Sephora, Maniac Mat Long Wearing Lipstick (Trwała matowa szminka)

Sephora, Maniac Mat Long Wearing Lipstick (Trwała matowa szminka)

Matowa szminka pozostająca na ustach przez cały dzień. Nie wysusza ust, posiada dużą ilość pigmentów.

Cena: 30zł

/e/

Polecam :)

Mam kolor 07 - stonowany pomarańczowy. Kupiłam, bo od dawna szukałam takiego odcienia szminki w wydaniu matowym, a nie chciałam się szarpać na MACa bo nie byłam pewna czy takiego koloru będę aż tak często używać. Okazało się, że tak :) Szminka z sephory jednak spełnia moje oczekiwania - kolor jak i wykończenie bardzo mi się podoba. Idealny mat i ładny "wearable" pomarańcz. O to mi chodziło. Wysokie napigmentowanie. Do tego produkt ma świetny (melonowy?) zapach i estetyczne podłużne opakowanie. Trwałość bardzo dobra, utrzymuje się spokojnie parę godzin, jednak nie jest to maksymalnie trwała szminka która przetrwa jedzenie i wycieranie ust. Jedyny duży minus to niestety charakterystyczne dla matowych i trwałych szminek wysuszanie ust :( Również nie ma co stosować na popękane wargi bo wygląda fatalnie. Dlatego - mocne odżywianie w nocy i peelingi są wskazane :)

mocno wysusza

Mam odcień mat 02, kolor bardzo mi się podoba intensywne krycie a efekt naturalny, trwałość też na poziomie no moze nie cały dzień ale ładnych pare godzin wytrzymuje.
Niestety mnie strasznie wysusza usta, co z tego że ładny kolorek skoro usta zaczynają pękać i się łuszczyć a po nałożeniu balsamu nawilżającego znika efekt matu więc trochę bez sensu.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie

extra

Mam kolor 01 matowy róż -piękny jak dla mnie :) ale oceniam nie kolor a szminkę więc
\\nMam usta o nierównej linii a ta pomadka jest tak mocno napigmentowana ,że pięknie mi tą linię wyrównuje . Podoba mi się to ,że zmienia w naturalny sposób kolor moich ust i daje super matowy efekt . Co do trwałości , to nigdy żadna pomadka tak długo mi się nie trzymała.
\\nJak dla mnie to nr 1 ale chciałabym , by Sephora zwiększyła wybór kolorów (domagam się nude !!! :))

średnio

Posiadam odcień różowo-fioletowy i na ustach wygląda przepięknie. Szminka utrzymuje się na ustach ok3 godz bez poprawek. Wszystko było by ok gdyby nie to że wysusza mi usta! I nie wiem czy to zależy od koloru, ale mojej mamie (ma odcień brązu) nie utrzymuje się na ustach nawet 2godz.

Używam tego produktu od: 3miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 małe

geniusz

Nie używam zbyt często szminek, ale ta jest moim numerem 1!

Odpowiada mi ponieważ, po nałożeniu uzyskuje się naturalny efekt - Ja używam odcienia bardzo zbliżonego do mojego koloru ust - nr 02, ale uważam, że ma wiele ciekawych innych odcieni.

Wyrównuje koloryt ust, dzięki czemu ładnie i naturalnie je podkreśla. Usta są przede wszystkim matowe, a preferuję taki właśnie makijaż ust.

Pomadka ta jest moim niezbędnikiem i jak dotąd nie znalazłam lepszej pomadki:) Ciągle do niej wracam.

Mały minusik za to, że po dłuższym czasie wysusza lekko wargi, ale staram się stosować ją na pomadkę ochronną.

Ilość zużytych opakowań: 3 pomadki

Jak za tą cene- perełka!

