Toni&Guy, Straight and Protect Conditioner (Odżywka do włosów)

Toni&Guy, Straight and Protect Conditioner (Odżywka do włosów)

Włosy prostowane przy użyciu prostownicy potrzebują specjalnej ochrony. Ta delikatna odżywka zwiększa efekt prostowania i chroni włosy przed temperaturą i niszczeniem, zostawiając je odżywione, gładkie i delikatne.

bez rewelacji

Uzywalam tej odzywki (wraz z szamponem) przez okolo miesiac i jedyne co moge powiedziec to to, ze nie jest to zestaw dla mnie. Odzywka jak odzywka i tyle. A co do efektu to moze i wlosy byly proste, ale to dlatego, bo staly sie sztywne. Aaaa... no i ten zapach- KOSZMAR!

Używam tego produktu od:uzywalam przez miesiac

Najlepsza

Najlepsza odżywka do prostowania włosów jaką miałam! Nie przetłuszcza włosów, w połączeniu z prostownicą włosy są idealnie wygładzone, prosto jak z salonu.
Kupiłam ją w sephorze, i napewno jeszcze ją kupię!!

teraz czas na wypróbowanie szamponu, polecam!

żadna rewelacja

Odżywka nie jest zła, szczególnie w porównaniu do jakiejkolwiek odżywki drogeryjnej, wypada nieźle. Włosy są gładsze, lepiej sie rozczesują i nie puszą. Po wyprostowaniu trzymają się cały dzień, nawet w wilgotnym powietrzu. Niestety troche się elektryzują i odżywka daje raczej doraźny efekt umairkowanego wygładzenia. Właściwości typowo odżywczych i odbudowujących brak. nie przetłuszcza włosów. Jednak w porównaniu do Matrixa Sleek look wypada dość miernie. Po tamtej mam włosy jak od dobrego fryzjera , po tej jak od "pani Jadzi" ;)

Używam tego produktu od: 3 tyg
Ilość zużytych opakowań: 50 ml

genialna

Świetny kosmetyk, zdecydowanie nadaje się na polski rynek gdzie po prostu brakuje porządnych bajerów do ochrony prostowanych włosów ;) już po pierwszym użyciu widziałam piorunującą różnicę w kondycji moich włosów. Były wyjątkowo miękkie i lśniące. Teraz nie wyobrażam sobie życia bez tej odżywki, moje włosy ją po prostu uwielbiają. Nie mam się na co poskarżyć, no może tylko na to, że przy końcówce opakowania pompka nie jest zbyt praktyczna. Ale ogólnie bombowa odżywka!Używam tego produktu od:3,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 całe (myję głowę co 2 dzień)

bardzo fajna

Odyżwka sprawia, że moje włosy są cudownie miękkie, ślniące i mocne.
Codziennie używam prostownicy (prostuję, kręcę, robię summer waves), więc odpowiednia pielęgnacja włosów to dla mnie podstawa.
Wcześniej stosowałam multum różnych odżywek i szamponów, ale żaden z tamtych kosmetyków nie zostawiał moich włosów w taki doskonałej kondycji jak odżywka Toniego&Guya :)
Lubię jej poręczne opakowanie z pompką i boski zapach. Starcza na dłuuugo (3 miesiące codziennego stosowania).
Zdecydowanie polecam wszystkim dziewczynom, które na codzień bawią się prostownicą!Używam tego produktu od: 6 miesięcy