Clarena, Hydro Oxy Line, Hydro Oxy Cream (Krem nawilżająco-dotleniający do skóry suchej)

Ten silnie nawilżający, lekki, doskonale wchłaniający się krem posiada niespotykaną zdolność zwiększenia nawilżenia skóry o 30%, nawet przy bardzo niskiej wilgotności otoczenia . Ze względu na unikalne właściwości preparat polecany jest do pielęgnacji cery wymagającej natychmiastowego i długotrwałego nawilżenia, dotlenienia oraz wyciszenia.
Linia Hydro Oxy to linia kosmetyków nawilżająco - dotleniających, przeznaczona do pielęgnacji skóry przesuszonej, o małej elastyczności i jędrności. Bardzo delikatna nuta zapachowa i lekka konsystencja preparatów gwarantują wysoki komfort stosowania. Preparaty posiadają silne właściwości nawilżające, regenerujące i dotleniające komórki zabezpieczające. Uodporniają naturalne mechanizmy obronne skóry przed niekorzystnie działającymi czynnikami zewnętrznymi takimi jak: promieniowanie UV, wiatr, zimno, zanieczyszczenie środowiska oraz zbyt szybkie tempo życia. Poprawiają spektakularnie strukturę i koloryt cery.

może być

Krem spelnil swoje podstawowe zadanie - nawilzyl skore, chociaz bardzo szybko stwierdzilam, ze skora przestaje na niego reagowac, pozostawal filtr na twarzy, a cera nie wygladala rewelacyjnie. niespecjalnie nadaje sie pod mejkap, rozmazuje. Niestety po ok 3 tygodniach uzywania pojawily sie wypryski, ktore dosc dlugo zaleczalam. Uzywalam go lacznie okolo 1,5 miesiaca, wiekszosc opakowania oddalam kolezance, ktora miala podobne odczucia, a zatem nie byla to wina mojej cery. Znacznie lepszy byl tonik i mleczko z tej serii.
Sa na rynku lepsze produkty nawilzajace w podobnej cenie.

Używam tego produktu od:przez 6 tygodni
Ilość zużytych opakowań:czesc pierwszego

nawilża

Moja skóra potrzebowała nawilżenia i ten krem jej pomógł. Była miękka, gładka, nawodniona. Była - bo krem dosyć szybko się skończył...i nie spowodował dość trwałych efektów mimo, że używałam go naprzemiennie z serum. Więc długofalowe działanie odpada. Jest zbyt drogi żebym rozmyślała nad następnym. Nie wpływał w żaden sposób na koloryt, rozjaśnienie cery, niedoskonałości. Po prostu zwilżał naskórek. I z tym radził sobie ok.

Używam tego produktu od:2 mc

świetny

Krem jest bardzo dobry i całkiem nieźle sprawuje się na mojej mieszanej cerze. Zaczęłam go używać po powrocie z wakacji, więc wiadomo skóra opalona, przesuszona, a mimo to przetłuszczająca i z niespodziankami. Tak więc mimo, że teoretycznie jest on do suchej cery to rewelacyjnie sprawdza się także w przypadku mieszanej/tłustej.
Krem świetnie ukoił, nawilżył i doprowadził do stanu używalności moją paszczę ;) Nawilżenie jest rzeczywiście świetne, przynajmniej dla mnie, choć zaznaczam że nie mam mocno wymagającej cery jeśli chodzi o nawilżenie.
Używam go na noc a rano cera jest gładka, w świetnej kondycji, zregenerowana, ukojona, koloryt wyrównany, bez żadnych zaczerwienień. Nawet jak mam jakieś niespodzianki wolę użyć tego kremu niż typowo antybakteryjnego, gdyż mam wrażenie, że szybciej się wszystko goi.
Jak na razie nie zapchał mnie, a z tym mam problemy. Nie wiem jeszcze na czym ma polegać to dotlenienie ale może po zużyciu całego opakowania ujawni swoje dodatkowe właściwości.
Konsystencja bardzo fajna, gęsta i zbita, chwilę po użyciu ma się wrażenie jakby buzia była mokra. Jednak już po chwili wchłania się prawie do matu, co mnie zaskoczyło.
Cena trochę wysoka ale jeśli nie znajdę nic lepszego to na pewno do niego wrócę. Polecam.

