Herba Studio, Balsam do paznokci (nowa wersja)

Herba Studio, Balsam do paznokci (nowa wersja)

Pojemność 4,7 g

Kosmetyk naturalny przeznaczony do pielęgnacji paznokci. Wzmacnia giętkie, łamliwe, rozdwajające się paznokcie i stymuluje wzrost silnych paznokci. Odżywia paznokcie zniszczone i przywraca im połysk, wygładza skórki otaczające paznokcie.
Przeznaczony do paznokci giętkich, łamliwych, rozdwajających się, wysuszonych, matowych, zniszczonych przez stosowanie zmywacza i lakieru oraz skórek uszkodzonych przez manicure.

Bardzo dobry!

Po zimie paznokcie me przedstawiały obraz nędzy i rozpaczy. Pobuszowałam po KWC, poklikałam, zamówiłam.
Po trzech miesiącach codziennego stosowania nie ma prawie śladu po "kwitnieniu" paznokci (białe podłużne bruzdy na płytce), są zdecydowanie twardsze, mniej się łamią, a rozdwajają tylko jeżeli są bardzo długie (kiedyś nie mogłam zapuścić nawet kawałka paznokcia). Balsam nawilżył je, zlikwidował suche skórki wokół płytki i w ogóle och ach.
Jest bardzo wydajny. Używam go codziennie wieczorem, czasem też mama i po trzech miesiącach jest jeszcze więcej niż połowa tego mikroskopijnego pudełeczka :)
Cena kosmicznie mała - 7 zł za takie cudo.
Nie dostaje KWC, bo to jednak nie Ideał przed duże "I" - jakieś tam problemy jeszcze zostały. Może 3 miesiące to trochę za krótko? Mam nadzieję, że zajrzę tu za kilka miesięcy i zmienię na 5 gwiazdek ;)
Na dzień dzisiejszy bardzo polecam!
Ilość zużytych opakowań: połowa

działa

Kupiłam przypadkowo, wcześniej jednak słyszałam o tym produkcie. Nie mam zbyt dużych problemów z paznokciami, jednak lubię, jak są zadbane, nawet bez ich pomalowania. Ten balsam daje efekt lśniących paznokci, sprawia, że skórki nie są twarde, a dzięki temu niewidoczne. Na początku irytował mnie jego zapach,ale po trzecim użyciu już przywykłam. Nie uznam go za KWC, gdyż nie przeciwdziała rozdwajaniu paznokci (to jedyny minus) Ogólnie warto kupić, mała cena, a jest wydajny.

Ilość zużytych opakowań: nawet nie połowa 1

Jednak zawiedziona

To już drugi kosmetyk Tisane, który mnie rozczarował mimo wielu entuzjastycznych wizażowych recenzji. Mam bardzo wymagające słabe paznokcie skłonne do rozdwajania się. Balsam jedynie trochę je nawilżył i ledwo zauważalnie wzmocnił. Podejrzewam, że oliwa z oliwek miałaby podobne działanie, jeśli nie lepsze. Konsystencja jest tak zbita, że musiałam ją wydrapywać paznokciami (a potem pozbywać się resztek spod ich płytki...). Zapach w normie (tzn. nie jest piękny ale ledwo go czuć). Cena też dość niska, gorzej z dostępnością (swoje opakowanie nabyłam w Superpharmie). Jedyne, co mi się w nim podobało to uczucie nawilżenia płytki zaraz po jego zastosowaniu (sama aplikacja też pozwalała mi zająć czymś ręce, więc może sprawdzi się w przypadku palaczy :)

Używam tego produktu od: trzech miesięcy
Ilość zużytych opakowań: właśnie skończyłam pierwsze
(i raczej ostatnie)

zżółkły mi od niego paznokcie!

Kupiłam zachęcona tak pozytywnymi opiniami.
I nie podzielam ich. Owszem, paznokcie są bardziej błyszczące, rosną szybciej i skórki się nie zadzierają, kosmetyk jest tani i wydajny. I to by było na tyle plusów.
Moje paznokcie z natury są bardzo jasne, a poza tym wspomagam ten efekt sokiem z cytryny:) odkąd używam tego balsamu, moje pazurki są żółte ;( to go absolutnie dyskwalifikuje, bo bardzo podobają mi się moje jaśniutkie końcówki, jak świeżo po zrobieniu Frencha;)
Dodam również, że nie likwiduje/zmniejsza rozdwajania i łamania sie paznokci.

Z bólem serca wystawiam mu dwie gwiazdki, bo naprawdę spodziewałam się duuużo więcej po kosmetyku z takimi recenzjami...

Używam tego produktu od: grudzien 2009
Ilość zużytych opakowań: pierwsze w połowie.

Naprawdę polecam!!!

Do zakupu balsamu skusiłam się przez opinie Wizażanek. Do tej pory paznokcie malowałam właściwie bez przerwy. Bez lakieru nie wychodziłam z domu, gdyż uważałam, że lakier chociażby bezbarwny nadaje im ładny kształt, etc. Po zmyciu lakieru paznokcie mi się okropnie łamały, nie miały połysku, były matowe i ogólnie do zdrowego wyglądu duuużo im brakowało. Od 1.5 miesiąca stosuję oceniany balsam. Dodam, że nie jestem osobą systematyczną, ale balsam stoi przy łóżku i ilekroć czytam książkę wieczorem, oglądam film, itd. nie mam problemu, żeby jednocześnie masować paznokcie :). Ale może przejdę w końcu do oceny ;):
- po miesiącu widać naprawdę ogromną różnicę
- paznokcie nie rozdwajają się, są błyszczące, końcówki bielsze, rosną znacznie szybciej, są mocniejsze
- nie używam od tego czasu lakieru, a mimo to płytka paznokciowa zachowuje ładny kształt
- przetestowałam "gołe" paznokcie przy świątecznych porządkach - ani jeden się nie rozdwoił (pracowałam bez rękawiczek) i nie połamał...

