Vipera, Puder sypki delikatnie brązujący ze złotymi drobinkami

Vipera, Puder sypki delikatnie brązujący ze złotymi drobinkami

Gładki jak jedwab, pokrywa cerę aksamitną warstwą. Daje długotrwały efekt ze względu na dobrą przyczepność pigmentów. Nadaje skórze lekki, ciepły i równomierny koloryt. Ożywia karnację ładnym beżem, rozświetlając i wyzłacając skórę. Zawarte w pudrze mikrocząsteczki zapewniają kunsztowne wykończenie makijażu. Puder pozwala również na korygowanie rysów twarzy, poprzez subtelne przyciemnianie jej wydatnych fragmentów.

bardzo dobry

Bardzo dobry puder, ma delikatny zapach, na twarzy wygląda bardzo naturalnie, a złote drobinki widoczne są tylko z bliska. Poza tym ma przyjemny zapach, co nie jest może najważniejsze, ale też działa na plus. Kilka koleżanek zachęciłam do kupna metodą "oglądową" (na mojej twarzy) :D . Dałabym mu i 5 gwiazdek, ale trochę nieporęczne ma to siteczko do dozowania.

Super!!

Bardzo fajny puder, ładnie brązuje, głównie używam go jednak jako różu i też super się sprawdza w tej roli. Do tego jest niedrogi i bardzo wysajny, bo wystarczy odrobinka! Polecam gorąco!!!

fajny

Kupując go wychodziłam z założenia, iż początkowo kupię tańszy puder sprawdzając, jak w podobnym wynalazku wyglądam, a w razie efektu pozytywnego zaopatrzę się w droższy odpowiednik. Owy efekt wystąpił :), jednak nie widzę potrzeby zmieniania samego wynalazku, gdyż ten, który mam, bardzo mi odpowiada :).W opakowaniu znajdziemy lusterko jak również i miękką gąbeczkę. Puder jest "naszpikowany" sporą ilością złotych drobinek, mimo to na skórze prezentuje się bardzo delikatnie, błysk jest dyskretny. Wynalazek ten ;) najczęściej stosuję jako róż, zaznaczam nim również powieki. Przeszkadza mi w nim jego dosyć intensywny, typowo chemiczny zapach. Niestety nieco ściera się po południu.Jestem z niego bardzo zadowolona, szczególnie, że kosztował 10 zł :).

ciekawy

Puder daje bardzo fajny efekt. Lekko błyszczy na twarzy i daje efekt deliktatnej opalenizny. Używałam go latem i naprawdę sprawdza się jako puder brązujący (oczywiście bez przesady z ilością na twarzy) i jako róż. Daję minusa za słabe opakowanie.