Miss Sporty, Light Energy Foundation (Podkład rozświetlający)

Miss Sporty, Light Energy Foundation (Podkład rozświetlający)

Nowy podkład rozświetlający. Nieskazitelna, zdrowa i promienna cera, bez objawów zmęczenia. Zapewnia efekt naturalnie wyglądającego makijażu. Do wszystkich rodzajów cery.
Dostępny w trzech odcieniach: jasnym(light), średnim(medium) i ciemnym(dark).

Skład: Aqua/Water/Eau, Paraffinum Liquidum/Mineral Oil/Huile Minerale, Propylene Glycol, Glycerin, Stearic Acid, Magnesium Aluminum Silicate, Talc, Isostearic Acid, Isopropyl Isostearate, Triethanolamine, Cetyl Alcohol, Phenoxyethanol, Xanthan Gum, Methylparaben, Parfum/Fragrance, Propylparaben, Disodium Edta, Ethylparaben, Butylparaben, Silica, Isobutylparaben, Tocopheryl Acetate, Sapphire Powder, Hydroxycitronellal, Coumarin, Benzyl Salicylate, Linalool, Sodium Phosphate, Retinyl Palmitate, Lecithin, Hydroxylated Lecithin, Hydrogenated Lecithin, Disodium Phosphate, Cyclopentasiloxane, Cyclohexasiloxane, Caprylic/Capric Triglyceride, Butylene Glycol, BHT, Ascorbyl Palmitate, Amyl Cinnamal, Citronellol, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Benzoate, Geraniol Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, [May Contain/Peut Contenir/+/- : Titanium Dioxide (Ci 77891), Iron Oxides (Ci 77491, Ci 77492, Ci 77499), Mica]. (08.01.2012)

Cena: 10zł / 30ml
/s/

Może być

Raczej nie rozświetla, ale nie jest najgorszy.

Zalety:
+kolor nie ciemnieje
+nie tworzy maski
+nie robi plam
+bardzo dobre krycie
+jest lekki
+nie zatyka porów
+matuje
+dobre opakowanie (nic się nie wylewa)
+bardzo ładny zapach
+nie jest tłusty
+bardzo wydajny

Wady:
-tworzy smugi
-bardzo szybko zasycha na twarzy (przez co trudniej go rozprowadzić)
-trwałość

Wydaje mi się, ze ten fluid byłby dobry dla bezproblemowych, nietłustych cer. Ogólnie- może być, ale bardzo dobry, to on nie jest.

Oceniam podkład w kolorze "01 light".

Warto spróbować za taka cene!

Kupiłam go zachęcona ceną i odcieniem - mam dość jasną karnacje i cięzko mi upasować odpowiedni kolor. Ten najjaśniejszy jest (niemalże) idealny.
Uwielbiam jego zapach.
Nie rozumiem powyższych bardzo złych opinii na jego temat - osobiście jestem z niego naprawdę baardzo zadowolona. Miałam juz podkłady znacznie droższe, które tak dobrze się nie sprawdziły.
Nie mam zadnych problemów z jego nałożeniem (co często zadarzało się przy tych droższych produktach)
Efektu rozświetlenia jako takiego nie zauważam, ale to uważam akurat za plus.
Mam cere naczynkowa - na prawym policzku całkiem widoczne "pajączki", które podład jest w stanie nieźle ukryć.
Rozprowadza sie równomiernie i długo utrzymuje na buzi.

Używam tego produktu od:3miesięcy
Ilość zużytych opakowań:niecałe 1

FAJNY

Ogólnie fajny !
Kryje ale nie za mocno...I dobrze !!
Nawilza...
Cóz....tego niby rozswietlenia to nie widac....
NIe mautuje ale w połączeniu z purdem jest ok :)
W sumie jak na potrzeby nastolatki jak ja jest fajny:)

Używam tego produktu od:1 miesiaca

Mam na niego sposób ;)

