Fissan, Stria Massage Salbe (Pielęgnacja dla kobiet ciężarnych) (stara wersja)

Fissan, Stria Massage Salbe (Pielęgnacja dla kobiet ciężarnych) (stara wersja)

Pielęgnuje skórę i wspomaga działanie masażu. Dzieki masażowi składniki głębiej wnikają w skórę, skóra pozostaje piękna i elastyczna. Maść nie zawiera hormonów, nie powoduje skutków ubocznych. Maść powinno się wmasowywać codziennie od 4 miesiąca ciąży do 2 miesiąca po porodzie.

nieskuteczny

Ten preparat używałam kilka lat temu , jeszcze przed urodzeniem dziecka na drobne rozstępy.Bez skutku.Ot taki gęsty krem maściowy. Na rozstępy już istniejące nie pomógł, na powstające zresztą też, tak więc kobietom w ciąży na pewno go nie polecam nawet profilaktycznie.Najmniejszego efektu poza tłustym nawilżeniem skóry!!!

Zdecydowanie nieskuteczny

Uzywałam tak jak zaleca producent, ale rozstępy są i to dosyć duże. Byłam przerażona gdy co chwila pojawiał sie nowy a nie było mnie stać na droższe produkty. Generalnie taki sam efekt byłby gdybym smarowała się wazeliną. Ponadto krem trzeba potwornie długo wmasowywać, ma gęstą nieprzyjemna konsystencje.<BR>Rozstępy leczę Galenicem Elancyl Reducteur Vergetures i ten jest naprawdę znakomity. Fissan to poprostu klęska.