Estee Lauder, Bronze Goddess, Soft Matte Bronzer (Puder brązujący)

Estee Lauder, Bronze Goddess, Soft Matte Bronzer (Puder brązujący)

Puder brazujacy ze złotymi drobinkami, nadaje odcień cieplej opalenizny. Może być stosowany na całą twarz, ciało lub do akcentowania poszczególnych wybranych cześci ciała .

Oprócz nadania zdrowej opalenizny oraz delikatnego nabłyszczania, puder ma rownież własciwości matujace. Opakowanie zawiera lusterko.

Mmm- naturalna opalenizna

Kupiłam ten puder ponieważ szukałam czegoś ciemniejszego niż Bamboo Lancome- ten jest ciemniejszy, nadaje w zależności oczywiście od nałożonej ilości piękną, opaleniznę. O ile Lancome jest bardzo delikatny i jasny i nadaje się na całą twarz dla jasnych karnacji, o tyle EL jest dużo bardziej widoczny. Nakładam go na policzki, modeluję nim twarz i opalenizna jest widoczna, ale naturalna. Trzeba jednak uważać aby nie przesadzić, bo nie jest to jasny puder- odpowiedni też dla ciemniejszych karnacji wg mnie- wszystko zależy od tego ile się go nałoży. Zawiera niby drobinki, ale na twarzy faktycznie zupełnie ich nie widać- puder jest raczej matowy.
Pędzelek jest wspaniały.
Polecam.

Używam tego produktu od:2 miesiące
Ilość zużytych opakowań:pierwsze

To jest to !

Kocham! Długo się utrzymuje i daje piękny efekt. Starcza na długo i na fajne opakowanie ! Posiadam z drobinkami złota co daje piękny efekt na dekolcie i ramionach. Jest cuuuudny ! Jeden z najlepszych !

nieziemski

Zawsze mialam problem z dobraniem bronzeru,ale ten wybór okazał się doskonały :) Puderek mięciutko otula twarz świetnie się rozprowadza i wygląda bardzo naturalnie... ja mam jego mini wersje do torebki w eleganckim ozdobnym etui + pędzelek... ślicznyi i dla mnie niezastąpiony drobiazg :D

Używam tego produktu prawie codziennie ;)
Ilość zużytych opakowań 1

Fajny

Początkowo miałam kupić diora matte, ale kiedy zobaczylam pomaranczowo-różowe kolory, zdecydowałam sie kupić puder estee i jestem b. zadowolona.Puder pięknie brązuje, myślę, że kolor pomimo, że jest w jednym odcieniu będzie pasował wszystkim.Moim zdaniem nie matuje, ale też nie powoduje błyszczenia się, drobinki na twarzy są niewidoczne.Właściwie, przeszkadza mi w nimtylko to, że uwidacznia rozszerzone pory, a tak chyba być nie powinno.Dlatego wystawiam 4.

Używam tego produktu od:miesiaca

taki sobie

Dla mnie ten puder to żadna rewelacja.
Mam skórę mieszaną i - owszem po nałożeniu jest bardzo ładny efekt, ale nie na długo... niestety..

Mam nadzieję, że w końcu znajdę coś dobrego, bo ten mnie rozczarował...

Używam tego produktu od: kilku m-cy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1go

bardzo przyjemny

Dopiero od niedawna zaczełam stosowac makijazowe "bajery" typu pudry brazujące i rozświetlające, róże etc - a mam ich juz sporo ;) Przekonałam sie też, ze nie każdy mi pasuje - i firma oraz cena niewiele maja tu do rzeczy :)
Lauder kupiłąm na allegro w opakowaniu promocyjnym. Przypomina mi nieco opakowanie pojedynczych cieni Inglota ;) Biorąc pod uwage wydajnośc - dla mnie jest to wielkośc wystarczająca . A lusterka nie ptrzebuję - puder jest trwały, nie wymaga poprawek. I gadżety mnie nie pociagaja ;)
Na oko ciemny, ze złotymi drobinkami. Drobinki pokazują się potem w świetle słonecznym lub sztucznym i ladnie rozświetlaja twarz. A ciemny kolor ma niewiele wspólnego z rzeczywistością - mozna go spokojnie stosowac przy jasnej karnacji! Nie jest pomarańczowy ani zółty, nie robi plam.Wyglada bardzo naturalnie. Mam porównanie także z chwalonym na wizazu bamboo lancome - i puder lauder bardziej mi się podoba! Pozwala osiagnąc delikatniejszy efekt - i na mnie bardziej przypomina prawdziwa opaleniznę.
Polecam!Używam tego produktu od:kilku tygodni
Edytuję: To obecnie jedyny puder brązujący, jakiego używam - w szufladzie leżą opuszczone: shiseido, givenchy, lancome i guerlain :) Czyli - musze podwyższyc ocene...

Bardzo dobry.

Opalenizna karaibska w puderniczce!
Świetny puder, pozwala stopniować efekt opalenizny, matuje, na twarzy bezdrobinkowy, mimo, że drobinki są w nim widoczne.

Łatwo się aplikuje, bardzo trwały, do tego piękna funkcjonalna puderniczka z dużym lusterkiem.

Kolejny udany produkt brązujący znanej z doskonałych brązerów marki.

Nadaje się do każdej cery, mimo że wygląda na dość ciemny.

Polecam.

Używam tego produktu od:jakiegoś czasu

nie do zastapienia :o)

Juz dawno chcialam wystawic recenzje temu pudrowi, bo jest naprawde rewelacyjny !

Puder znajduje sie w duzym opakowaniu z lusterkiem – rownie duzym. Zalaczony pedzelek niestety nie spelnia swojej roli, uzywam do nakladania pudru innego solidnego pedzla.
Puder zawiera zlote drobinki, jednak po nalozeniu ich w ogole nie widac, nie jest to absolutnie puder rozjasniajacy czy nablyszczajacy (do nablyszczania jest wersja Shimmering- limitowanka chyba). Odcien na skorze nadany przez puder jest cieply sloneczny, absolutnie nie pomaranczowy, ale musze dodac ze mam ciemna karnacje i nie wiem jak sie bedzie sprawowal na karnacji jasnej ;)
Puder daje niesamowicie naturalny efekt opalenizny, a do tego rzeczywiscie ma wlasciwosci matujace, po nalozeniu na buzie daje mat natychmiastowy na dlugie godziny.
Puder jest lekki, przyjemny, ladnie pachnie. Nie zapycha porow, nie podkresla niedoskonalosci- delikatnie je kryje.
Uwielbiam ten puder, stosuje go bardzo czesto by nadac twarzy cieplego koloru w pochmurne dni, ktore w Anglii sa na okraglo ;) bardzo odpowiada mi ten puder, poniewaz tylko brazuje twarz, a czyms innym blyszczacym moge sobie zaakcentowac policzki – bez obawy ze bede sie swiecic i blyszczec jak bombka, czy nalozyc blyszczacy blyszczyk czy cienie.

Jest bardzo wydajny- jezeli w koncu kiedys go skoncze i bedzie on nadal dostepny w sklepach to kupie ponownie bez zastanowienia.

Używam tego produktu od:kilka miesiecy

cudowny!!!

Jest cudowny! Uzywajac go czuje sie jak bogini. Piekne opakowanie, duze lusterko i spora ilosc kosmetyku. Jest przyjemny, mozna nalozyc nieograniczona ilosc. Cudownie sie rozporowadza i ozywia cere. Mozna swietnie modelowac buzie. Super jak na dzien tak i na wieczorne wyjscia. Naprawde polecam.

Używam tego produktu od:3 miesiecy