Avon, Personal Match, Ideal Shade Makeup SPF 15 (Delikatny podkład nawilżający)

Avon, Personal Match, Ideal Shade Makeup SPF 15 (Delikatny podkład nawilżający)

Krem nawilżający z granulkami, które uwalniają kolor w trakcie aplikacji i zamieniają się w lekki podkład. Formuła zawiera pigmenty pasujące do 98% tonacji skóry. Wygładza i rozświetla skórę, zapewnia lekkie, naturalne wykończenie
Dostępny w 3 odcieniach:
- light
- medium
- medium deep.
W Wielkiej Brytanii dostępny pod nazwą `Barely There Makeup SPF15`.

bardzo fajny

podklad dostalam w jakims pakiecie za darmo, wiec sobie wyprobowalam :)
ladnie pachnie, niezle rozswietla i nawilza, dostosowuje sie do kolorru buzi no i ma filtr- a to przydatne na lato :)
jestem zadowolona:)

Świetny na lato

Bardzo ładnie się rozprowadza i daje efekt promiennej buzi,ładnie rozświetla mam cerę mieszaną i obawiałam się że efekt rozświetlenia pogłębi widoczność przetłuszczania cery w strefie T,ale nic takiego się nie dzieje,dobrze dopasowuje sie do karnacji(ja mam odcień średni).
Buzia wygląda jakby była muśnięta słońcem.

Używam tego produktu od:1 miesiąc

Jednak sie przekonalam ;)

Uzywam go odkad Avon wprowadzil ten kosmetyk, jednak na poczatku nie bylo tak kolorowo ;) A to ze wzgledu na kolor, mam medium i niestety byl dla mnie ciut za ciemny (mialam nie za ciemna karnacje, ale tez nie blada). Jednak gdy moja cera nabrala ciemniejszego kolorku od sloneczka podklad stal sie w sam raz, wrecz idealny ;) Dlatego tez wydaje mi sie, ze dobranie koloru w tym przypadku jest bardzo istotne. Kremik ma swietna konsystencje, idealna na lato, lekka, latwo sie rozprowadza. Fajnie nawilza, ale w zasadzie w ogole nie kryje niedoskonalosci (jednak nie jest to jego zadaniem), ja nie mam problemow z cera, dlatego u mnie nie potrzeba wielkiego krycia ;) Fajnie rozswietla cere! Polecam bardzo goraco na lato!Używam tego produktu od:odkad wprowadzil go avon

Szczerze polecam

Podkład bardzo dobry,ślicznie rozswietla cerę, lekko maskuje, nie jest za ciężki dlatego nadaje sie do cery mieszanej (przynajmniej mojej). Koleżanka poniżej wybrała sobie widocznie za ciemny odcień, dlatego zostawały smugi. Ja posiadam medium i jest doskonały pomimo mojej jasnej karnacji:) Podoba mi sie to iż wygladam po nalożeniu na naturalnie opaloną.Używam tego produktu od:kilka razy

zawiodłam się

poczytałam recenzje i jednoznacznie wydawało się że bedzie to trafiony produkt
niestety, nie spełnił moich oczekiwań i mysle że chyba z powrotem wróci do avonu, bo ja tego czegos nie chce
mam odcień medium-deep i jest on okropny - pomarańczowy, wygladałam po nim jak indianka
co wiecej to coś nie chciało sie dobrze rozsmarować i pozostawiało smugi ,mam srednio-ciemna karnacje i myślałam , że medium-deep bedzie ok, a tu niestety klops
próbowałąm go nakładac sam, próbowałam pod krem nawilzający- jedno licho
byc może to wina odcienia, może inne są ładne, nie robia takich smugi i jakoś to wyglada
nie wiem, sprawdzac nie bede, naciełam się raz i to mi wystarczy
szczerze to wole 100 razy podkład rozswietlajaco-antystresowy- on też daje bardzo delikatny efekt,nie robi tapety i niezbyt mocno kryje
ten odpada

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:pierwsze , które najprawdopodobniej wróci do avonu

cudeńko

rewelacyjny!!!
zero efektu maski, naturalny wygląd ,cera wygląda jakby opalona...
kolorek podkładu dopasowuje się wspaniale do odcienia skóry...
w ogóle podkład ten sprawia wrażenie kremu koloryzującego... i jeszcze ta 15 filtru:) kocham ten produkt!

