Pierre Rene, Long Lash Mascara (Tusz wydłużający)

Pierre Rene, Long Lash Mascara (Tusz wydłużający)

Tusz do rzęs o właściwościach przede wszystkim wydłużających. Przedłuża rzęsy o 30% a odpowiednio wyprofilowana szczoteczka pozwala także je pogrubić. Zawiera keratynę oraz substancje odżywcze. Odpowiedni dla cienkich i krótkich rzęs. Hypoalergiczny, nadaje się dla wrażliwych oczu. Dostępny tylko w kolorze czarnym.

cudów nie ma

Kupiłam z ciekawości, bo cena zachęcajaca -12 zł.<BR>Tusz ma przyzwoite opakowanie i dużą pojemność, bo 10 ml.<BR>Gdy go otworzyłam, zdziwił mnie troche stozkowaty kształt szczoteczki - dawno już takiego nie widziałam. Tusz sprawia wrażenie suchego albo po prostu za mało osadza sie go na szczoteczce (raczej to drugie). Wzmianka producenta na opakowaniu o własciwościach także pogrubiajacych nie ma pokrycia z rzeczywistością- tusz jedynie przedłuża i to niezdecydowanie. W rezultacie mamy lekko wydłużone, naturalnie wyglądające rzęski. Jestem zwolenniczką bardziej zdecydowanego efektu i na co dzień używam YSL (więc siłą rzeczy trudno te tusze porównać), ale za taka cenę, można mieć tusz Pierre Rene w swojej kosmetyczce. <BR>Aha, dodam,że Pierre Rene nie kruszy się i nie skleja rzęs. Wręcz odwrotnie- bardzo je rozdziela.