Goldwell, Trendline Straightener Extreme (preparat do rozluznienia i wygladzania fal i lokow)

Odkąd pamiętam nosiłam krótkie włoski, dochodziło do takich sytuacji, iż ścinałam się prawie na łyso. Pewnego dnia postanowiłam je zapuścić Ten preparat doskonale pomógł mi przejść te krytyczne chwile, gdy włosy maja niewiadomo jaka długość i do tego jeszcze eis falują. Nie potrzebowałam żadnej suszarki która by niemiłosiernie paliła moje włoski. Nakładałam go na mokre i czekałam aż wyschną, później już tylko rozczesanie i były proste. Nie nadawał żadnych tłustych blasków, były takie jak zawsze mięciutkie, tylko, ze proste. Nadal go stosuje, lecz już tylko na grzywkę (zaczesuje na bok). Pięknie pachnie i do tego aby nie skłamać, uwierzcie mi, mam go już prawie rok! Jest super wydajny. Jeśli chodzi o długie włosy, proponuje stosować już z suszarka. Ale wielkim plusem jest to, ze chroni przed gorącym powietrzem, wiec i zarazem przed ich spaleniem.

hmmm.......

Używam tego środka od ok.12 miesiecy wiec na pewno jest wydajny bo jakos nie chce sie skończyć :) ale co do dzialanie troszke sie zawiodlam.Pani w sklepie fryzjerskim,w którym go kupywałam bardzo go chwaliła,również czytając opinie innych wizażanek można pomyśleć,że dzieki niemu nasze problemy z falującymi włosami sie skończyły.Niestety nie w moim przypadku :( Włosy po użyciu żelu są ciężkie i lekko posklejane (chociąż nakladam go oszczędnie).Efekt prostych włosów...Hmmm...Po użyciu prostownicy przez jakiś czas włosy są proste jednak wystarczy troszkę wilgoci i cały efekt znika.

sredni

Kosmetyk bardzo wydajny i ladnie pachnacy. Tyle, ze na moich wlosach jego rozluzniajace dzialanie sie prawie nie sprawdza. Fakt troszke prostuje (mam wlosy cienkie falowane) ale na krotko, jakakolwiek mzawka czy nawet wilgotne powietrze i z rozluznienia nici! Mam wrazenie, ze przy czestym stosowaniu oblepia! wlosy i przestaja oddeychac a szampon (tez goldwella) nie radzi sobie z zupelnym wymyciem specyfiku. Stosowalam tez na wlosach mojej siostry (grube lekko falowane ciezkie) z takim samym rezultatem. Na pewno juz go nie kupie.

polecam

Recenzja; preparat ten jest wart miana kosmetyk wszech czasów...
miałam przyjemność stosować różne preparaty z wyższej i niższej półki,ten sprawdził się doskonale,
włosy są proste, błyszczące i zdyscyplinowane do kolejnego mycia,
postanowiłam odchodować włosy i ten preparat mi w tym pomaga,
duży plus za ładny zapach,
bardzo wydajny wystarczy odrobina aby równomiernie rozsmarować go na całej długości,
mam włosy kręcone z tendencją do puszenia się,

mega super hiper :)

Uwielbiam ten kosmetyk. Włosy sa po nim gładkie, miękkie, błyszczące i pachnące. Nie przetłuszcza czupryny nic a nic. Nie mam kręconych włosów, ale bardzo mi się puszą, a ten preparat sprawił,że wreszcie układaja się tak, jak chcę.

Najlepszy jaki mialam

Ehhh to bedzie dłuuuga wypowiedź ;] no ale zaczynajmy : włosy mam falowane ,z tendenchją do puszenia się , po myciu kręcone sprężyny. Kupiłam nareszcie ten fluid zachęcona Waszymi opiniami i nie zawiodłam się. Właśnie przed chwilą umyłam sobie włoski i wyprostowałam. No więc jest bardzo wydajny , wystarczy mały kleks żeby pokryć całe pasmo.Włosy są proste ( tylko gdzieniegdzie malutkie delikatne pofalowania ;)-ale przypuszczam ze spowodowane jest to tym że są długie - krótsze zapewne byłyby jak druty ;D ) , zero puszystości , nie zauważyłam żeby jakoś specjalnie błyszczały , ale nie są wysuszone - są normalne . Nie prostowałam ich też na okrągłej szczotce jak zaleca producent bo jeszcze takiej nie zakupiłam , ale jutro wybieram się na rajd po sklepach ;]Jedynym minusem jest to , że męczyłam sie aż godzinę , chociaż suszarkę mam bdb ( 1600 W )Reasumując: Do włosów średniej długości ,prostowanych na grubej okrągłej szczotce byłby REWELACYJNY , do dłuższych też ale trzeba trochę czasu temu poświęcić . WSZYSTKIM POLECAM , TO NAJLEPSZY PRODUKT Z JAKIM SIE SPOTKAŁAM , a wypróbowałam ich już wieeeeeeleee ...

nie polecam

Kupiłam z nadzieją i zawiodłam sie baaardzo ! Jestem posiadaczką dosyc gęstych falowanych włosów (włókno włosa grube). Zawsze po umyciu włosów rozprostowywuję je na grubej szczotce (własnie do tego służy ten preparat).Więc:za pierwszym razem po umyciu nałożyłam żel na włosy i pozostawiłam do wyschnięcia, efekt:włosy pozostały falowane i dodatkowo sztywne.Za drugim razem spróbowałam ze szczotką (jak zaleca producent)więc:przy suszeniu miałam kłopoty z rozprostowywaniem włosów na szczotce (efekt"tepych "włosów) po wysuszeniu włosy były sianowate, nie wyprostowane, nie elastyczne, ulizane przy głowie, słowem do niczego .... Nie polecam tym bardziej że kosztował powyżej 50 zł (chętnie się go pozbędę)Fuj, choc zapach ładny........ale,jeszcze dodam że pod wpływem lekkiego deszczyku włosy zaczeły się kręcić. Pa

.......