Ilość zużytych opakowań:ciągle 1

spodobał mi się :)

dużo plusów: (mam odcień medium)
+daje ładny i naturalny kolor, można usłyszeć że jest się ładnie opalonym ;)
+kremowa konsystencja
+pachnie kremem nawilżającym ;)
+nie wygląda sztucznie, dopasowuje się do cery
+nie zostawia smug
+nie czuć że na skórze jest podkład
+naturalny wygląd (!)

jak na razie nie zauważyłam żeby zatykał pory.
ale nie jest to mój ideał, nadal go szukam, dlatego nie daje 5 *

Używam tego produktu od: 2 tyg, użyłam parę razy
Ilość zużytych opakowań: zaczęte 1

ideał

Zamawiając ten produkt niczego świetnego nie oczekiwałam(zreszta tak jak po pozostałych produktach avonu) ale kiedy ,,umaziałam" twarz tym podkładem po raz pierwszy byłam zachwycona:D A więc:
plusy:
-ładny kolor idealnie stapiający się z odcieniem skóry(ja mam kolor medium)
-nie tworzy na twarzy nieestetycznej maski
-wygładza skóre i wyrównuje koloryt
-skóra wygląda bardzo zdrowo:)
-bardzo trwały
-nie zauważyłam żeby podkład zapychał pory
-przystępna cena
minusy:
-jedynie moge przyczepić się do tego,że mógłby rozprowadzać się lepiej ale po kilku użyciach i lekkiej wprawie nie ma z tym problemu:)
Uważam, że podkład jest idealny na lato,na zimę może być za lekki.

EDIT:Okazało się, że jest bardzo nie wydajny bo już mi sie konczy. A po drugie opakowanie jest tak twarde, że trudno cokolwiek z niego wycisnąć:( I dlatego odejmuje jedną gwiazdke.

Używam tego produktu od:tygodnia
Ilość zużytych opakowań:część z pierwszego

Rewelacja, krótko mówiąc :)

Moje kupowanie podkładów firmy Avon zwyle kończyło się ich odsyłaniem, z różnych powodów. W tym przypadku tak się nie stanie :) Podkład jest rewelacyjny, świetnie "stapia się" ze skórą, faktycznie dostosowuje się do koloru karnacji. Wytrzymuje prawie cały dzień bez żadnych poprawek, nie spływa, mimo, że mam mieszaną cerę. Na jedno tylko trzeba uważać - niezbędne jest bardzo dokłdne rozprowadzenie podkaładu, gdyż może zostawić ciemniejsze smugi (mam kolor medium deep)

Używam tego produktu od: tygodnia

dla mnie SUPER

nabyłam z ciekawości.... jestem bardzo mile zaskoczona, bo podkładów Avonu nie lubię.Bardzo delikatny krem który zamienia się w leciutki podkład.Mam kolor medium-idealnie dopasowuje się do karnacji, cera jest gładka, podkład zupełnie niewidoczny...POLECAM!

Używam tego produktu od:2 tyg

Mój KWC

Kosmetyk nabyłam jakiś tydzień temu. Nie mogłam uwierzyć, że biały krem z granulkami może zamienić się w super nawilżający podkład. To było miłe zaskoczenie, gdy zobaczyłam moją twarz ładnie rozświetloną, nawilżoną bez plam i zacieków. Podkład ładnie kryje i nie rzuca się w oczy. To najlepszy podkład jaki miałam, mogę go porównać z równie wspaniałym Revlon Colorstay. Na pewno kupię następne opakowanie.

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: 1/4 z pierwszego