Joanna, Naturia (Maseczka nawilżająca `Miód i cytryna`)

Joanna, Naturia (Maseczka nawilżająca `Miód i cytryna`)

Maseczka nawilżająca z miodem i cytryną do włosów suchych i zniszczonych.
Maseczka zawiera specjalnie dobrane składniki naturalne, które działają nawilżająco i odżywczo. Aktywne cząsteczki miodu wnikają we włosy, odżywiając i nawilżając ich włókna. Cytryna zawiera cenne witaminy i kwasy owocowe, które działają wygładzająco na łuski włosów.

Przyjemna, ale lekka jak odżywka

Spodobało mi się zarówno opakowanie, jak i żółty kolor kosmetyku (mój ulubiony), ale to za mało - działanie jest zdecydowanie za słabe dla moich suchych włosów.

Plusy:
+ ładne opakowanie i zachęcajacy kolor kosmetyku,
+ ładny zapach,
+ fajna konsystencja, kosmetyk dobrze się rozprowadza.

Minusy:
- konsystencją i efektami na włosach przypomina "zwykłą" odżywkę, a nie maskę, nawilżenie jest słabe; włosy bliżej nasady wyglądają dobrze, ale końcówki są suche, jakbym użyła samego szamponu i nic więcej nie nałożyła,
- niewydajna, szybko się wytraciła.

Nie sięgnę po nią ponownie, bo jest wiele innych kosmetyków, po których moje włosy wyglądają lepiej... no chyba, że kiedyś będę miała baardzo zdrowe włosy i będzie mi obojętne, czego używam. ;)

Ilość zużytych opakowań: jedno całe opakowanie

uwielbiam

Maska ma przeciętny skład, zawiera silikony, jednak jej działanie mi to wynagradza. Pierwszą rzeczą, która mnie urzekła po otwarciu słoiczka, był cudny zapach (charakterystyczny dla masek z tej serii). Konsystencja też jest odpowiednia: ani za gęsta, ani za rzadka, dzięki czemu nie wpływa z włosów. Gdy zaczęłam stosować żółtą Joannę, moje włosy łykały wszystko, co im dawałam. Mogę śmiało powiedzieć, że dzięki tej masce ożyły po zimie. Najbardziej ucieszyło mnie ogromne nawilżenie oraz miękkość włosów. Do tego włosy zaczęły szybko rosnąć, co też jest ogromnym plusem. Zwykle stosuję maski przed myciem, dlatego bałam się obciążenia po nałożeniu jej po nim, jednak nic takiego się nie stało. Włosy były dociążone, gładkie i błyszczące.

Zwyczajna

Lubię tę maseczkę, ale od początku nie miałam względem niej dużych wymagań. Stosuję ją po każdym myciu włosów na ok. 10 minut.

Zalety:
+ wygodne opakowanie,
+ przyjemny zapach, który znika po spłukaniu,
+ przyjemna konsystencja,
+ wygładza włosy,
+ dobrze się po niej rozczesują,
+ lekko nabłyszcza i rozświetla,
+ nieznacznie nawilża,
+ jest wydajna,
+ niska cena,

Nieznacznie obciąża i przyspiesza przetłuszczanie. Innych wad nie widzę, ponieważ traktuję ją jak zwyczajną odżywkę. Gdybym oczekiwała porządnego nawilżenia czy odbudowy, to z pewnością byłabym zawiedziona. Dlatego odjęłam gwiazdki. Polecam do włosów, którę nie potrzebują szczególnej opieki.

Ilość zużytych opakowań: nadal pierwsze

Bardzo dobra ! :)

Przyznam,że maseczkę zakupiłam w ciemno. Ale nie żałuję zakupu :) Zapłaciłam 7,35 czyli tania :) Maseczka fajnie pielęgnuje włosy,są po niej odżywione i miękkie w dotyku. Do tego maseczka cudownie pachnie :) Maseczka jest wydajna.
Używam tego produktu od: od 3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Bardzo dobra !

