety odrost bardzo różni się od reszty wymarzonych blond włosów, a rozjaśnianie- które musiałabym wykonywać co ok 3 tyg nie wchodzi w grę przy stanie moich włosów. Znalazłam więc zastosowanie dla tego preparatu- nakładam go tylko na odrosty, dość obficie. Zazwyczaj robię to po południu, kiedy wiem że nie wyjdę już z domu. Ohydnie skleja on włosy, robią się po nim tragicznie tłuste.Zostawiam go na kilka godzin- do wieczora, albo czasami nawet na całą noc. Następnie myję głowę- niestety usunięcie tego mazidła sprawia duże problemy. Trzeba umyć włosy 2 albo nawet 3 razy. Efekt? Rozjaśniony odrost w kolorze rudym, który już tak znacznie nie odcina się od reszty włosów. Ponadto- łatwiej jest mi potem wyrównać odcień włosów przy farbowaniu. Dodatkowy plus- brak zniszczenia włosów, co z pewnością stałoby się, gdybym co owe wspomniane 3 tyg używała rozjaśniaczy...brrr

Szkoda, że już wycofany ze sprzedaży.
Na szczęście zrobiłam zapas- mam jeszcze 2 opakowania:)

Używam tego produktu od:9miesięcy

raczej TAK

mam włosy blond, ale ciemny i bardziej popielaty niż złocisty. balsam nakładałam na całe włosy kilka godzin przed myciem (co by nie było, sklejał i robił strąki) iii już po pierwszym razie widziałam różnicę. nie wiem ile razy w sumie użyłam, i kolor barrrdzo mi się spodobał, jaśniejsze, może trochę rudawe? ale to również mi pasowało. niestety myślałam że po tych kilku użyciach efekt będzie się stapiał z odrostami, a okazało się że odrosty są bardzo widoczne, jak po rozjaśnianiu u fryzjera, a nie do końca o to mi chodziło. no i nie sposób napisać o zapachu, bo zapach po umyciu nawet ok 2-3 razy włosów utrzymuje się dalej (nie tak mocny jak balsamu, ale wyczuwalny). Dopóki balsam jest na włosach zapach jest mocny, drażniący, ale po spłukaniu robi się delikatny i dosyć przyjemny, więc to zdecydowanie zaleta ;) DZIAŁA i to od razu, jedyne, co może się nie spodobać to to, że efekt nie jest delikatny (po 1 prawie nie widać, a po kilku ludzie pytają czy się farbowałam) ... i tak jestem zadowolona ;) nie wiem tylko, czy przypadkiem nie wycofali, bo od kilku mies. nie widzę w katalogu... no cóż - byłoby mi żal

Używam tego produktu od:4 mies?
Ilość zużytych opakowań:połowa

ok

Z ciemnych włosów zrobiłam sobie jasne rude i zachciało mi się słonecznych refleksów no to kupiłam to cuś :) Nakładam 1 dzień i nic, 2 i nic, 3 i nic 4 i nic - nagle ni stąd .... koleżanka mi mówi, że zrobiłam sobie piękne refleksy słoneczne więc działa na pewno :) Włosy nie niszczą się przynajmniej jak na razie, szybka aplikacja i tyle. Kupiłam go w promocji za 9,90 i cudów się nie spodziewałam ale jak zadziałał to miło :)

Używam tego produktu od:2 tygodni

Fajniuuuski :D

Jak dla mnie bomba :D
A zaczelo sie tak ...
farbowałam wlosy na blond, a raczej troszku rozjasnialam, bo naturalnie jestem blondynka i odrost zawsze byl ciemniejszy od wlosa farbowanego. Meczylo mnie juz to farbowanie a zarazem niszczenie wlosa, az ktoregos dnia zobaczylam ten kremik w katalogu po ladnej cenie 10 zl :D
skusialam sie na niego i nie pożałowałam :)
Na mokre wloski nalozylam i poczekam az wyschna, byly one jasniejsze... tylko ze strasznie obciazała wlosy ;/ i przy duzej ilosci nie pachniala juz tak jak wszystkie produkty z tej seri, ale przypominała zapach octu. zazwyczaj najladalam na prawie cala glowe, robiec grube pasma..., wszystko da sie zcierpiec zeby tylko ladnie wygladac :D
po kilku urzyciach wloski byly ladnie zlote, odrosty zniknely i przede wszystkim nie byly one zniszczone :)

Używam tego produktu od: pół roku :)
Ilość zużytych opakowań: kupiłam drugie :D

miła niespodzianka

mam jasno brazowe wlosy ale postanowilam sprobowac tego specyfiku. Kiedys mialam blond pasemka ale wlosy bardzo mi sie przez to zniszczyly. Od kilku lat mam juz swoje naturalne wlosy, ale wydaja mi sie troche za ciemne do mojej jasnej cery. Krem stosowalam co drugi dzien i tylko na noc, a rano zawsze myje wlosy, bo krem obciaza wlosy. Szczoteczke wyrzucilam od razu, najlepiej sie naklada palcami. Efekt jest widoczny, mam jasne pasemka :)

Używam tego produktu od:2 tygodni

Trudno powiedzieć

Owszem efekt za piierwszym razem był rozjaśniający, za drugim trochę rudawe, a za trzecim, czwartym- sama nie wiem. Minusem jest bardzo ciężka konsystencja- więc nie ma mowy o tym by wysuszyć włosy i chodzić z nimi jak z czystymi- patrz ulotka. Wyglądają na brudne i niestety rację mają ci, którzy wskazują na potrzebę zarezerowania czasu na umycie. Co do wysuszenia- owszem czuć suchość, ale nałożenie maski zlikwiduje problem. Na pewno jest wydajny. Poza tym polecam dla złamania odrostów, choć nie uda się zastąpić fryzjera:) A do zapachu trzeba się przyzwyczaić. To czy kupię kolejny zależeć będzie od następnej aplikacji.Używam tego produktu od: 1 miesiąca

polecam :)

moim zdaniem jest godny polecenia..
naprawde rozjaśnia, ja efekt zauważyłam już przy 2-giej
aplikacji.
Włosy mam koloru CIEMNY (bardzo) bląd a dzieki temu produktowi mam śliczne jasne pasemka...

Wady:
-okropny zapach
-obciąża włosyUżywam tego produktu od:1 miesiąc

niszczy

Rozjasnia, lecz trzeba uważać na pomarańczowe refleksy. Ja używałam przed urlopem w Egipcie i teraz mam prawie platynowe włosy.
Niszczy okrutnie, po 2 tyg włosy są ledwo do odratowania, bardzo nie przyjemne w dotyku.
Zalety-nie śmierdzi, łatwy w stosowaniu i bardzo wydajny.

Ilość zużytych opakowań: niewiele