L'Oreal Paris, Feria Color 3D (Żel trwale koloryzujący)

L'Oreal Paris, Feria Color 3D (Żel trwale koloryzujący)

Farba do włosów Feria Color 3D daje 3-wymiarowy, mieniący się kolor. Otrzymasz krystalicznie czystą barwę, intensywną, głęboką i lśniącą. Feria to trwała koloryzacja, która nie niszczy włosów, odżywka pielęgnująca zawiera filtry UV i chroni przed wysuszeniem.
Działanie
- 3 wymiary koloru: intensywny, świetlisty i głęboki
- rozjaśnia włosy naturalne o 2 tony
- przyciemnia włosy naturalne o dowolną ilość tonów
- w przypadku siwych włosów zastosowanie wskazane gdy masz do 30% siwych włosów.

Cena: ok. 20zł
/s/

Zbyt duze ryzyko

Kolor bardzo ladny. Na odrostach.Chialam rozjasnic swoje wlosy - poprzednio fabowalam je brazujacymi szamponami, niemniej farbowalam regularnie. Przestalam jakies 3 miesiace temu.
Zastosowalam ta farbe - wybralam dobry kolor do mojego koloru skory - wlosy sa jasniejsze, ale symuluja kolor naturalny, tylko ladniejszy. Podczas aplikacji skora na glowie mnie piekla, a to mi sie raczej nie zdarzalo. Wlosy po farbowaniu okazaly sie delikatniejsze i suchsze - w sposob zauwazalny. nIe spodziewalam sie, mimo wszystko, zmian w ich strukturze - w koncu ta farba ma miec jakies skladniki pielegnujace. Oczywiscie tych fragmentow wlosow, ktore byly farbowane kilka miesiecy temu - Feria nie pofarbowala.

Generalnie - jesli warunkiem zastosowania tej farby sa wlosy naturalne, to grupa, do ktorej ten produkt jest skierowany, jest bardzo mala. Farba w wyrazny neagatywny sposob odbija sie krotkotrwale - na skorze glowy - i dlugotrwale - na strukturze wlosa.

Uzywam tego produktu od: nie uzywam tego produktu, uzylam go raz

super

Kolor przeze mnie użyty: 92 - złocisty opal. Dłuugo zastanawiałam sie w sklepie nad kolorkiem, aż w koncu Pani skusiła mnie na ten ( sama nigdy bym nie kupila odcienia ktory w nazwe ma złocisty ;) ). I tu popelniłabym blad gdyz kolor 92 jest przesliczny ! Cos w odcieniu perłowego beżu, na pewno nie żółty ale nie też platynowy. Piekny naturalny, świeży... super !

Używam tego produktu od: ...

CAŁKIEM CAŁKIEM

NIE DAWNO UFARBOWAŁAM WŁOSY FERIĄ(JASNY BEŻOWY KASZTAN)DO CIEMNYCH WŁOSÓW.NA ODROSTACH WIDAĆ KOLOR JAK NA PUDEŁKU ALE KOŃCÓWKI SĄ CZARNE.NIESTETY.JEDNAK DUŻYM PLUSEM JEST TO ŻE NIE NISZCZY WŁOSÓW A PO FARBOWANIU SĄ MIĘKKIE I LŚNIĄCE.ALE FARBA ZA PRAWIE 30 ZETA MOGŁABYBYĆ TROSZKE LEPSZA:))

Używam tego produktu od:2 TYG