Sther, Lorys, Snake Oil, Odżywka do włosów zniszczonych i farbowanych z olejkiem z węża

Pojemność 1 000 ml

Głęboko nawilżająca odżywka do włosów z olejkiem z węża. Wzbogacona krzemem, została opracowana, aby odbudować zniszczone farbowaniem włosy. Krzem tworzy na włosach warstwę ochronną, która pomaga im odzyskać zdrowy wygląd. Odżywka nadaje włosom elastyczność, miękkość i intensywny blask.

Wart zakupu.

To już mój trzeci Lorys i chyba na stałe zostanę przy tej firmie ;)
Odżywka ładnie pachnie, zapach zostaje też na włosach. Jest dużo rzadsza niż krem dwuczekoladowy ;), który miałam wcześniej, i czasem lubi spłynąć z włosów. Ot, takie małe minusy.
Już podczas spłukiwania czuję, że moje włosy są miękkie, wygładzone i nie będę miała problemów z ich rozczesaniem (a używam szamponów ziołowych, więc to dla mnie bardzo ważne). Po wysuszeniu są mięciutkie, pachnące i błyszczące.
Stosunek jakość-cena idealny. Jedynie do dostępności mogę się przyczepić - Lorysy jak na razie widziałam tylko w Auchan.
Polecam i z pewnością zakupię jeszcze niejeden raz :)

warto kupic

Po pierwsze małe sprostowanie opisu tego produktu. Nie zawiera on żadnego oleju z węża; na opakowaniu jest napisane snake oil effect, czyli efekt ktory powoduje ze wlosy sa lsniace i bardziej sliskie. No i moje rzeczywiscie sa. Wygladaja znacznie zdrowiej, mniej sie plączą. Nie obciaza włosow, jednak nie nakladam go od nasady, ale gdzies tak od polowy wlosow. Do tego cena bardzo dobra (zaplacilam 13 zl za litr). Polecam wszystkim.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Moje KWC <3

Odzywka ta jest super, ale używam jej jako maski.
+ nawilża
+ nie obciąza
+ wygładza
+ułatwia rozczesywanie
+ odżywia
+ włosy miekkie, lejące się.

W zasadzie nie znalazłam jej minusów. Ta odżywka to taki mój pewniak, gdy ją nałoże to wiem że będe miec ładne włoski. Szkoda ze jest tak trudno dostępna.

Ilość zużytych opakowań: kończe 1

godna polecenia

używałam kilka Lorysów, ale ta najbardziej nawilża i wygładza moje włosy.
Cena jak najbardziej przystępna, gorzej z dostępnością niestety.

zapachu nie ma silnego, ani intensywnego, ale to mi nie przeszkadza.
Nie jest zbyt wodnista i nie spływa z włosów. Duze opakowanie sprawia ze nie musimy jej żałować na włosy.

Używam tego produktu od: pare tygodni

najlepsza

Najlepsza odżywka spośród wszystkich Lorysów ;-) Mocno nawilża, regeneruje włosy, są śliskie, miękkie. Wyjątkowo ładny zapach (inne tak przyjemnie nie pachną). To tylko odżywka a działa doskonale jak maska. Świetna jakość w niskiej cenie i ogromnej pojemności - ideał ;)

Używam tego produktu od: 2 mies
Ilość zużytych opakowań: ok.400ml

Doskonała

Rewelacyjna jakość za grosze. Ładnie pachnie, dobra konsystencja, duża pojemność, łatwość w stosowaniu.
Po uzyciu włosy są w widoczny sposób odżywione, lśniące, łatwo się rozczesują i dobrze układają. Jako jedna z nielicznych nie obciaża włosów , które są bardzo puszyste.

Używam tego produktu od:kiedyś tam

solidna

Lekka odżywka o silnym działaniu. Pozostawiona na włosach na kilka minut działa naprawdę niezłe. Super radzi sobie z suchymi włosami nie obciążając ich. Włoski sa miękkie, łatwo sie rozczesują. Do tego jest wydajna i tania.

Używam tego produktu od:pól roku
Ilość zużytych opakowań: jeszcze 1

C.U.D.N.A!

Niby odżywka, ale moim zdaniem działa jak maseczka. Konsystencja musu- nie za gęsta, nie za rzadka- w sam raz. Nie spływa z włosów i bardzo ładnie pachnie. Nakładam ja na włosy na 15 minut i spłukuje. Efekt niesamowity: włosy są super miękkie i nawilżone już przy spłukiwaniu, wyglądają dużo zdrowiej już po kilku użyciach odżywki (moje były naprawdę wymagające po farbowaniu i prostowaniu). ona naprawde regeneruje włosy! Włosy bardzo dobrze sie układają i mam wrażanie, ze sa bardziej proste. Jestem zachwycona ta odżywka nie tylko ze względu na jej właściwości regenerujące, ale również dlatego, ze jest: tania, wydajna i ma duża pojemność. Bije na głowe te droższe, na pewno będę kupować odżywki Lorys, bo warto- wszystkie sa super :) Dostępne w Auchan. Spróbujcie same!

Używam tego produktu od:dawna
Ilość zużytych opakowań:kilka