H&M, Nail Polish by H&M (Lakier do paznokci)

H&M, Nail Polish by H&M (Lakier do paznokci)

Lakier do paznokci jest dostępny w prostokątnych buteleczkach (również w buteleczkach z kwiatkiem). Można go kupić w paru kolorach, m.in. czerwonym, czarnym, liliowym z brokatem.

kupie ponownie

Mam odcień RED NAIL i fioletowy z drobinkami, trzymają się cały tydzień bez odprysków, czerwony dodatkowo miał piękny połysk. Jeśli tylko będą w H&M to na pewno je kupię. Polecam !

fajowski! :)

Teraz mam odcień electric blue, wczesniej mialam czerwony, fioletowy i czarny-lubie intensywne kolorki.

Buteleczka jest duża. Lakier z gatunku tych rzadszych co jest duzym plusem bo gesty lakier w ciemnym kolorze to koszmar. Ten jest super, ładnie, gładko się rozprowadza.
Jedna warstwa daje transparentny efekt, dwie-trzy kolor tak intensywny jak w buteleczce.
Na moich paznokciach wytrzymuje 5-6 dni bez utwardzacza i bazy.

Jedyny minus: ciezko jest chocby obejrzec cala palete kolorystyczna (nie mowiac o zakupie), bo zwykle w dostawie przychodzi tylko kilka najpopularniejszych odcieni.

Używam tego produktu od: dwóch lat

bardzo lubię

Bardzo lubię lakiery z H&M. Moje paznokcie są dość specyficzne - mało , który lakier się na nich utrzymuje dłużej niż 3h, a te dają radę cały dzień. Kolory ładne, pędzelek w porządku, dobrze się rozprowadzają , zwykle wystarczy jedna warstwa. Cena w porównaniu do jakości - wprost rewelacyjna

EKSTRA brylanciki

Mam wersję liliową, taką delikatie fioletową z brokatem i
brylancikami. Na paznokciach ma prawie bezbarwny kolor przy jednej warstwie, ale przy dwóch liliowo-różowy.;)Brylanciki są po prostu EKSTRA:D, a brokat
mocny i mieniący się wieloma kolorami, nie tylko srebnym.
Lakier jest wydajny i ma śliczne opakowanie.Niestety tylko raz go widziałam i wtedy go kupiłam, a teraz może go nie być.Lakier ma jeden minus-nie zmywa się zmywaczem i muszę go zdrapywać albo sam schodzi.:(
Dałam cztery gwiazdki, bo jest to mój KWC, ale ma ten minus.:( Jak go zobaczę to kupię i będę miała zapas na kilka lat, bo lakier jest tak wydajny.:)

Używam tego produktu od: nie pamiętam