Do zakupu tego podkładu zachęcił mnie bardzo piękny, jasny odcień wiec postanowiłam go wypróbować mimo tego, ze nie przepadam za rozświetlającymi podkładami. Zazwyczaj potrzebuję większego krycia niż zapewnia większość podkładów rozświetlających. Ale do rzeczy:
- podkład faktycznie dość ciężko się rozprowadza ale można się tego nauczyć; ja nakładam go w niewielkich ilościach i czynność powtarzam jak już pierwsza warstwę dobrze rozprowadzę, wtedy łatwiej stapia się ze skóra a nie maże po niej;
- dobrze rozprowadzony całkiem ładnie kryje, wyrównuje kolor skory i podkreśla jasna cerę;
- rozświetlenie jest minimalne ale to zaliczam na plus, żadnych drobinek, brokatu itp;
- trwałość taka przeciętna, w ekstremalnych sytuacjach się nie sprawdzi ale na co dzień wydaje się być w porządku;
- podkład nie wysusza skór i nie podkreśla suchych skórek, nie jest też podkładem matującym wiec troszkę trzeba go przypudrować;
- ostatnio znalazłam dla niego nowe zastosowanie - rozrabiam nim trochę za ciemny podkład, dzięki temu mam doskonale dopasowany odcień a poza tym łatwiej go wtedy rozprowadzić na skórze, lepiej się z nią stapia ;)

Podsumowując, podkład ani zły ani rewelacyjny, taki zwyczajnym dobry będzie dla osób o raczej bezproblemowej cerze do używania na co dzień, jako lekki podkład :)

całkiem ok

Dla mnie podkład ten okazał sie być bardzo trafionym zakupem. Zachęciła mnie do niego koleżanka, u której również dobrze się sprawował.
Największą jego zaletą jest to (tak jak i innych podkładów Miss Sporty), że kolor "jasny" jest naprawdę dość jasny. To chyba jedyna firma, z tych niskopółkowych, która ma w ofercie produkt, który nadaje się dla osób o jasnej karnacji (do których należę). Oczywiście mógłby być jeszcze bledszy (ja mieszam go z biała bazą), ale to i tak ukłon w stronę słowiańskiego typu urody;)
Podkład ten nie kryje mocno, więc nada się raczej dla osób bez większych kłopotów skórnych, lecz bardzo ładnie rozświtla i daje takie, hmm.. wrażenie promienności cery. Jedyny jego minus, jak ja dostrzegam, to to, że trochę kiepsko się rozprowadza, ale jest to rzecz do wyćwiczenia:)

Używam tego produktu od:1,5 miesiąca

co to jest!!!

nie da sie go RÓWNOMIERNIE rozprowadzic

wiec dalsza dyskusja o konsystecji barwie i komforcie noszenia jest ZBEDNA

ale musze chyba cos dodac (:))wiec odcien 3 podoba mi sie mimo zapewnien producenta ze jest niewiarygodnie lekki to efekt zmatowienia ma dosc spory

Używam tego produktu od:1 mies

fu fu masakra :P

Ten "podkład" to masakra -_- paskudne COŚ, robi potworną maskę. Najgorsze jest to, że on idealnie i perfekcyjnie włazi w każdy por skóry!!! W rezultacie mam śliczną twarz w jasne kropki, pff. Okropieństwo.

Używam tego produktu od: raz i nigdy więcej
Ilość zużytych opakowań: -

Może być

Nie jest to moim zdaniem wcale tak tragiczny podkład tak jak pisały moje poprzedniczki.Gdyby była możliwość chętnie dałabym jeszcze pól gwiazdki.
Może nie rozprowadza sie super gładko,ale nie mam z aplikacją żadnych problemów.Nie tworzy smug,nie waży się i nie zmienia koloru.Dobrze łączy sie z sypkim pudrem.Kolor 02 dobrze dopasowany do mojej cery.Zapach i trwałość średnia,trzeba uważać bo sam "ucieka" z tubki,bez jakiegokolwiek wyciskania.Dałabym może więcej gwiazdek gdyby nie obiecywany efekt rozświetlenia,którego brak.Zero drobinek,zero jakiegokolwiek blasku.
Cena w promocji przystępna.Ja kupiłam za nieco ponad 7zł i za taką cene spokojnie można go kupić.
Ot taki zwykły podkład poprawiający koloryt i kryjący drobne niedoskonałości.

