Soraya, Balsam do opalania wodoodporny SPF 45 (wysoka ochrona)

Soraya, Balsam do opalania wodoodporny SPF 45 (wysoka ochrona)

Balsam do opalania z SPF 45 zapewnia bezpieczną i skuteczną ochronę przeciwsłoneczną połączoną z pielęgnacją i nawilżaniem skóry. Polecany do każdego rodzaju cery, szczególnie dla osób o bardzo jasnej karnacji. Algi morskie doskonale nawilżają i regenerują skórę. D-Panthenol i Alantoina koja i łagodzą podrażnienia. Skóra zachowuje piękny wygląd, pozostaje miękka i jedwabiście gładka.
Skuteczna ochrona UVB 45/UVA 21.

Skład: Aqua, Ethylhexyl Methoxycinnmate, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Ethylhexyl Stearate, Cocoglycerides, Ethylhexyl Triazone,Decyl Oleate, Cyclopentasiloxane, Polypropylsilsequioxane, Cetyl Alcohol, Potassium Cetyl Phosphate,Propylene Glycol, Glyceryl Stearate, Dimethicone, Hydrolyzed Algin, Chlorella Vulgaris, Maris Aqua, Pyrus Malus Fruit Extract, Tocopherol, Allantoin, Panthenol, Methylparaben, Propylparaben, Parfum, Alpha Isomethyl Ionone, Benzyl Alcohol, Benzyl Salicylate, Buthylphenyl Methylopropional (Lilal), Citral, Citronellol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde (Lyral), Isoeugenol, Limonene, Linalool

Cena: 20zł / 100ml
/e/

świetny

Bardzo dobry filtr :ehem:
Zalety:
+ bardzo dobrze chroni, ma fotostabilne filtry
+ łatwo się rozsmarowuje
+ szybko się wchłania jak na filtr o tak wysokim faktorze, nie bieli, pozostawia glow, ale znacznie mniejsze niż inne filtry, które wypróbowałam
+ dobrze nawilża (nie ma potrzeby smarować się pod filtr żadnym kremem nawilżającym)
+ bardzo funkcjonalne, solidne i higieniczne opakowanie z pompką
+ ładny zapach i konsystencja
+ nie zapycha
+ cena bardzo przystępna jak na tak dobry kosmetyk
Wad na razie nie znajduję ;)

Używam tego produktu od:4 miesiące

jestem na TAK :)

Świetny kosmetyk! Miła w dotyku, lekka konsystencja, ładnie się wchłania, a po nałożeniu skóra jest mięciutka. Wcześniej używałam SPF50 z Avonu (dla dzieci) i dużo trudniej aplikowało się go na skórę. A ten jest naprawdę super!

super :)

Bardzo dobry :) Wygodne opakowanie. Konsystencja ok, łatwo go rozsmarować. Użyłam go jak skończył mi sie mój 50, i o dziwo nie byłam ani troche zaczerwieniona, mimo ze zawsze używałam tych najmocniejszych filtrów kiedy wychodziłam na dłużej na słońce. Teraz używam go na nogi tylko, bo nie jest tłusty, nie świeci sie, nie lepie, super sie wchłania... naprawdę polecam :)
Mimo wszystko ja nie będę go używać zbyt często latem, wolę 60, dla pewności :P

Używam tego produktu od: kilka tygodni

Najlepszy, ale nie ideał.

Opakowanie bardzo mi odpowiada. Pompka gwarantuje pełną czystość dla zawartości i nie połamie się jak większość plastikowych dekielków, które gubię później na plaży i cała butla filtra jest oblepiona piaskiem.
Zawartość przyjemnie pachnie i ma kremową, nietłustą konsystencję. Przy nakładaniu można odczuć pieczenie (rozdrapane krostki, ała) i filtr migruje do oczu.
Wchłania się najlepiej ze wszystkich filtrów jakich dotąd używałam, ale nie idealnie. Nie ma mowy o nałożeniu przepisowej ilości filtra na moją twarz, przypudrowaniu i wyjściu do ludzi. Z silikonową bazą (Oriflame) pod dobrze współpracuje. Nakładam taką kombinację tylko , kiedy gdzieś wychodzę na cały dzień. Inaczej totalne zapchanie murowane. Cera wygląda wtedy ładniej i makijaż lepiej się trzyma.
Chociaż nie jestem pewna czy to odpowiednio wysoki dla mnie faktor. Zauważyłam znowu skłonność do rumienia i naczynek, a wcześniej wszystko się uspokoiło. Na plażowanie kupię 60.
Nie brudzi ubrań, dobrze się zmywa żelem bez SLSów.
Ogromny plus za to, że nie ma alkoholu i zawartość dodatkowych składników pielęgnujących. Cera jest zadowolona, chociaż czasami zapycha kiedy w upalny dzień nałożę go więcej i jestem na słońcu.
Może znajdę lepszy, ale póki co to mój nr 1 wśród filtrów.