Joanna, Naturia, Maseczka pielęgnująca do włosów farbowanych `Mak i bawełna`

Joanna, Naturia, Maseczka pielęgnująca do włosów farbowanych `Mak i bawełna`

Maseczka Naturia z makiem i bawełną została opracowana z myślą o pielęgnacji włosów farbowanych. Zawiera składniki naturalne, które działają odżywczo i pielęgnująco na włosy:
Mak - posiada właściwości nawilżające i korzystnie wpływa na połysk włosów
Bawełna - bogata w proteiny, działa na włosy kondycjonująco

zapach!!

Po pierwsze zapach - cudowny, słodki, długo utrzymuje się na włosach. Używałam tą maseczkę jak normalną odżywkę - nakładałam po myciu na minutkę, dwie. Włosy były gładkie, milsze w dotyku, nie spuszone, bardziej proste i końcówki zdyscyplinowane. Cena malutka, ale trudno ją znaleźć. Szukam innych maseczek i odżywek z tej serii.

Używam tego produktu od: 2miesiace

obciąża włosy

Maseczka dobrze wygładza włosy, nadaje im połysk, ale niestety też je obciąża. Może do suchych, zniszczonych włosów się nadaje. Moje są w dobrej kondycji, za to cienkie i przetłuszczające się. Po użyciu tej maseczki szybko robią się przyklapnięte i tracą swą sypkość (może to zasługa obecności parafiny w składzie?).

Ilość zużytych opakowań: 1/2

tak sobie

Moim zdaniem ta odzywaka jest dobra dla baaaaardzo przesuszonych włosów. Ja osobiście nakładam ją tylko na końcówki, ponieważ kiedy nałożę ją na całość mama poprostu tłuste włsoy :> Polecam ja dla osób z bardzo zniszczonymi przesuszonymi własami np. po trwałej ondulacji.

4 +

maska faktycznie NAWILŻA. i to porządnie. moje nawet najbardziej szorstkie włosy po jej użyciu były gładkie i miękkie. biorąc pod uwagę, że teraz nie mam już tak zniszczonych włosów, a tylko z natury przesuszone, to na prawdziwie suchych włosach może działać cuda. ładnie pachnie. fakt, że trzeba ją dokładnie spłukać, bo może trochę ciążyć na włosach. używam (zaraz się mi skończy) w weekend, kiedy nie wychodzę prawie z domu. aż żałuję, że mam takiego lenia, bo chciałoby się pochwalić włosami ;) polecam!

+ tania i w miarę wydajna

Ciężko ocenić.

Maseczka wydaje się naprawdę dobra, odżywia włosy, ładnie pachnie, konsystencja dość gęsta, jednak mam jeden w stosunku do niej zarzut - w miarę używania coraz mocniej obciążała włosy - nie wiem może to moja wina nigdy nie przestrzegałam czasu trzymania jej na głowie i z 5 min robiło się 30 min lub godzina - ale mimo to, do innych maseczek też się nie stosuję, trzymam dłużej i jest w porządku. Obciążanie włosów to dla mnie duży minus - ponieważ mam włosy cienkie i delikatne - i nie mam ochoty ich zamęczać, dlatego daję tylko 3 gwiazdki.

Używam tego produktu od miesiąca
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego, dość wydajna.

jest świetna

plusy
- baaardzo wydajna
- tania
- piękny zapach
- świetne nawilżenie włosów
- piękny kolor ;)
- ogólnie fajnie pielęgnuje i fajnie jej się używa (używam ok. 3 razy na tydzień, zawijam włosy z maseczką w ręcznik i trzymam ok. 30 minut, leżąc w cieplej wannie;) czasem też owijam włosy folią)

minusy
-nie zauwazyłam żeby przedłużała żywotność koloru, ale tego prodycent nie obiecuje

najlepsza

Plusy:
-odżywia, nawilża suche i zniszczone włosy
-nie obciąża włosów
-ma fajną konsystencję i przyjemny kolor ,,jak budyń"-zgadzam się z opiniami poprzedniczek
-cena
Minusy:
-wydajność

Używam tego produktu od:2 tygodnie

Odżywka...

Plusy:
+dośc dobrze nawilża włoski,są po niej gładkie i lśniące
+ładnie pachnie,zapach utrzymuje się dłużej na włosach
+ma ładne opakowanie i niską cenę
+fajna,budyniowa konsystencja

Minusy:
-za słaba,jak na maskę,dla mnie to po prostu odżywka.Włosy są po niej bardzo ładne,ale od maski wymagam maksymalnej regeneracji ;) nie wiem,jak z przedłużaniem koloru,bo mi i tak kolor szybko się spłukuje i trudno mi to zaobserwowac...
-obciąża włosy-znaczni szybciej niestety muszę je po niej myc
-mało wydajna

Nie wiem,czy kupię ją ponownie mimo,że ją polubiłam,bo właśnie dośc mocno obciąża moje włosy.Następnego dnia po myciu są ok,ale 2 dni puźniej są już oklapnięte,przetłuszczone i wogóle do niczego :kwasny:

Rewelacja

Jak do tej pory najlepsza odzywka jaka mialam. Uzywalam tez wersje niebieska z Joanny, i rownie dobrze sie sprawdzila.
Wlosy po masce wygladaja jak nie moje, do tej pory mialam spalone,zniszczone farbowaniem i prostowaniem, dzieki odzywce wlosy sa blyszczace, nabraly blasku, sa miekkie i latwiej je rozczesac. Ale dla jeszcze lepszego efektu, maske nakladam na cala noc i rano splukuje lub na kilka godz (dla nie ktorych moze byc to do niewykonania ze wzgledu na czas) wtedy widze duzo lepsze efekty. Staram sie uzywac regularnie odzywki, i przez to wlosy sa w duzo lepszej kondycji. Efekt napewno zauwazycie juz po 2-3 zastosowaniach!

Używam tego produktu od:3 miesiecy

b.dobra jako odżywka!Lubie ją!

Plusy:
+1 co zauważamy- Śliczny zapach..
+włosy ładnie się po niej układają i są miękkie!
+dość dobrze pielęgnuje włosy(jednak jak na maskę za słabo)

+dobra jako ..ODŻYWKA ze spłukiwaniem..
+tania
+porządne , nie rozlatujące się pudełko

Minusy:
-trochę ciężko ją spłukać , trzeba długo włosy spłukiwać
-nie nadawałaby się jako maska Za słabo nawilża i odżywia...stosowałam ją jako odżywkę ze spłukiwaniem...i tu sprawdziła się znakomicie
-Wydajność!! starczyła mi na 3 tygodnie! trochę za krótko :(.

Podsumowanie: jak napisałam ....dobrze pielęgnuję włosy..nie nawilża ich jakoś super-ekstra ale włosy są po niej miękkie i wiem że chroni moje włosy przed wysuszenie.
mam ochotę spróbować teraz pozostałych masek:D
Używam tego produktu od:przez 3 tygodnie

wspaniala!

Jedna z lepszych maseczek jakie mialam! ma wspanialy zapach, nie trzeba jej dlugo trzymac na wloskach:P co czasami moze byc dla kogos uciazliwe:P. Wlosy po niej sa miekkie w dotyku,nie rozdwajaja sie a wlosy ladnie lsnia:). Uzywam jej raz na tydzien i to w zupelnosci wystarcza:)
naprawde godny polecenia:)

Używam tego produktu od:2 miesiecy

genialna

Najlepsza maseczka jaką w życiu miałam a kilka ich już miałam. Ma delikatną budyniowa konsystencje, nie obciąża włosów i wspaniale je regenruje. Już po pierwszym użyciu są gładsze a po 3 użyciach wyraźnie zdrowsze-a przynajmniej na takie wyglądają. Są błyszczące, mocne, spręzyste, gladkie. Naprawdę pieknie wyglądają. Po przesuszeniu ani sladu. Nie spodziewałam się takich cudów po maseczce za 6zł.
Poza tym jej stosowanie jest bardzo przyjemne-ładnie pachnie, bezproblemowo sie rozprowadza, jest bardzo wydajna.
Zdecydowanie polecam.

Używam tego produktu od: kilku tyg.
Ilość zużytych opakowań: 1sze w trakcie