Kupiłam z niedowierzaniem... ;) taki gadżecik, kolor mi się spodobał i akurat potrzebowałam jakiegoś przyzwoitego koloru w dobrej cenie. Wybrałam nr16 maniac, perłowy róż wpadający w metaliczny fiolet, naprawdę ciekawy. Pięknie wygląda na ustach i to przez długi czas!!! 2h trwałego koloru murowane. Wielki plus za intensywne nawilżenie, czuje, że moje usta są dopieszczone w każdym calu :) Uważam, że warto jej spróbować, duży wybór kolorów, elefganckie i funkcjonalne opakowanie. Daje 4* bo jestem z niej naprawdę zadowolona! Za te pieniądze jest ekstra :)

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Satynowy mat, który nie wysusza

Mam kolorek mat03, jestem brunetka o ciemniejszej cerze i jest OK, choc nastepnym razem pojde bardziej w odcien rozu z fioletem...
Pomadka swietna, bo:
+ trwala
+ pieknie pokrywa usta
+matowy efekt na 3-4 godziny bez poprawek
+mam wrazenie, ze nawilza usta lub przynajmniej nie wysusza. Mam usta ze sklonnoscia do pierzchniecia bo sporo przebywam w klimatyzowanych pomieszczeniach i pomadka przynosi ulge moim ustom, a nie jest tlusta jak blyszczyki czy pomadki ochronne.

POLECAM Paniom, ktore lubia bardzo matowy efekt. Aczkolwiek przy odrobinie blyszczyku mozna wydobyc z niej rowniez lsniacy efekt :)

Używam tego produktu od: miesiac

super!

Jestem brunetką o śniadej cerze, dlatego kupiłam odcień mat 03

Plusy:
- pozostaje na ustach do 5 godzin
- piękny zapach
- jest wielofunkcyjny: można wykorzystać go jako typowo matową szminkę,albo dodać odrobinę błyszczyku i uzyskać lekki blask na ustach

Minusy:
- niestety, jeśli nie nałożę sporej ilości pomadki przed nałożeniem samej szminki, moje usta się szybko wysuszają

No nieźle ; )

Posiadam odcień MAT 05. Jej zapach jest charakterystyczny niektórym może nie przypaść do gustu, mnie odpowiada. Pomimo że dość szybko się zużywa, jestem jej to w stanie przebaczyć ;) bo jeśli chodzi o matowość to jak sama nazwa wskazuje że ta szminka taka jest. Pomimo że ciągle noszę ją w torebce, napis na opakowaniu nie zdrapuje się. Mogę ją polecić z czystym sumieniem.
Ocena(skala 1-6):
Zapach : 6
Opakowanie : 5
Działanie : 6
Zużycie : 3

Używam tego produktu od: tydzień
Ilość zużytych opakowań: pierwsze zaczęte

Super szminka

Świetna! Mam odcień mat01. Bardzo długo szukałam takiego właśnie odcienia, bo oprócz wymarzonego kolorku chciałam, żeby była też matowa. Super konsystencja, ideał w porównaniu do szminek, których wcześniej używałam. Nie wysusza, nie zbiera się w kącikach, długo utrzymuje się na ustach nawet podczas jedzenia i picia. I ten zapach, w którym się zakochałam... Cudo! Serdecznie polecam :-)

Długotrwała, naprawdę matowa.

Posiadam kolor mat02. Określiłabym go jako ciemniejszy pudrowy róż. Szminka utrzymuje się na ustach długo, przez kilka godzin nie wymaga poprawek. Ma dobrą konsystencje, nie skleja i nie tłuści. Daje matowy efekt tak jak zapewnia producent. Dobrze współgra z typem kolorystycznym lato. Używam do niej konturówki Spehory Nano odcień 16 pure pinky. B. dobrze komponuje się z różem bourjous nr. 74 rose ambre. Apetyczny zapach przypominający poziomkę. Szczególnie polecam osobom, które podobnie jak ja nie uznając brokatu i drobinek na twarzy.

Używam tego produktu od: kilku dni

Bardzo fajna

Kupiłam w Sephorze w czasie promocji . Kolor 03 ( maniac) , opalizyjący fiolet/śliwka. Uważam ją za bardzo dobry produkt- faktycznie trwała- trzyma się kilka godzin, ale w czasie jedzenia czy picia topnieje na ustach. Jednak w porównaniu ze szminkami, które pomimo niejedzenia znikają z ust, to ta jest super!Mięciutka, nie wysusza, pięknie pachnie- słodziutko. Jestem z niej zadowolona,jednak po czasie stwierdzam,że dla mnie za ciemna, chciałabym spróbować innych kolorów - ciekawe, czy też byłabym happy. Jedyny minus - nie jest wydajna, szybko się zużywa. Wrócę do tej szminki na pewno.Polecam!!!