La Roche-Posay, Hydraphase Legere (Krem intensywnie nawilżający o lekkiej konsystencji)

Krem intensywnie i trwale nawilżający, zawierający minimalne stężenie konserwantów o lekkiej konsystencji.
Dzięki polimerowi, stopniowo uwalniającemu aktywne składniki, zapewnia intensywne i trwałe nawilżenie. Opakowanie uniemożliwia dostęp powietrza, co pozwala na ograniczenie do minimum stężenia konserwantów.

świetny

Krem bardzo dobry! Wreszcie trafiłam na delikatny krem, który mnie nie uczula. Ślicznie pachnie, lekki, bardzo wydajny, dobrze nawilża. Niestety "wałkuje się", więc używam go na noc...pod makijaż się nie nadaje. Pomimo tego POLECAM go, funkcję spełnia... Wart swojej ceny. Cera wygląda rewelacyjnie. mam cerę mieszaną.

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Niestety :(

Nie poradził sobie z nawilżeniem, mam suchą cerę, która jest wiecznie "spragniona" i chłonie każdą dozę nawilżenia. Po zastosowaniu wieczorem, rano skóra była ściągnięta i zaczerwieniona. Odradzam wszystkim "suszkom" !!!!!!!!!!!

Świetny nawilżacz

Jestem na tak! Właśnie po serii testów kupiłam opakowanie pełnowymiarowe i wciąż nie mogę się nadziwić, jak świetnie wygląda moja skóra :) Świetnie nawilża, ma świetnie opakowanie, bardzo higieniczne, super konsystencja i czuję, że nawilża głęboko, nie tylko powierzchownie. Nie uczula, ładnie pachnie. Mam cerę mieszaną, która uwielbia się zapychać i jest strasznie odwodniona przez stosowanie kwasów. Ten krem ją uratował. Polecam!

Ilość zużytych opakowań: probki + 1

godny uwagi!

Krem jest naprawdę bardzo dobry. Sądzę, że dla mojej skóry jest zdecydowanie lepszy niż Hydrance Legere Avene.
Używałam tylko na strefę T. Zużyłam 10 próbek przez grubo ponad miesiąc. Bardzo dobrze nawilża skórę, pozostawia ją miękką i gładką. Bardzo szybko się wchłania, ale wolniej niż Hydrance Avene. Przeszkadzał mi troszkę zapach. Konsystencja dość rzadka, wodnista. Nie roluje się, dobry pod makijaż. Nie podrażnia. Nie jestem pewna co do zapychania porów, ale raczej mogę przyjąć, że nie zapycha (nie jestem pewna, gdyż stosowałam go w takim czasie, że inne czynniki mogły spowodować pojawienie się pojedynczych wyprysków).

Generalnie polecam, sama mam zamiar zakupić pełnowymiarowe opakowanie, jak tylko skończą mi sie dotychczas używane kremy. Jest lekki, ale uważam, że na zimę będzie ok.

Używam tego produktu przez ponad miesiąc
Ilość zużytych opakowań:10 próbek

bardzo dobry nawilżacz

Mam mieszaną cerę ze skłonnością do przesuszenia i trądziku.
Krem Hydraphase Legere doskonale nawilża skórę, sprawia, że jest ukojona i jedwabiście gładka. Jedynym minusem jest fakt, że wersja lekka (!) jest trochę tłustawa - krem pozostawia błyszczący film, więc zupełnie nie nadaje się dla cer tłustych. Próbowałam go również pomieszać z podkładem la roche Tolerine (w celu rozrzedzenia podkładu) i niestety wyszła lepka papka.

Nawilżenie dla skóry przesuszonej - zdecydowanie tak.
"Profilaktycznie" dla skóry tłustej - absolutnie nie.

Używam tego produktu od:pół roku
Ilość zużytych opakowań:w trakcie drugiego

Całkiem dobry..

Krem jest moim zdaniem dobry.Świetnie nawilża a takie ma głownie zadanie.Jestem z niego zadowolona, chociaz prawda jest że buzia sie po nim troche swieci i jest jednak lepszy na ta chłodniejszą porę roku.Ale firma la roche posay jest jedną z moich ulubionych.Warto inwestować w skóre.W końcu to nasza wizytówka.

