Max Factor, Masterpiece Beyond Length Mascara (Tusz do rzęs dwukolorowy)

Max Factor, Masterpiece Beyond Length Mascara (Tusz do rzęs dwukolorowy)

Nowa maskara (wiosna 2008) dołącza do słynnej już rodziny Masterpiece. Ta unikalna maskara z dwiema końcówkami, pozwala w prosty sposób wykreować piękne rzęsy.

Krok 1. Maskara przedłużająca rzęsy w widoczny sposób aż o 70%.

Krok 2. Dodaj rzęsom blasku jednym z najgorętszych odcieni sezonu.

Kombinacja takiej maskary jest innowacją na rynku detalicznym, do tej pory używana na pokazach mody, oraz w makijażach na pierwsze strony magazynów, teraz staje w zasięgu ręki.

Maskara ta występuje w czterech kombinacjach kolorystycznych:

- Blazing Black (black /pink)

- Tanned Black (black /bronze)

- Moonlit Black (black /silver)

- Burnished Brown (brown /bronze)

W USA dostępna pod nazwą Vivid Impact Mascara w sześciu odcieniach (dodatkowo Burning Bordeaux - brown/purple, Blushing Blue - blue/pink)

Cena: 10GBP / 2 x 5,3ml

/bw/

Mieszane uczucia

Po pierwszym użyciu miałam wątpliwości czy efekt jest jakiś spektakularny... miałam wątpliwości czy efekt w ogóle jest pozytywny... Po pierwsze: tusz czarny bardzo mi odpowiada, wyraźnie pogrubia i wydłuża rzęsy, to lubię;) Tusz kolorowy: no właśnie:/ skleja rzęsy, ja musiałam je rozczesywać szczoteczką ze starego tuszu. Ale po tym zabiegu wszystko było ok i nawet efekt zaczął mi sie podobać.
Po drugie: biorąc pod uwagę, że tuszu nie jest wiele, to mógłby być trochę tańszy;/
Po trzecie: szczoteczki za krótkie! Trzeba uważać jak się manewruje...

No i trzeba pamiętać, że ten tusz nie ma zabarwić rzęs na wybrany kolor, on ma im nadać tylko taki połysk, bardzo ładnie widać to pod światło.

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań:1 napoczęte

Ciekawy efekt wart uwagi

Tusz pięknie wydłuża i pogrubia. Mam kolor czarny ze złotem, który fajnie wygląda, gdy światło padnie tak, że na rzęsach są takie złotawe kulki. Bardzo dobrze się go zmywa i nie podrażnił moich wrażliwych oczu! Szkoda tylko, zresztą jak zwykle,że nie ma u nas w Polsce koloru fioletowego.

Używam tego produktu od: Pół roku
Ilość zużytych opakowań: W trakcie

Jestem zadowolona!

Moim zdaniem jest bardzo dobry, czarna koncowka dobrze rozdziela rzesy, ladnie maluje, zlota to taki bardziej dodatek np. na impreze, zlota malowalam jako druga warstwe na czarna i ladnie wyglada. Ale jednak czarna uzywam czesciej z tego wzgledu ze mozna ja uzyc na codzien. Kto lubi dwa kolory w jednym to napewno bedzie zadowolony.

Używam tego produktu od:6 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

ciekawostka

czarna końcówka ładnie rozdziela, dokładnie maluje ale daje raczej naturalny efekt. spodziewalam się większego pogrubienia. jednak nie ma co psioczyć - ma to być tusz wydłużający. tylko żeby uzyskac mocniejszy efekt, trzeba nałożyć 2-3 warstwy (a mi się trochę nie chce czekać aż wyschnie;))
kolorowa końcówka (u mnie złota) daje fajny efekt pozłocenia po nałożeniu na czarny tusz - mnie się to podoba:)
jedyne co mi przeszkadza, to mało poręczne opakowanie - szczoteczki sa za krótkie i przez to mało wygodne. ale chyba można się przyzwyczaić.
aha - bardzo łatwo się zmywa i nie trzeba trzec oczu.
i nie kruszy się.
generalnie, dośc ciekawy efekt, lecz nie jest wart 50 zł. na szczęście ja dostałam razem z MF 2000 w promocji i cieszę się, że mogłam się nim pobawić trochę.
co do wydajności to nie wiem, bo mam dopiero go kilka dni, więc nie wiem kiedy wyschnie. mam nadzieję, ze nie za szybko;)

Używam tego produktu od: kilku dni

Po prostu średni

Część niekolorowa: ładnie wydłuża, nie pogrubia (dla mnie to dobre, bo mam dośc grube rzęsy i dodatkowo pogrubione wyglądają sztucznie).
Część kolorowa: niestety skleiła mi końcówki rzęs. Ładny kolor, dość długo się trzyma - ale co z tego, jeśli skleja i niszczy ładny efekt wywołany częścią niekolorową?