Jedyny minus to konsystencja twardego mydła, która trochę utrudnia nabieranie balsamu z pojemniczka. Ale przy tylu zaletach to naprawdę drobna niedogodność ;).
Polecam.

Używam tego produktu od:1.5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1/4 może 1/5 ;)

a wiec tak paznokcie sa mocniejsze,i bardzo ładnie wygladaja,ale rozdwajaja mi sie mimo ze dzieki balsamowi mialy sie nie rozdwajac a skorki wygladaja bardzo ładnie po uzyciu balsamu,za taka cene oplaca sie kupic taki produkt,mimo ze trzeba uzywac go okolo 3 tyg. moze mniej zeby zobaczyc jakis efekty,ale polecam bo niektore drozsze produkty zadnych efetkow nie daja,a uzywalam naprawde duzopreparatow do paznokci i tylko ten zadzialal!Kupial duzy pojemniczek i jest bardzo wydajny,mysle ze starczy mi na jakies 2 lata ;)

Używam tego produktu od:3 miesiecy

ok

ten balsam to dla mnie zagadka. kupiłam go pod wpływem komentarzy na wizażu. smaruje się nim już 2 miesiące i widać tyle, że paznokcie szybciej rosną ale dalej sie łamią i rozdwajają. po pierwszych 2 tyg nie zauważyłam żadnych efektów!!! nawilża dobrze skórki, kupię go ponownie chociażby dla skórek, które są moja zmorą. poza tym jest dostępny w mojej osiedlowej aptece:)

Używam tego produktu od:3 mies

Fajny

Preparat zakupiłam po kupnie Tisane, ale zachęciły mnie też komentarze na Wizażu. Ogólnie nie mam problemu z paznokciami, ale że wycinam skórki pomyślałam, że może ten preparat pomoże mi zaprzestać tego. jednak się nie udało, ale za to jeśli za mocno je wytnę balsam wspaniale koi skórę wokół paznokcia.

Ilość zużytych opakowań: połowa

jestem zawiedziona....

Jestem zawiedziona tym balsamem... Kupilam go przez internet, bo nigdzie indziej nie moglam go znalezc. Stosowalam 4 tygodnie codziennie po pare(nascie) razy dziennie, smarowalam wrecz grubsza warstwe i mimo wszystko stan paznokcie nie poprawil sie. Mialam bardzo zle paznokcie, podratowalam je rycyna, wiec nie bylo z nimi tak zle ale myslalam, ze zauwaze jakas roznice. Byc moze zauwazylabym, gdyby moje paznokcie byly w gorszym stanie. Podsumowujac:

* nie widze poprawy przy regularnym stosowaniu
* wydalam na niego 14zl bo nigdzie go nie mozna dostac i zamowilam przez internet
* niewygodny w uzyciu - nie mozna malowac paznokci na czas kuracji

Nie jestem zadowolona. dokoncze te opakowanie, w domu mam jeszcze drugie - wieksze, ktore chyba sprzedam. dodam, ze stosowalam takze na paznokcie u stop, ktore nie sa narazone na dzialanie detergentow itp i tam tez nic nie wskoral...Używam tego produktu od: 4 tygodnie

gorąco polecam!

Zachęcona opiniami na wizażu kupiłam balsam.I nie zawiodłam się: po zdjęciu żelu moje paznokcie były w bardzo złym stanie, łamały się i wyginały w każdą stronę. Po ok. 3 tyg paznokcie są w dużo lepszej kondycji, szybciej rosną, nie rozdwajają się, są twardsze. Myślę, że jeszcze trochę i będzie super:)

Używam tego produktu od:ok. 3 tyg
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

dobry, ale Astor lepszy

Zalety:
+ ladnie pachnie
+ ma konsystencje gestego maselka, dzieki czemu dobrze sie rozprowadza
+ jest tani
+ wzmacnia paznokcie, wydaje mi sie, ze sie troche nawet wybielily
+ ladne opakowanie

Wady:
- wolno sie wchlania
- paznokcie po nim sa ladniejsze, ale nie sa tak blyszczace jak po odzywce Astora 3w1

Nie uzywam tego balsamu czesto, bo praktycznie zawsze mam pomalowane paznokcie, a balsam ten nalezy uzywac na paznokcie niepomalowane, wiec uzywam go tylko w weekendy. Nie wiem czy kupie ponownie, poniewaz odkrylam lepsza odzywke do paznokci (Astora 3w1), ktora mozna nakladac jako baze pod lakier i to jest lepsze rozwiazanie dla osoby takiej jak ja, ktora bez pomalowanych paznokci nie wyjdzie z domu.

Używam tego produktu od: miesiaca

extra

na poczatku bylam zniechecona - nie dzialal tak, jakbym chciala, jednak po regularnym stosowaniu, kilka razy dziennie pazurki ladnie rosna, rzadko sie lamia, nie rozdwajaja sie jak kiedys:) teraz paznokiec sie nie lamie ale wygina:D i wraca na swoje miejsce:D naprawde dobry kosmetyk, warto go kupic. Ja zrobilam zakup przez strone producenta duzy sloiczek od razu. Teraz pazurki sa takie ladne, ze az nie chce mi sie ich malowac:)

Używam tego produktu od: 3miesiecy