Używam tego produktu od:3 tygodni

Nie jest zle

Uzywam go na krotkie wypady na zakupy itp, poniewaz nie sprawdza sie na dluzsze wyjscia. raz testowalam go w czasie dluzszego wyjscia i nie zdal egzaminu: wzmaga blyszczenie skory, szybko wyciera na polikach wiec jest wrazenie skory w łatki.Aczkolwiek kolor trwa nadal w niektorych miejscach,wiec gdybym nie dotykala twarzy pewnie wytrzymalby.Podobaja mi sie kolory-ladne bezowe, a nie rozowe. Daje z pewnoscia wrazenie wypoczetej skory,ale nie rozswietla intensywnie i nie ma drobinek-i za to go lubie.Nie nadaje sie do suchej skory-ja mam taka i mam czasem wrazenie,ze wysusza,albo przynajmniej psuje moja skore .Trudno go rozprowadzic i szybko zasycha,tworzac smugi-ja sobie z tym radze kladac dodatkowo kryjacy, sypki puder mineralny i roz na policzki.Ogolem nie jestem na tak ani na nie.Efek po nalozeniu jest duzo lepszy niz po max factor lasting performence i gosh x-eceptional wear.Używam tego produktu od:1 miesiac

tandeta

Ten podkład to tragedia, jeden z najgorszych jaki miałam. Spodziewałam się czegoś w typie recovera, bo niby miss sporty i rimmel to ta sama firma i parę produktów różni się tylko opakowaniem, ale to zdecydowanie nie ten przypadek. Rozświetlenia brak, nawet drobinek nie posiada, ciemnieje na buzi chociaż zapowiadał się na ładny jasny kolorek, żle się rozprowadza- nie ma poślizgu na sórze, robi smugi, bardzo szybko zasycha przez co nie da się go dobrze rozetrzeć. Nie kryje, pozostawia na twarzy jakby nieroztarty puder, który gromadzi się w porach, po krótkim czasie podkład znika i zostają same smugi. Jednym słowem tragedia. Na twarzy wygląda jak typowy tani podkład, taki ze sklepu za 4 złote, albo z bazaru, już się raczej na taką tandetę nie skuszę, chociaż kilka kosmetyków miss spory naprawdę lubię.

Mam go jakieś trzy tygodnie, użyłam kilka razy, żeby się uewnić co do kiepskiej jakości...
Ilość zużytych opakowań:parę maźnięć

nie jest zle

na moim jest dodatkowo napisane ze nawilza cere, co bylo dla mnie dosc wazne bo mam ja bardzo sucha...

jest bardzo rzadki, ale latwo sie rozprowadza, szczegolnie na wczesniej nawilzonej twarzy,
nie mialam tez klopotu ze smugami, jak poprzednie dziewczyny... ale moze wszystko zalezy od cery...
buzia jest nawilzona (nieluszczy sie) podklad jest rownomierny...
choc nietrwaly mam wrazenie ze wsiaka w spokre i po prau godzinach go niewidac...

jest ok, ale niepowala...

Używam tego produktu od: miesiaca
Ilość zużytych opakowań: niecale jedno

okropny 0 gwiazdek

No cóż jaka firma taki podkład, jeśli to wogóle można nazwać podkładem. Miałam wiele różnych, niektóre były lepsze inne nie, ale zazwyczaj dawały się rozprowadzić na twarzy, a to coś nawet tego nie robi. Posmarowałam nim brodę na próbę, od razu zważył się, pojawiły się smugi,nie dało się go równomiernie rozprowadzić, wyglądał dziwnie. Próbowałam na różnych kremach, ale efekt zawsze był ten sam.Miał to być lekki , rozświetlający podkład w typie happy light albo pure light Dior a tu taka porażka. Szkoda pieniędzy, nawet nie radzę wydawać tych 10 zł bo będziecie zawiedzione.

Używam tego produktu od: kilka prób
Ilość zużytych opakowań: niewielka ilość