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań:ledwo rozpoczete pierwsze

Jestem zadowolona

Rzęsy takie jak moje to rzeczywiście rzadkość. W dosłownym tego słowa znaczeniu:). Nie dość , że rzadkie to jeszcze krótkie i niesforne, rosną na wszystkie strony świata. Kupiłam przeszło dwa tygodnie temu tusz w kolorze burnished brown. Jestem z natury dość jasna, mam głęboko osadzone oczy, więc wszelkie czernie odpadają. Tusz bazowy po aplikacji na rzęsy, w moim przypadku, był taki jak zapewnia producent, czyli: wydłużył, zagęścił, rzęsy się nie posklejały, oko było ładnie wyeksponowane. Natomiast kolor reklamowany jako złoty w realu jest bardziej miedziany niż złoty. Mam zielone oczy więc wygląda to naprawdę ładnie. Niebieskookim nie polecam. Kolor delikatny, nie brokatowy, nadaje się do dziennego makjażu. Przez jakieś 8 do 10 godzin wszystko jest ok. Póżniej czułam, że rzęsy mi ciążą a złoto spływa. Tusz nadmiernie zbiera się na końcówce spirali. Co do tego tuszu mam mieszane uczucia, niby mi się podoba ale nie jestem zachwycona. Ogólnie : dobry kosmetyk, fajna odmiana.Używam tego produktu od:3 tygodnie

Może byc, ale żadne cudo

Tusz ogólnie na oku wyglada bardzo ładnie, nie rozmazuje sie, nie skleje rzęs, niestety jak dla mnie wydluża w niewielkim stopniu, cos tam pogrubia, ale zadna ewelacja. Kolorowy tusz jest bardzo fajny, ladnie sie blyszczy, ale nie daje efektu choinki.
Ogólnie z kolorowego tuszu jestem zadowolona, natomisat tusz czarny jest taki do typowo dziennego makijazu, a ja lubie mocno wydluzone rzęsy.

Ilość zużytych opakowań: zaczęte 1

super pomysł :)

Przede wszystkim świetny pomysł :) ja mam tusz z różowym kolorem. Super wygląda przy cieniach w kolorze brudnego różu, fioletu :)
Jest trwały, pogrubia i wydłuża rzęsy. Jednak troszeczkę się osypuje, ale naprawdę mało.
Poza tym dodanie koloru zmniejsza wyrazistość oka. Ja lubię dramatyczny wygląd rzęs :) efekt trochę za delikatny.
Ogólnie lubię ten tusz, oczy ładnie wyglądają.
ps. dodam że moim zdaniem tusze max factora ogólnie zmieniły się niekorzystnie, a mianowicie źle wpływają na moje rzęsy, męczą je.
Muszę powiedzieć że tusz radzi sobie coraz lepiej i można wykreować wyraziste spojrzenie. Trochę trzeba cierpliwości i czasu ;) także zmieniam 3+ na 4 może nawet z malutkim + ;)
:(Używam tego produktu od: 4 tygodni

BEZ REWELACJI

Kupiłam ten tusz, ponieważ uważam Masterpiece za swój KWC i szczerze mówiąc jestem trochę rozczarowana. Czarna część oczywiście bez zarzutu, jest rewelacyjna, ale do tej złotej jakoś nie mam przekonania. Używam tego produktu od: miesiąca

ciekawostka

czarna część ( solo )

+ wydłuża
+ pogrubia
+ łatwo zmyć

kolorowa ( u mnie różowa ) część ( solo )

+ na moich rzęsach daje ciekawy efekt ( zwłaszcza jaśniejsze końcówki widać )
czarna część ( solo )

+ wydłuża
+ pogrubia

obie części na raz

+ daje efekt takiego migotania na rzęsach, nie wiem jak to ująć ale zwracają uwagę, coś się na nich dzieje :D
+ megawydłużenie
+ rzęsy wyraźne, pogrubione
+ łatwo zmyć

- kolorek widać tylko w świetle przy odpowiednim kącie :D

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

taki sobie

kupiłam zaciekawiona efektem tych kolorowych końcówek. Mam brązowo-złoty. O ile z tego brązowego tuszu jestem dość zadowolona, to z tego kolorowego już mniej, słabo go widać, właściwie trochę tylko, kiedy jest odpowiednie światło. chociaż fryzjerka ostatnio powiedziała, że mam fajny tusz, bo się fajnie mieni, ale spodziewałam się, że ten efekt będzie mocniejszy. Ten tusz to taki gadżet właściwie.

Używam tego produktu od: dwóch tygodni

Blasku niestety nie widać

Mam kolor 130 Moonlit Black czarny-szaro / niebieski.
Do czarnej maskary w sumie nie mogę się przyczepić-faktycznie pięknie wydłuża, rozdziela i pogrubia rzęsy.Efekt rewelacyjny jak dla mnie (podobnie jak przy Masterpiece Max)
Co do kolorowej części-to jestem zawiedziona. Nie mam pojęcia po co ona jest skoro i tak efektu nie widzę. Nie wiem, może przy jasnych rzęsach jest inaczej, ja mam czarne. Unikalną bym tej maskary nie nazwała w żadnym razie.Poza tym kolorowe maskary to żadna nowość.
Raczej drugi raz nie kupię, bo po co mi kolorowa część, której nie widać?

Używam tego produktu od:3 tygodnie