Christian Dior, 5 - Colour Iridescent Eyeshadow (Lśniące cienie do powiek)

Christian Dior, 5 - Colour Iridescent Eyeshadow (Lśniące cienie do powiek)

Dzięki rewolucyjnej technologii Wet Reflect legendarne `piątki" Diora trwają jeszcze dłużej i lśnią niespotykanym blaskiem.
Cienie Christian Dior 5 - Colour Iridescent Eyeshadow są fantastycznie jedwabiste i zapewniają całkowicie unikalny efekt od przejrzystego do intensywnie metalicznego.
Lśniące cienie do powiek Christian Dior 5 - Colour Iridescent Eyeshadow są dostępne w wielu zestawieniach kolorystycznych.

Najlepsze cienie do powiek :)

Kupilam sobie kilka dni temu kolejne cienie Diora :) Tym razem zdecydowalam sie na 5 kolorkow i wybralam PETAL SHINE 809 Jestem pod wrazeniem tych kolorow i trwalosci-nie osypuja sie ani troszeczke..Moje powieki tak cudnie sie blyszcza,ze nie moge przestac spogladac do lustra haha:)Naprawde nie spotkalam jeszcze lepszych cieni,choc wiele przetestowalam.Nie chce,zeby ktos pomyslal,ze lece na marke itp.Mam troche kosmetykow Diora i sa wsrod nich takie do ktorych juz raczej nie wroce.Jednakze cienie sa naprawde niesamowite i z nich zrezygnuje dopiero wtedy,gdy przestanie mnie na nie stac :) Ktoras dziewczyna napisala,ze cienie takie jakie sa w opakowaniu tak tez wygladaja na oku...U mnie jednak jeden kolorek zupelnie inaczej wyglada na oku niz w opakowaniu ale nawet to mi nie przeszkadza:) Uwazam ,ze warto w drogerii spedzic wiecej czasu i nalozyc sobie cienie na powieki,zeby potem nie byc rozczarowanym...Nie potrafie znalezc zadnego minusa tych cieni :) nawet cena mnie nie przeraza bo jestem w stanie za nie dac wiecej niz kosztuja :) Pozdrawiam

Szkoda,ze nie moge jeszcze gwiazdeczki dodac,bo te cienie to mistrzostwo:D Posiadam juz paletki Petal Shine,Goldfever,Earthreflection,Moonlight i Sky Glow-wszystkie sa swietne ,pieknie wygladaja na oczach a ja juz nie raz zostalam skomplementowana:D
Używam tego produktu od:1,5roku

Wspaniałe

Posiadam numer 909 pink may z serii iridescent.
Piękne delikatne perłowe kolory.
Dwa ciepłe: delikatna morelka jakby lekko przyzłocona, ciepły jasny róż.
Dwa zimne kolory:jasny róż, lekko ciemniejszy od poprzedniego z ciepłych i ciut ciemniejszy fioletowawo-lilowy-róż.
W środku jakby cielisty, perłowy, który po roztarciu ślicznie rozświetla oko, nadaje się np w kąciki dla rozjaśnienia.
Cienie dają efekt jakby rozświetlenia i świeżości. Dla mnie cudo.
Do tego niesamowicie trwałe.Nie zbierają się w załamaniach.
Po miesiącu dokupiłam jeszcze 609 Earth reflection - bardzo zimne brązy,beże i bardzo jasny różowy.

Używam tego produktu od:2-3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie dwóch

pskudna perła:(

Mam odcien Sky Glow. Polowalam na nie dlugo no i w koncu kupilam. Nalozylam na oko i co? Musialam od razu zmyc! Kolory nakładaja się grubą perłowa warstwa, ciezko je wycieniowac. Piekne i błyszczace w pudełeczku na moim oku są sine. Strasznie wygladam w tych kolorach.

Dzis dałam im ostatnia szanse no i niestety pojda w swiat.

Używam tego produktu od: tygodnia

Wielki zawód

Jestem bardzo rozczarowana.Wszedzie achy i ochy nad tymi cieniami. Czy aby na pewno mówimy o tym samym produkcie.?
Żeby nie było wątpliwości , kupiłam w Galerii Centrum, a więc na pewno są to oryginały.
Mam kolor 009 Sky Glow.
W opakowaniu kolory piękne, lśniące.
Na powiece niestety już się tak efektownie nie prezentują.
Są jakieś takie wyblakłe, mało napigmentowane, zlewają się na powiece i nie widać różnicy między jednym, a drugim kolorem.
Nie wiem czemu, ale cienie nie trzymają się dobrze powieki.
Trwałość średnia, wymaga jednak poprawki w ciągu dnia.
Nie osypują się. Więcej na pewno ich nie kupię. Nie za tą cenę.
Dużo lepsze są jednak czwórki Isadory. Używam tego produktu od ok. 2 tygodnie

Świetne kolory

Do tej pory uważałam,że cienie Clinique są tymi njlepszymi pod każdym względem.Do czasu,kiedy to kupiłam pierwszą paletę z tej nowej serii-Pink May 909,przepiękna i niepowtarzalna.Zapragnęłam kolejnych.Dziś jestem szczęśliwą posiadaczką czterech paletek:Pink May 909,Earth Reflection 609,Goldfever 589 oraz Tropical Light 409.Każdą z nich uwielbiam.Przepięknie lśnią na powiekach,cienie dobrze napigmentowane,niesamowicie wydajne.Idealnie łączą się ze sobą,ładnie stapiają się.Dołączone aplikatory są rewelacyjne,bez problemu można nimi nakładać,cieniować itp,moje pędzelki na razie poszły w odstawkę.Opakowanie klasyczne,wygodne,trwałe,z dużym lusterkiem.
A teraz lecę odjąć gwiazdkę cieniom Clinique,te są nieporównywalnie lepsze.