Zalety:
*nadaje włosom ładny połysk
*wygładza je i rozprostowuje
*chroni włosy przed urazami mechanicznymi (np. rozdwajaniem) i przed gorącym powietrzem suszarki
*bardzo ładnie pachnie
*wydajny (ja myję włoski co 2 dni i nakładam go po każdym myciu dość dużo, a jedno opakowanie wystarcza mi na ponad 4 miesiące)

Już wcześniej recenzowałam ten kosmetyk, ale teraz już używam go duuużooo dłużej i coś więcej mogę o nim powiedzieć.

Na etykietce pisze aby nałożyć żel na osuszone ręcznikiem włosy i suszyć je jednocześnie rozprostowując na szczotce. Nie polecam tego sposobu ponieważ włosy stają się posklejana, nieprzyjemne w dotyku i lepkie ( o czym piszą niektóre recenzentki)
Co ja robie? Po umyciu włosów i nałożeniu osuszam je ręcznikiem i rozczesuję grzebieniem. Włosy nie mogą być bardzo mokre, najlepiej jak są wilgotne. Aby włosy się nie przyklejały do głowy (dając efekt przetłuszczenia) zanim nałoże preparat podnoszę włosy za pomocą grzebienia. Następnie nakładam żel na włosy (kilka centymetrów od czubka głowy, nie na całą ich długość).
Potem czekam, aż przeschną (około godziny lub jak mam czas to dłużej). Stają się sztywne i wyglądają jak strąki ale nie ma co się tym przejmować ;] Jak już podeschną to suszę je suszarką i DELIKATNIE przeczesuje palcami. Trzeba pamiętać żeby je pożądnie wysuszyć. Jeżeli chce je jeszcze dodatkowo wyprostować to rozgrzewam je na suszarko- lokówce i rozprostowuje.

Trochę z tym duuużo zachodu ale efekt najlepszy jaki kiedykolwiek osiągnęłam. =]
Tak w ogóle to mam włosy cienkie i delikatne, trochę za ramiona (cieniowane) ze skłonnością do puszenia się i falowania. Pomimo że włosy suszę praktycznie codziennie ( co doprowadza moich domownikow do szewskiej pasji =D ) to jednak są one zdrowe, mocne i lśniące, bez rozdwojonych końcówek z czym miałam wcześniej problem.
Pozdrawiam!!!

doskonały wygładzacz

Fantastyczny produkt o wyglądzie i konsystencji żelu. Nie mam kręconych włosków ale miejscami gdy rosną to tak się śmiesznie podwijają i gdy odwijałam włoski w przeciwną stronę to one zawsze wracały do swego niesfornego położenia, a ten kosmetyk świetnie wygładził wszystkie nierównośc. Preparat ten uładził także takie sterczące czasem włosy na czubku głowy. Rewelacja - kosmetyk ten kupiłam na Allegro tylko za 25 zł. i jestem bardzo zadowolona.

super

Działa, naprawdę. Nie sądziłam że jakikolwiek preparat poradzi sobie z moimi niesfornymi kudełkami... Naprawdę ten preparat mnie zaskoczył. Używam go na mokre włosy ( w małej ilości ), które następnie suszę na okrągłej szczotce. Efekt jest świetny - włosy są miękkie (!), błyszczące, gładkie, proste, przez co znakomicie nadaje się do układanie postrzępionych fryzur, pazurków, bo je uwydatnia. DOdatkowo włosy nie puszą się tak szybko, a niewielka mżawka nie psuje mojego wysiłku. Absolutny numer 1! Swoją drogą ciekawa jestem efektu jakby zastosowało się go w duecie z Kerasilk Lotion Soin & Brillance Goldwell'a... Mam ochotę wypróbować ;)

DEBEŚCIAK !!

Zachęcona opiniami wizażanek postanowiłam sama wypróbować to cudo. Mam raczej proste włoski z tym że bardzo podatne na układanie się, na wszelkie zmiany pogody (deszcz, wiatr, słońce..) i wtedy lecą sobie we wszystkie możliwe strony. No nie powiem, nie podoba mi się to :) Prostownicy używac nie chcę, bo nie chcę palić sobie włosów. A ten żel naprawdę je prostuje, sprawia, że są mięciutkie w dotyku, takie delikatne, nabłyszczone (ale nie tłuste!!). Czy jest wydajny jeszcze nie wiem, bo mam go zbyt krótko. W każdym razie nie trzeba go udżo dawać, tylko troszkę wystarczy i już są włoski ujarzmione :) A jak chcę mieć takie totalne druty, to po nałożeniu żelu czekam chwileczkę i póki włoski nie sa całkiem suche, suszę suszarką i podnoszę na grubej szczotce. Efekt jest nniesamowity :)

Zadbych minusow

Wiem, iz nie jest tani, lecz broni go WYDAJNOSC.. a wiem z wlasnego doswiadczenia, iz kosmetyki na wlosy sie z reguly szybko zuzywalaj. czasami wracam do niego na cale wloski gdy chce miec proste po calosci. Gdy wowczas ukladam je suszarka, nie nisze ich, poniewaz on idealnie chroni je przed spalaniem i nadmiernym przegrzewaniem. Zaprawde polecam :)))