Oriflame, Beauty, Air Soft Powder (Miękki puder pyłkowy)

Oriflame, Beauty, Air Soft Powder (Miękki puder pyłkowy)

Delikatny, z pigmentami rozświetlającymi, zapewnia efekt kryjący bez obciążania skóry. Utrwala makijaż i daje promienne, aksamitnie gładkie wykończenie. W dwóch transparentnych odcieniach.
Odcienie: light, translucent.

B.podobny do poprzedniej wersj

Używam go już jakiś czas. Przez lato zrezygnowałam z podkładu, bo z upału cały ze mnie spływał. Sam puder świetnie się spisał:) wyrównał koloryt i zakrył co nieco:) Jest wydajny, nie tworzy maski, matowi (ale nie tak jak bym chciała:) ), kolory są dla każdej cery. Polecam:)

Świetny!!!

Zdecydowanie najlepszy puder pyłkowy jaki kiedykolwiek miałam :) Doskonale matowi cerę, nie zatyka porów i jest baardzo wydajny. Nie tworzy efektu maski, daje bardzo naturalny efekt.

Z ręką na sercu mogę go polecić wszystkim !

przyjemny

Kosmetyk bardzo fajny - świetnie matowi cerę ale nie tworzy maski (bez względu na nałożoną ilośc:) ). Jest bardzo drobniutki, przez co twarz wygląda niesamowicie gładko i aksamitnie. Zapach bardzo delikatny, nie uciążliwy. Nie zapycha porów i nie podrażnia cery. Nie daję pięciu gwiazdek tylko daltego, że to jeden z moich pierwszych pudrów sypkich i nie mam zbyt dużej skali porównawczej. Nie wiem czy kupię go ponownie, bo chciałabym jeszcze poefksperymentowac z innymi markami. Ogólnie - kosmetyk godny polecenia.

Używam tego produktu od: 3 miesięcy.

Całkiem OK!

Puder ma delikatne drobinki, ładnie wyglądają na twarzy. Matuje na parę godzin, w ciagu dnia trzeba poprawc kilka razy. Puder jest dobry ale nie najlepszy, do tej pory używałam lepsze!

Używam tego produktu od: 3 m-cy
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Cudo!

Doskonale matowi cere, nie zostawia brzydko wygladajacej powloki, nawet po nalozeniu duzej ilosci. Wyglada sie po nim pieknie i naturalnie. Do tego jest wydajny i ma lepsze opakowanie od swojego poprzednika, gdyz jest zakrecane.

Używam tego produktu od: dluzszego czasu
Ilość zużytych opakowań: zuzywam pierwsze

póki co mój ulubiony

puder jest świetny- lekki, delikatny, nie zapycha, w ogóle go nie widać na twarzy ale za to pieknie matowi twarz na długo, doskonały wykończeniowy efekt; cena przystępna, polecam:)

Używam tego produktu od:kilku miesięcy

Przyjemny :)

Długo szukałam odpowiedniego pudru sypkiego i na tym sie nie zawiodłam. Jest bardzo leciutki, więc nie obciąża skóry, kolor jest transparetny dzięki czemu idealnie dopasowuje się do koloru cery. Posiada też maleńkie drobinki, które nie są uciążliwe jak w wielu tego typu kosmetykach, wręcz przeciwnie są bardzo przyjemne. No i cena też jest niewysoka, kupiłam go w promocji za 24,90.
Jedynym minusikiem jest brak gąbeczki, ale dla mnie żaden problem gdyż zazwyczaj uzywam pędzla ;)
Jak najbardziej polecam! :P

Używam tego produktu od: kilku dni