Plusy:
+ rozplątuje włosy już w trakcie nakładania na nie maseczki, o wiele łatwiej jest je później rozczesać
+ świetnie pachnie, zapach odczuwa się nie tylko w opakowaniu, lecz też przez dość długi czas na swoich włosach
+ przyjemna, łatwo rozprowadzająca się konsystencja
+ maska jest moim zdaniem wydajna, ponieważ na jedno użycie wystarcza naprawdę niewielka ilość
+ ładne, poręczne opakowanie, miłe dla oka :)
+ niska cena
+ dobrze nawilża, moje włosy wyglądają znacznie lepiej już po dwóch użyciach!
+ dobrze wygładza, włosy nie odstają już tak bardzo, lepiej jest je rozczesać w ciągu dnia, bo aż tak bardzo się nie plączą

Minusy:
- słaba dostępność, przynajmniej w moim mieście
- włosy bardzo szybko przyzwyczajają się mi do działania tej maseczki więc używam jej dość rzadko z dużymi odstępami, bo inaczej lipa, maseczka nie działa

Ogólnie bardzo dobra, polecam. Odjęłam niestety pół gwiazdki za te dwa minusiki. Warto spróbować, bo cena jest bardzo niska :)

super, ale nie dla wrażliwych głow

super nawilża! mogłabym nawet powiedzieć, że znalazłam swój ideał!

niestety, ta cała parafina strasznie podrażnia moj skalp! ; <
zaczęly mi okropnie wypadać włosy, a bylam, taka szczęśliwa, że znalazłam maskę, która porządnie nawilży mi włosy.
ps. chętnię ją komuś oddam, lub się wymienię.

Używam tego produktu od: 2 tyg,
Ilość zużytych opakowań: 1,4, normalne

dobry nawilżacz

Jedna z najlepszych maseczek których używałam, jeśli chodzi o silne nawilżenie. Po użyciu włosy mięciutkie, łatwe je rozczesać, ułożyć. Ale baaaardzo je obciąża, nawet kiedy nakładam tylko do połowy włosa. Mimo wszystko ją lubię, trudno znaleźć produkt, który ujarzmi moje puszące się włosy. :) Tania i wydajna. Warto spróbować.

Kompletna porażka

Od 2 lat farbuję włosy i potrzebują specjalnej pielęgnacji. Niestety, ta odżywka kompletnie się do tego nie nadaje. Nałożyłam ją na włosy na niecałe 10 minut i po spłukaniu i wysuszeniu głowy doznałam szoku :O. Włosy były szorstkie i matowe. Gwiazdkę dałam tylko z powodu niskiej ceny i z wydajności.

Będę musiała wykorzystać tą maskę do końca, bo nie lubię marnować kosmetyków, ale już na pewno więcej jej nie kupie.

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe jeszcze

Pięknie pachnie, ładnie zmiękcza i nawilża

Miałam już wszystkie wersje maseczek z tej serii, mają piękne kolory i pięknie pachną :)

-ładnie nawilża i zmiękcza moje fale, są mięciutkie, gładkie, ujarzmione

-delikatnie prostuje mi skręt, bo ma parafinę, używam jej, kiedy mam ochotę na delikatniejsze fale

-może obciążyć, bo wysoko parafina, dlatego nakładam daleko od skalpu i dokładnie spłukuję

-gęsta, dobra do wzbogacania, lubię do niej coś tam dodać, kilka kropel oleju, mleczko pszczele, aloes

-ładny kolorek i piękny zapach, uwielbiam go

-tania, ale dość ciężko dostępna

Lubię te maseczki, fajnie działają na włosy, polecam do włosów suchych, na zniszczonych może też coś zdziała :)

Używam tego produktu od: kilka miesięcy na zmianę z innymi
Ilość zużytych opakowań: skończyłam 1 opakowanie

wspaniała

Uwielbiam tą maseczkę! Nawilża włosy, które się pięknie błyszczą po spłukaniu. Nie obciąża włosów. Włosy łatwo sie po niej rozczesują i są pięknie nawilżone. Wspaniałe efekty jak na niecałe 7 zł. Maseczka jest wydajna, starcza na długo i na prawde działa. Polcecam !

ok

Mam kręcone i dość suche włosy. Maseczki używałam jak dotąd dwa razy, 1 raz - nałożyłam ją na ok. 2 minuty, włosy były miękkie, ładnie skręcone, nie puszyły się; 2 raz - trzymałam ją całą noc pod ręcznikiem i rano nie wyglądało to zbyt dobrze, jednak po umyciu szamponem i wysuszeniu (bez użycia suszarki) włosy są bardzo dobrze nawilżone, końcówki nie puszą się, skręt jest bardzo ładny.

Używam tego produktu od: kilku dni
Ilość zużytych opakowań: w trakcpei 1

Nie dla mnie ;/

Mam ręcone i suche włosy. Ta maseczka kompletnie sie do nich nie nadaje ;/ w dodatku strasznie obciąża i ciężko jest ja spłukać , a jak się dobrze nie spłuka to włosy sa strasznie obciążone ;/ (chociaż robię to bardzo dokładnie ) Dla posiadaczek włosów kręconych zdecydowanie nie polecam.

Plusy:
+włosy pięknie pachną
+niska cena

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: pół