Nail Tek, Formula XTRA (Odżywka do paznokci)

Nail Tek, Formula XTRA (Odżywka do paznokci)

Zintensyfikowana, bardzo szybko działająca odżywka. Przeznaczona jest do bardzo słabych, bardzo miękkich paznokci. Formuła XTRA posiada maksymalną moc Formuły II, Intensive Therapy. Przeznaczona jest dla osób, które mają wyjątkowo słabe i cienkie paznokcie oraz chcą użyć najsilniejszej z możliwych odżywek. Dla klientek, które nigdy nie osiągnęły sukcesu stosując różne produkty w przeszłości. Formuła XTRA świetnie się sprawdza w sytuacji, gdy wzrost paznokci na dwóch, trzech palcach dominującej ręki jest problematyczny. Te trudne, "pracujące" palce potrzebują odrobinę więcej pomocy. Formuła XTRA pomaga rozwiązać ten problem.

Niezła

Całkiem niezła odżywka. Mam paznokcie berdzo problematyczne, zniszczone. Dzięki niej są dłuższe i mniej się rozdwajają. Jedna z niewielu odżywek po której widzę efekty. Bardzo wydajna jeśli używać zgodnie z instrukcją. Wg mnie bardzo szybko się ściera, więc jako preparat nawierzchniowy na lakier się nie sprawdza.

KWC

uzywam od dawna na zmiane z II. paznokcie sa sliczne, mocne, twarde, nie lamia sie, nie rozdwajaja.
idealny kosmetyk do paznokci!! uwielbiam.na poczatku maluje codziennie, a potem coraz rzadziej, coraz rzadziej, az dwa razy na tydzien zupelnie wystarcza, aby miec piekne, zdrowe paznokcie.

Używam tego produktu od:prawie 5 lat
Ilość zużytych opakowań:duzo

Nail II zdecydowaniele lepszy

Stosowałam wcześniej Nail Tek II i muszę stwierdzić, że miałam zdecydowanie lepsze efekty po nim, a formuła Xtra... hmm... u mnie się nie sprawdziła na tyle na ile oczekiwałam. Paznokcie nadal mi się rozdwajają, po zmyciu warstw są mięciutkie i się zadzierają... ogólnie zawiodłam się na nim.

Owszem, pomaga

Nie wierzyłam w to, ale ten preparat rzeczywiście mi pomógł i to bardzo, choć nie jest tak, że z moimi paznokciami zupełnie nic się teraz "nie dzieje" - jednak gdzieniegdzie się nadłamie czy rozdwoi. Ale fakt: dawno nie miałam takich długich pazurków.
Odżywka odpryskuje u mnie b. szybko - po jednym dniu. Także generalnie cały czas zamalowywuje odpryski, co nie wygląda ładnie, bo paznokcie pokryte są nierównomiernie: w jednym miejscu jest pięć warstw, a w innym np. tylko jedna. :rolleyes: Czasami odżywka odchodzi z paznokcia (w postaci takiej jakby folii), zanim zdąży się do tych przepisowych 7 warstw "dojechać". Paznokieć wygląda wówczas na przesuszony: jest matowy z białym nalotem i daje wrażenie ściągania, zupełnie jak odwodniona skóra.
Preparat nie wpływa na tempo wzrostu paznokci, czyli rosną jak zawsze u mnie - baaardzo wolno. Mocno niszczy skórki wokół, nawet mi się małe ranki porobiły na początku.
Pierwsze efekty działania odżywki zauważyłam po około 6 tygodniach, także producent swoim zaleceniem, że formułę stosuje się krótko - do 4 tyg. tak naprawdę sobie szkodzi, bo gdybym stosowała tylko tyle, to doszłabym do wniosku, że jest zupełnie nieskuteczna.
Pędzelek ma dobre, elastyczne włosie, ale jest wg mnie zbyt krótki.

Używam tego produktu od: aktualnie już nie używam, ale starczył na 2 miesiące

bardzo DOBRY

nigdy dotąd nie miałam aż takiego problemu z paznokciami, ostatnio zaczęły się łamać, stały się bardzo słabe...
zaczęłam używać nail tek xtra i jest o wiele lepiej
paznokcie są twardsze i bardziej elastyczne, nie łamią się :) szczerze polecam, przez tydzień stosowałam codziennie jedną warstwę - bez kolorowego lakieru, po tygodniu pomalowałam paznokcie i nakładałam jedną warstwę na pomalowane paznokcie przez kolejnych parę dni :) jest już ok
polecam, wcześniej stosowałam nail tek II, też dobry, ale xtra raczej silniejszy :)

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1-wszego