Avon, Clearskin, Mattifying Moisturiser (Matujący krem nawilżający)

Avon, Clearskin, Mattifying Moisturiser (Matujący krem nawilżający)

Krem oparty na innowacyjnej formule, który działa matująco na środkową część twarzy, a nawilżająco na pozostałe partie twarzy, pomaga też ograniczać wypryski. To potrójne działanie nadaje młodej cerze równy koloryt i piękny wygląd.

Nie, nie, nie!!

Zamowilam razem z innymi produktami z tej seri. Niestety nie było żadnego pozytywnego efektu.. Absolutnie NIE matuje ! Natłuścił tylko dodatkowo moją i tak już tłustą cere :( Nie polecam ani tego ani innych produktow z tej serii..Używam tego produktu od:uzywalam rok temu :|

podrażnia

Kupiłam go w promocji za 7 zł!!!
Zużyłam 1/4 kremu i stwierdzilam ze jest mi nie potrzebny więc..krem wylałam do kibla a opakowanie umyłam i teraz tam siedzi podkład wyciśnięty z tubki :D

Za to 7 zł nie szkoda bylo mi kremu wyrzucać - zyskałam opakowanie z pompką :)

-zapach ma chemiczny,
-wysusza
-okropnie mnie podrażnił

+matuje
+opakowanie ma cudowne:) Świetnie leży w ręce

Zanim go zużyłam wyleczyłam się ze świecenia kremem BREVOXYL dostępnym w aptece :)

Używam tego produktu od: 3 msc używając sporadycznie
Ilość zużytych opakowań: 1/4 na twarz , 3/4 w kiblu ;p

Doskonały dla mojej cery

To jedyny krem, który mi nie zatyka porów i nie powoduje u mnie wyprysków. Matuje mi skórę, wchłania się błyskawicznie. Doskonały - jedyny minusik - ale jak dla mnie bez znaczenia -trochę wysusza skórę. Ale mi właśnie o to chodzi, więc w sumie to jest plus.

Używam tego produktu od: 6 - 7 lat
Ilość zużytych opakowań: 50 alb więcej

Kupiłam od razu gdy pojawił sie w katalogu. No i sie zawiodłam. Absolutnie nie matuje skóry.!.
Dosłownie nic a nic :(
Nie nadaje sie pod makijaż bo wszystko po nim spływa z twarzy :/ Okropieństwo. I jezcze ten odrzucający zpach blee :(
Nie polecam.

Używam tego produktu od:uzywałam z miesiąc
Ilość zużytych opakowań:niecale1

przyzwoity

Produkt całkiem przyzwoity:
- dość dobrze nawilża- mojej mieszanej skórze nie potrzeba nic więcej
- nie natłuszcza, nie sprawia, że skóra bardziej się świeci, ale też nie bardzo matuje
- ma przyjemny zapach, higieniczne opakowanie
- nie zapycha, ale też nie wpływa jakoś znacząco na poprawę skóry z niedoskonałościami
- można kupić w promocji naprawdę tanio- ja dałam 10 zł.
Zaznaczyłam, że nie wiem czy kupię ponownie, bo rzadko zamawiam kilkakrotnie kosmetyki, na które trzeba czekać tydzień, czy dwa. Zwykle nawet nie wiem, że krem mi się kończy, więc jeśli już potrzebuje to natychmiast:) Ten kupiłam spontanicznie- razem z moim ukochanych peeligiem- w promocji 2 za 20 zł. (czy jakoś tak;))

W sumie produkt cudów nie czyni, ale krzywdy też nie.