Edit:
Kolejne palety mi przybyły i niestety odejmuję jedną gwiazdkę,chociaż powinnam ze dwie,ze względu na to,iż z trwałością teraz jest nie najlepiej.Nie wiem,jak to wytłumaczyć,kiedyś tak nie było,poza tym tylko niektóre palety z tej serii tak mają.Mimo wszystko nadal je uwielbiam za m.in. kolorystykę i efekt,jaki dają na powiekach.
Polecam.Używam tego produktu od:dwóch tygodni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie czterech paletek

na 4*

Jestem szczęśliwą posiadaczką dwóch zestawów słynnych 5 Diora właśnie z tej błyszczącej serii 609 Earth Refections i 009 Sky Glow.
Obydwa zestawy przypadły mi do gustu, mam zielone oczy i różne okresy cieniowe mam już za sobą, były już fiolety, zielenie,ciepłe brązy. Teraz nastał czas szarości, morskiego błękitu, zimnych brązów i właśnie te zestawy idealnie wpisują się w ten moment;)
Bardzo polubiłam ich konsystencję, nasycenie kolorów, łatwość łączenia i cieniowania, nie osypywanie się, trwałość i ogólne wrażenie oraz doskonałe aplikatory.
Mam jedno ALE.., mianowicie cienie mogłyby być bardzej iskrzące a mniej perliste i za to 1* mniej. Nie jest to oczywiście płaska perła tylko wielowymiarowy kolor ale mimo wszystko bardzo perlisty (nie mylić z perłowym!!). Praktycznie nie używam jasnych odcieni z zestawów bo nie zniosłabym tej perlistości na całej powiece. Jako bazowego używam innego cienia, bardziej matowego.
Mam swojego Iskrzącego faworyta wsród cieni (lancome) ale też ma jedną wadę, miamowicie iskierki z czasem minimalnie migrują pod oko. Ale cóż, jak widać na obu przykładach nie można mieć wszystkiego;)
A teraz dygresja;)
Ja nigdy wcześniej nie używałam cieni Diora ale pamiętam czasy kiedy maja Mama w latach 80tych używała pięknej 5 Diora w kolorach niebiesko-błekitno-szafirowo-szmaragdowo-zielonym. Wówczas królowały na ulicach zielone i błękitne płaskie perły od Celii a moja Mama-zjawiskowa brunetka nosiła na powiekach rasowe cienie Diora. Widać było różnicę gołym okiem:), ludzie zaczepiali ją na ulicy mówiąc jak piękne ma oczy... a koleżanki puchły z zazdrości.

Używam tego produktu od:3tyg
Ilość zużytych opakowań:2szt

Revelacyjne!!!

Uwielbiam cienie Diora a w szczegolnosci ta seria przypadla mi do gustu!!!wpros olsniewaja.Cudowne intensywne ,blyszczace kolory!to nie zupelnie parla to co na pograniczu perly a satyny one daja wspalnialy blask ale nie tandetny!trwaja na powiece bez bazy caly dzien,nie walkuja sie ,nie osypuja i nie bledna....a jeste zachwycona -chociaz w moim przypadku moge osobie napisac ze jestem uzalezniona od kolorowki Diora!mam odcienie Petal Shine-piekne fiolety i roze,earth reflection-Zimne brazy i beze,Golds-odcienie miedzi-zlota!!!oraz Tropical ligths zimne zielenie z brazami...wszystkei kocham i nie ddam...Używam tego produktu od:kilku tygodni

CUDEŃKO!

Jestem szczescliwa posiadaczka palety Sky Glow i jest... cudowna!
Piekny polysk, cudownie sie nakladaja, maja fantastyczne aplikatory no i polaczenie tych kolorow... mniam.... co do trwalosci nie mam absolutnie zastrzezen.
Zachwycaja na calej linii :) Oj moglabym miec wiele takich paletek :D I pewnie tak sie stanie :D
CUDO!

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Zachwycajace...

Cienie sa niesamowicie jedwabiste, mieciutkie, rewelacyjnie sie rozprowadzaja i nie osypuja.
Kolory w opakowaniu sa identyczne na powiece - co jest wazne podkreslenia, gdyz zdarzaly sie pewne rozbieznosci nawet u Wielce Szanownego Mistrza Diora...
5 -Colour Iridescent Eyeshadow trwaja lsniac niespotykanym blaskiem - seria Iridescent zdecydowanie nie jest dla wielbicielek matu !!!! O nie...
Na poczatek mojej zabawy z najnowszymi piatkami wybralam dwa zestawienia: szarosci z lazurem 009 SKY GLOW i sloneczne brazy z oliwkowa nutka 569 GOLDS (widoczne na zalaczonej fotografii) - z letniej kolekcji.
Moja opinia? Oczywiscie - PELEN ZACHWYT !!!
...Ale ja to juz chyba nie moge byc wiarygodna osoba, jesli chodzi o kolorowke Diora...totalne uzaleznienie, bez szansy na odwyk... :) :) :)

Używam tego produktu od: kwietnia
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszych 2, ale bedzie wiecej...

!!!!!!!!!!!! NIE dla nieuczciwych i niekulturalnych Allegrowiczów bezprawnie kopiujacych opisy kosmetyków z Serwisu Wizaz.pl !!!!!!!!!!!!!