Używam tego produktu od: ok. 3 miesięcy

Nie dla mnie

Niestety krem okazał się produktem zupełnie nie dla mnie.

Po pierwsze pudło z konsystencją. Bez względu na ilość, ciągle czuję niedosyt. Być może jest to wynikiem szybkiego wchłaniania. Brakuje mi również właściwości rozświetlających i efektu promiennej cery.

Po drugie nawilżenie przeciętne, mimo regularnego stosowania powrócił u mnie problem suchych skórek.

Po trzecie coś w składzie musiało mi nie podpasować, bo krem podziałał zapychająco.

Z plusów muszę wymienić jego wydajność i matowienie. Poza tym nadaje się pod makijaż.

Używam tego produktu od: 3 tyg.
Ilość zużytych opakowań:

Rewelacyjny!

Szczerze polecam ten krem.
Świetnie nawilża, ma bardzo przyjemną, lekką konsystencję, doskonale się wchłania i jest szalenie wydajny. Potrafi uspokoic nawet podrażnioną kwasami skórę.
Skład bogatyjest w antyoksydanty.

Będę do niego powracać i powracać!

Ilość zużytych opakowań: 50ml i kolejne w planach!

Świetny

Jeden z moich ulubionych kremów, bardzo dobrze nawilża, jest lekki i bardz przyjemny. Skóra na twarzy przestała mi się łuszczyć, a walczyłam z tym całą ciążę.
Kremik jest naprawdę warty polecenia.

Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

100% nawilżenia

bardzo dobrze nawilża całą buzię, doprowadził do normalności moje przesuszone partie,
jest lekki, wydajny, świetny pod makijaż.

ja mam z tej serii jeszcze mleczko do demakijażu i tonic, oraz S.o.S. serum - w komplecie dają świetny efekt.

Używam tego produktu od:3 mcy

Na każdą okazję :)

To jeden z niewielu kremów, który jest tak uniwersalny. Jak użyję go rano - skóra jest dobrze nawilżona, podkład idealnie się rozprowadza. Jak użyję go na noc - rano skóra jest wypoczęta i nie mam uczucia ściągania. Krem na 6!:)

Używam tego produktu od: kilku miesięcy z przerwami

Super nawilżenie...

Krem rewelacja!

Działanie przyrównałabym do Humektanu firmy Orion. Hydro Oxy ma jednak tę przewagę, że po 1 jest wydajny, a po 2 różnica odczuwana jest natychmiast, a przy Humektanie pierwsze dni musiałam dokładać i dokładać. :)

Wadą jest tylko dostępność - w gabinetach kosmetycznych. Na szczęście mamy net i allegro. :)

Zalety:
- lekka, mokra, delikatna konsystencja;
- duża wydajność;
- świetne nawilżenie, brak ściągnięcia, napięcia, brak suchych skórek;
- nie podrażnia, nie uczula;
- wchłania się do końca, bez tłustej powłoki, bez połysku;
- przynosi natychmiastową ulgę;
- śliczny zapach;

W zasadzie mogłabym tak długo. :) Ale tu nie ma co gadać, trzeba spróbować i samemu się przekonać. Ja polecam. :)

Używam tego produktu od: niedawna
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie, na pewno nie ostatnie

świetny produkt dla wymagający

Krem pięknie się wchłania, skóra jest naprawdę nawilżona i po nałożeniu przez cały dzień mam komfort rozświetlonej i gładkiej skóry.
Buzia przestał mi się łuszczyć i nie mam efektu ściągnięcia.

Używam tego produktu od:dwóch miesięcy