Używam tego produktu od:1 mc

polecam

plusy:
-idealny pod makijaż
-dobrze nawilża
- miły zapach
- skład
- poleciła mi go kosmetyczka i faktycznie nie zatyka porów jak inne kremy które miałam wcześniej , mniej pryszczy
- 0 uczuleń , podrażnień
- dobry przy problemach ze skórą suchą i pryszczami
minusy:
-niestety coś za coś brak filtrów , skóra po nim raczej się świeci więc raczej używam go na noc , w dzień nakładam na niego puder lub trochę podkładu i puder

wahałam się pomiędzy 4 a 5 daje jednak 5 ponieważ jak narazie jest to najlepszy krem jaki używałam możne znajdę coś lepszego narazie jednak 5 gwiazdek

Ilość zużytych opakowań:
nie mam pojęcia ile tego jeszcze zostało ale raczej końcówka bo lubię nałożyć więcej;p

moj ulubiony

Po latach poszukiwan, kiedy przetestowalam ogromna ilosc kremow nawilzajacych na dzien i z wyzszej i z nizszej polki, trafilam na hyraphase legere - krem, ktory w 100% mnie usatysfakcjonowal. nie dam 5* bo moze, gdzies, ktos wymyslil cos lepszego, ale zasluguje spokojnie na 4,5!
dobrze nawilza, nie ma problemow z nalozeniem na niego podkladu, ladnie pachnie, jest lekki i swietnie pielegnuje. rewelacja. polecam.

Ilość zużytych opakowań: nie zliczę :)

Bardzo dobry krem

Krem o miłym zapachu, przyjemnej konstystencji, dobrze nawilża, nie uczula, . Ma bardzo wygodne, higieniczne opakowanie.
Przy mocno odwodnionej skórze efekty jego stosowania są rewelacyjne i bardzo szybkie. Idealny w ekstremalnych sytuacjach gdy skóra potrzebuje natychmiastowego nawilżenia.
Niestety im dłużej go używam, tym mniej doceniam, więc wnioski takie - albo skóra już osiagnęła optymalny poziom nawilżenia, albo szybko przyzwyczaiłam się do dobrego. Tak czy inaczej, to chyba tylko na jego plus.

Używam tego produktu od: 2 m-cy

mieszane odczucia

Ogólnie nawilża dobrze, czyli spełnia swoje zadanie. Niestety efekt znika po kilku godzinach i skóra woła PIĆ! Miałam przyjemność używać lepszych nawilżaczy, tyle że drażniących z czasem :( Ten jest po prostu bardzo delikatny, nada się na skórę zmęczoną kuracjami kwasowymi, nie podrażnia, nie szczypie, nie powoduje zaczerwienień, co u mnie jest normą.
Trochę długo się świeci na twarzy czego nie lubię, szczególnie jak wybieram krem lekki... przy nakładaniu pudru trochę się wałkuje i kruszy.
Natomiast opakowanie super - takie lubię najbardziej, idealny przy tipsach albo w podróży, słoiczki i tubki do lamusa :)
Ten krem bardzo przypomina w działaniu biodermę sensibio light. Używam ich naprzemiennie i nie czuję właściwie różnicy.

Najlepszy z najlepszych...

do tej pory przetestowanych przeze mnie kremów nawilżających.
Lekki krem o nieco wodnistej konsystencji, co nie jest w mojej opinii wadą.
Dałam mu 4 gwiazdki, ponieważ do tej pory nie znalazłam godnego zamiennika mimo, iż poszukiwania wciąż trwają.

Idealny przy kuracjach kwasowo - retinoidowych. :)

Minusy - cena oraz wydajność.

Używam tego produktu od: conajmniej półtorej roku.
Ilość zużytych opakowań: kilka.

Mógłby być lepszy

Ogólnie krem niezły. Dobrze nawilża i to wg producenta ma robić ;) Ale temu nawilżeniu towarzyszy parę minusów: zbyt intensywny zapach (można się przyzwyczaić), dość długo na twarzy zostaje świecący się film (to wg mnie jest największy minus, szczególnie, że to wersja dla skóry normalnej i mieszanej!). Skusiłam się na ten krem, bo mój wcześniejszy wybór (tj. Avene Hydrance OPTIMALE UV Legere) okazał się całkowitym niewypałem jeśli chodzi o nawilżenie. La Roche lepiej nawilża, ale za to zdecydowanie gorzej się wchłania niż Avene. Używam tego produktu od: miesiąca
Edytuję ocenę na lepszą po doświadczeniach z innymi kremami. Jest naprawdę dobrym nawilżaczem, do tej pory żaden krem tak dobrze nie nawilżył mi twarzy.