Synergen, Kompakt Puder (Antybakteryjny puder w kompakcie) (stara wersja)

Synergen, Kompakt Puder (Antybakteryjny puder w kompakcie) (stara wersja)

Antybakteryjny puder w kompakcie. Został stworzony specjalnie z myślą o skórze trądzikowej. Nadaje cerze naturalny wygląd i sprawia, że się nie błyszczy. Specjalne składniki zapobiegają tworzeniu się wyprysków i nieczystości.

Mi odpowiada

Nie jestem wybredna, to jest od lat mój puder. Nie maluje sie wyzywająco, wole raczej miec taki makijaż naturalny niż tapete i do tego ten puder jest idealny.
Plusy:
- tani
- wydajny
-mozna dopasowac idealnie do koloru skóry
-łatwo dostępny
-nie robi maski
-dostosowuje sie do skóry

Minusy:
-słaba gąbeczka
-liche opakowanie

Ilość zużytych opakowań: bardzo duzo

Ja nie wiem, jak ja mogłam tyle czasu to używać

Przez wiele wiele lat kupywałam ten puder, łownie z tego względu, że był tani i łatwo dostępny. Ale z biegiem czasu zrobił się z tego taki szajs że masakra. Nie trzymał się dłużej niż jedną porę dnia, trzeba bylo używać go kilkakrotnie w ciagu dnia, antybakteryjny wcale nie był, nie matował, gąbeczka się rozwalała.. nigdy wiecej, wolę dołożyć pare złoty i kupić coś porządnego.

Ilość zużytych opakowań: oj dużo

Dla każdego coś innego

Nie dawno zaczęłam, jak na razie sprawdza się na co dzień, bez zarzutów.
Jest tani
wydajny
ma fajną gąbeczkę
i matuje
a wad na razie nie dostrzegłam, Polecam.

Używam tego produktu od: od tygodnia

Super puder

Kupiłam ten puder po usłyszeniu wielu dobrych opinii na jego temat i nie zawiodłam się, puder ładnie wygląda na twarzy, mat utrzymuje się bardzo długo, cena produktu jest bardzo w niska w porównaniu z wydajnością i jakością, a do tego dołączona gąbeczka co ułatwia korzystanie z pudru podczas pobytu poza domem, czego chcieć więcej?

Używam tego produktu od: ponad pół roku

Niezły

Nie jest zły, choć znam lepszy (Manhattan) i to wpływa na moją ocenę.

PLUSY:

+ Tani
+ Wydajny
+ Łatwo go dostać
+ Kryje

MINUSY:

- Mnie się nie przysłużył i wyskakiwały mi po nim nowe niedoskonałości
- Gdy skóra naprodukowała już swoją porcję sebum, zaczynał wyglądać trochę sztucznie, jakby było go na twarzy za dużo (być może lepiej się sprawdza przy cerze mieszanej, a nie całkiem tłustej jak moja)

Używam tego produktu od: Pół roku
Ilość zużytych opakowań: W trakcie 1

Bardzo go lubię

Puder kupiłam zachęcona opiniami koleżanek i jestem z niego bardzo zadowolona. Plusy: efekt matu utrzymuje się nawet długo, brak błyszczących drobinek, wydajny, nie uczula, nie zapycha, nie tworzy efektu maski, wygodne opakowanie z gąbeczką, nie kruszy się. Minusem jest to, że ciemniejsze kolory wpadają w pomarańcz.

Ilość zużytych opakowań: 4-5

Nie ma do czego się przyczepić :)

Puder ten dostałam na wizazowej wymiance,samą końcówkę na spróbowanie :) Byłam bardzo ciekawa jak się spisze tak tani puder,mówiąc szczerze nigdy nic podobnego u mnie nie gościło.Ku mojemu zaskoczeniu-puder spisuje się równie dobrze co pudry powyzej 50 zl :) Bardzo ładnie matuje skórę,przy czym nie jest widoczny na buzi.Nie podkreśla suchych skórek,nie tworzy efektu maski.Wygląda bardzo naturalnie.Bardzo trwały!Buzia nie świeci się przez cały dzień:).Puder ten delikatnie kryje.Plus za niziutką cenę,dostępność w polsce i wydajność :).Polecam!

Używam tego produktu od: kilku mcy

Bardzo dobry.

Używam tego pudru od dawna i jestem z niego zadowolona, jest to mój główny puder. Zdarza się, że używam innych, ale do tego zawsze wracam.
Jest tani, ale nie zawsze dostępny w Rossmannie, szczególnie, gdy jest na promocji, mój jasny odcień (którego używam w zimie)jest juz zawsze wykupiony. Mimo to, zawsze na niego poluję.;) Za to ciemniejszy, którego używam latem, zawsze jest na półce.
Jest wydajny, ładnie matuje, ma ładne opakowanie, nie potrzebuję nie wiadomo jakiego krycia, więc dla mnie jest idealny. :)

Używam tego produktu od: paru lat
Ilość zużytych opakowań: wiele

Stosunkowo dobry

Nie zawiodłam sie na nim, jest to dobry puder w niskiej cenie. Przede wszystkim nie zapycha, nie tworzy efektu maski, idealnie współgra z moja skóra. Kolejnym plusem jest, ze posiada w opakowaniu gąbeczke, gdzie wiele pudrów jej nie ma. Jest wydajny. Ma wystarczający wybór kolorystyczne, dla mnie idelanym jest 03(stara numeracja). Minusem jest to, ze wytrzymuje na twarzy ok 2-3h, oraz opakowanie szybką mi się połamało. Na pewno do niego wrócę

Używam tego produktu od: 1 roku

Dobry

Świetna gama barw, ładne kryją, świetnie się "dogaduje" z cerą trądzikową ;)
Dość podkreślał suche skórki, ale to też kwestia dobrego nawilżenia innymi sposobami.

Używam tego produktu od: dwa lata
Ilość zużytych opakowań: około trzech

niezły!

pozytywnie zaskoczyłam się tym produktem :D daje matową skórę na długo, wychodzę z domu około 7, wracam 15/16 i wtedy zauważam dopiero minimalne świecenie. jak za taką cenę? znakomicie! mam skórę trądzikową i nie zauważyłam, by jakkolwiek na nią działał, pozytywnie, czy negatywnie. no i jest mało wydajny, moim zdaniem bynajmniej. :)

Ilość zużytych opakowań: 2 prawie całe

Strasznie wysusza skóre !

Razem z koleżanką kupiłyśmy sobie ten puder.
Po miesiącu stosowania obie zauważyłyśmy straszną wadę tego pudru : MASAKRYCZNIE WYSUSZA SKÓRE !
Naprawde nie polecam ! Potem przez miesiąc nie mogłam doprowadzic skóry do takiego stanu w jakim była przed kupnem tego pudru.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc