Joanna, Naturia (Maseczka nawilżająca `Miód i cytryna`)

Joanna, Naturia (Maseczka nawilżająca `Miód i cytryna`)

Maseczka nawilżająca z miodem i cytryną do włosów suchych i zniszczonych.
Maseczka zawiera specjalnie dobrane składniki naturalne, które działają nawilżająco i odżywczo. Aktywne cząsteczki miodu wnikają we włosy, odżywiając i nawilżając ich włókna. Cytryna zawiera cenne witaminy i kwasy owocowe, które działają wygładzająco na łuski włosów.

Szkoda czasu

Dostałam maskę od siostry i każdemu kto chce ją kupić powiedziałabym, że szkoda czasu na jej używanie. Właściwie nie widzę żadnych plusów poza ceną i wydajnością, zapach nie powalił mnie na kolana, ZERO nawilżenia, a jedynie porządne wygładzenie, ale cóż z tego, skoro tylko do następnego mycia włosów?

To prawda, że obciąża włosy, bardzo długo schną po jej użyciu i są dziwnie sklejone, dopiero po wyszczotkowaniu wyglądają w miarę normalnie.

Nie ułatwia rozczesywania. Cieszę się, że wreszcie się skończyła.

G E N I A L N A

Uwielbiam ją<3
Świetnie nawilża, wygładza, nie obciąża, ułatwia rozczesanie, włosy są po niej miękkie.
Trzymając ją nawet 5 min na włosach daje super efekty. Jestem zachwycona, tym jak ona nawilża, aż po same końce:)
Wrócę do niej nie jeden raz.

Ilość zużytych opakowań: kończę 1

dobra

Jest to tania maseczka (okolo 7 zł) dostępna w małych, osiedlowych drogeriach.

Przez kilka lat bardzo mocno rozjaśniałam włosy. Postanowiłam je przyciemnić, bo na głowie miałam już na prawdę tragedię. Od razu zabrałam się za regenerację i postawiłam na tą maseczkę.

Niestety, że jest rewelacyjna nie mogę napisać, ale na trzy gwiazdki na pewno zasługuje:
-nawilża
-wygładza
-włoski po niej ładnie pachną, łatwo się rozczesują
-jest wydajna i tania

ale efekt jest tylko do następnego umycia- przynajmniej ja mam takie wrażenie. A maska to maska, powinna trwale nawilżać/regenerować. Więc dla mnie to raczej bardzo mocna odżywka niż maseczka. Aha i obciąża włosy- na drugi dzień są okropnie przyklapnięte. :(

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Szkoda zachodu

Nie polubiłam tej maseczki. Dla mnie to gadżet, który jedynie delikatnie perfumuje włosy. Z zalet: miły zapach z miodową nutką w tle, przyjemna budyniowa konsystencja, bardzo śliska, a więc i łatwa w rozprowadzaniu. Nieco gorzej ze zmywaniem. Maseczkę spłukiwałam długo i dokładnie, zużywając hektolitry wody, a włosy po wysuszeniu i tak nierzadko były przyklapnięte, smętne, obciążone, w zasadzie nadawały się do powtórnego mycia. Nie zaobserwowałam żadnych pozytywnych efektów (włosy niefarbowane, raczej normalne, jedynie lekko przesuszone po zimie). Maseczka nie nawilża (suche końcówki miały się dobrze), nie zmiękcza, nie wygładza, nawet nie ułatwia rozczesywania - a to już absolutne minimum! O tym, że w ogóle użyłam maseczki świadczył jedynie zapach, który jakiś czas czuć we włosach (no i szybsze przetłuszczanie).
Wydajność rzecz względna. Maseczka starczyła mi na 6-8 obfitych aplikacji (włosy dość grube i długie). Żałuję zmarnowanego czasu.

Używam tego produktu od: używałam przez 4 tyg.

Maska wszech czasów!!!

A więc ujmę to krótko: minusów brak.
Plusy:
+ zapach :slina:
+ wydajność
+ kosmicznie niska cena
+ wygładzone i sypkie włosy i przede wszystkim nawilżone
+ wygodne opakowanie
+ niezły składzik
+ Joanna nie testuje na zwierzętach ;)
POLECAM!!! Kupię na pewno kolejną bo mamuśka aż się podłączyła :D

Używam tego produktu od: dokładnie 5 tygodni i 3 dni

bezwartościowy produkt

Kupując maskę Joanny spodziewałam się solidnego nawilżenia moich lekko wysuszonych włosów. Niestety w zamian tego otrzymałam trudne do rozczesania włosy, które w ogóle nie zostały nawilżone:(
Jedynym plusem maski jest jej wydajność i cena, ale cóż z tego skoro jej jakość pozostawia wiele do życzenia...
Nie polecam

Używam tego produktu od:1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań:kończę 1

Nie... Za słaba.

Ta maseczka z moimi- i tu nastąpi pełne przedstawienie ;)- sianowatymi, suchymi od farbowania, kręconymi, puszącymi się włosami- nie robi nic :>> Po prostu jakby jej nie było. I nie ważne czy nakładałam ją na godzinę i biegałam po domu z folią i ręcznikiem na głowie, czy tylko na 3 minuty czy cokolwiek- efekt zawsze ten sam. Maskę rozpoznaję po tym jak wyglądają później moje końcówki włosów- a przy tej- były suche jak wiór. Włosy prawie w ogóle nie nawilżone, o odżywieniu czy reperacji nie mówię nawet, nie układały się, były sianowate.. Skręt mi się nawet pogorszył. Jedyne co mogę o niej powiedzieć, to fakt że ładnie pachniała. Ale ona ma tak lekką konsystencję, że w sumie nie spodziewałam się tutaj zbyt wiele. Nie spełniała żadnego zadania postawionego masce.. Nic. Nie kupię więcej.

Używam tego produktu od: kilku miesięcy z przerwami

średnia

Mam grube, sztywne, sianowate włosy. Ta maseczka na pewno nawilża, trochę odżywia, trochę zmiękcza włosy, ale ja jednak potrzebuję czegoś silniejszego. Dla cieńszych włosów z pewnością będzie bardziej odpowiednia.
Maseczka w miarę dobrze się spłukuje i nie obciąża.

Pozostałe rzeczy są jak najbardziej na plus: opakowanie, konsystencja, zapach, cena, jednak efekty nie są powalające.

Chcę jeszcze zaznaczyć, że maseczka przynosi lepsze efekty gdy potrzyma się ją trochę dłużej, i łatwiej się też wtedy spłukuje.

Używam tego produktu od:miesiąca

rewelacja

Maseczke zakupiłam po pielgrzymce za jakieś 5zł. Miałam bardzo zniszczone, matowe włosy. Stosowałam ja po kazdym myciu. Dzięki niej moje włosy znowu stały sie lśniące, miękkie i wyglądały zdrowiej ( podcięłam końcówki, lecz gdyby nie ten kosmetyk moje włosy nie doszłyby do siebie tak szybko).
Zdecydowanie polecam.

Używam tego produktu od:drugiej połowy sierpnia przez jakiś miesiąc ( z mamą na spółkę)

Dobra!

Bardzo dobra maska do włosów, zwłaszcza do suchych. Maska ma gęstą kremową konsystencję, łatwo nakłada się ją na włosy, nie spływa z nich. Po zastosowaniu włosy są odżywione, dobrze się rozczesują, są miękkie i puszyste, maska nie obciąża włosów, trochę wygładza ale włosy z tendencja do puszenia nie będą całkiem gładkie; myślę, że maska sprawdzi się tez na włosach przetłuszczających się.
Przy regularnym stosowaniu efekty są jeszcze lepsze, włosy sa wyraźnie nawilżone, błyszczące i bardzo miękkie.
Za[ach jest przyjemny, bardziej miodowy niż cytrynowy.
Opakowanie bardzo ładne i wygodne - można zużyć kosmetyk do samego końca.
Maska jest tania i wydajna.

najlepsza!

Maseczkę kupiłam po rozjaśnieniu włosów. Właściwie polowałam na niebieską, ale akurat nie było jej w sklepie, więc wziełam tą. Używam po każdym myciu, nakładam na chwilę na 3/4 długości włosów i po kilkunastu sekundach spłukuję. Wg mnie jest wspaniała!
+bardzo ułatwia rozczesywanie włosów
+pięknie pachnie - zapach zostaje na włosach
+jest bardzo wydajna
+nawilża, wygładza, zmiękcza włosy
+nie powoduje szybszego przetłuszczania - przed rozjaśnianiem myłam włosy co 2 dni, teraz mogę myć nawet co 4 ;)
+niska cena - kupiłam za 7 zł w osiedlowym sklepiku
+dzięki niej moje rozjaśnione włosy nie wyglądają jak sianko ;)

jest duuużo lepsza od shaumy itp

na pewno jeszcze kupię, ale najpierw wypróbuję tą z lnem i może jakąś bez spłukiwania...

Używam tego produktu od:miesiąc
Ilość zużytych opakowań:1/2 opakowania

Bubelek

Mi sie nie podoba, zapach wrecz duszacy, nie nawilza, moje wlosy byly po niej suche, szorstkie i trudne do ulozenia. Dosc wydajna- strasznie sie meczulam aby zuzyc do konca i móc wywalic pudeleczko.
Nie polecam

Używam tego produktu od:2 miesiecy