Astor, Shine Deluxe (Szminka nabłyszczająco - nawilżająca)

Astor, Shine Deluxe (Szminka nabłyszczająco - nawilżająca)

Lśniący blask utrzymuje się na ustach aż do 5 godzin. Super technologia: specjalny nabłyszczacz, który rozpuszcza się dopiero po zetknięciu z ustami.

Szminka nawilża i pielęgnuje, bo aż 94% jej składu to substancje nawilżające. Zawiera ekstra delikatne SERUM Complex, które zmiękcza i nawilża wargi.

Dostępna w 8 odcieniach.

Cena: ok. 25zł

/bw/

po czasie robi się gorzka

plusy:
- ładny kolor różowy
- nawilża
- nabłyszcza
- niedroga
- śliczne opakowanie

Minusy:
- po miesiącu smak szminki zmienił się na gorzki
- zbyt miękka

Używam tego produktu od: ponad miesiąca

Zmysłowy, ale naturalny efekt

Nie jestem fanką pomadek, ale ta mnie skusiła i wcale nie żałuję. Mam dość ciemny kolor ust i ta pomadka pieknie to podkreśla robiąc z nich naturalne, ale zmysłowe usta. Pięknie się błyszczą. mam odcień 017, który wygląda dużo ciemniej niż na ustach. Intensywność koloru mozna stopniować. Lekka, średnio wydajna, ale bardzo przyjemna w użytkowaniu. Nie wiem czemu się komus łamie, chyba za dużo jej wykręca, a wystarczy tylko odrobinę. Takie połączenie pomadki z błyszczykiem, rzeczywiście nawilża. Pachnie i smakuje, jak nazwa wskazuje mojego koloru, wisienkami ;)
Polecam! :)Używam tego produktu od: 2 tygodni.
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego.

super

Jestem takiego samego zdania jak poprzedniczka. Również zachęcił mnie kolor Platinum.
-błyszczy się na ustach, ale tak delikatnie, naprawdę ładnie
-nie lepi się tak jak błyszczyk
-naprawdę nawilża
-długo trzyma się na ustach
-ładnie pachnie, trochę podobnie do Lasting Finish Rimmela;)
Jest cudna, chyba skuszę się jeszcze na inny kolor:)

Używam tego produktu od:miesiąca

Błyszczyk w pomadce

Nie przepadam za szminkami, ale tą kupiłam, bo spodobał mi się odcień Platinum(pomadka jest biała, ale na ustach jest przezroczysta i lekko tylko rozjaśnia mój kolor ust). Spodobał mi się też efekt jakidaje na ustach - tysiące drobinek pięknie lśni dając efekt błyszczyka :love: :ehem:
Pomadka jest trwalsza niż błyszczyki które mam, nawet po jedzeniu i piciu część drobinek zostaje na swoim miejscu i efekt błyszczenia nadal jest. Owe drobinki nie rozłażą się po twarzy i nie wyglądają tandetnie.
Szminka nie wysusza ust, wręcz mogę powiedzieć, że nawilża; nie ma też smaku. Wbrew pozorom podoba mi się też to żarówiaste opakowanie ;)

Jeśli chodzi o minusy to widzę tylko 2: w cieple sztyft pomadki robi się bardzo miękki i tym spsobem już pierwszego dnia, gdy ją kupiłam odłamał mi się niewielki kawałek :( Drugim minusem jest dla mnie wydajność - szybko jej ubywa.

Podsumowując jednak uważam, że jest to naprawdę dobra szmineczka i myślę jeszcze nad zakupem innego odcienia :ehem:

fajność

+ błyszczy jak błyszczyk
+ nawilża
+ trzyma się jak szminka - u mnie 3 godzinki
+ można uzyskać zarówno delikatny jak i mocniejszy efekt w zależności od ilości warstw
+ mięciutka

- drobinki które u mnie rozłażą się po twarzy :P
- zapowiada się mało wydajnie z uwagi na miękkość ale za 17 zł to nie zbrodnia

ogólnie świetna szminka, w zastępstwie błyszczyka rewelacja

edit: zamieniam + mięciutka na -. to nie do pomyślenia żeby szminka w temperaturze 20 stopni rozpływała się w taki sposób. sztyft się maże i kruszy na brzegach choć przecież sposób w jaki wyprofilowana jest pomadka temu w ogóle nie sprzyja. jednak konsystencja jest nie ok. maybelline - choć mniej błyszczy to trzyma się lepiej i nie robi mi takich numerów

Używam tego produktu od: tydzień
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

naprawdę błyszczy :)

Bardzo przyjemna ta szmineczka. W przeciwieństwie do tych innych niby nabłyszczających pomadek w stylu water shine ta nadaje naprawdę błyszczykowy, intensywny, mokry połysk. Usta wyglądają super zmysłowo, jak z reklamy, powleczone gładziutką warstwą koloru i połysku. Mam kolor nude, rożowo-beżowy bez drobinek, bardzo twarzowy. Zapach taki jak lasting finish rimmela, opakowanie ładne. Co do wad- wydaje mi się, że nie będzie wydajna, po kilku użyciach sztyft nieco się skrócił, jest też bardzo miękka, w cipłe dni wręcz się topi, trzeba wysuwać tylko odrobinę z opakowania, bo mnie czubek już się złamał ;(
Ogólnie daje śliczny efekt, taki glamour i nawilża usta, na promocji w rossmanie na pewno warto...Używam tego produktu od: 2 tygodni
Ilość zużytych opakowań:pierwsze

Trzeba na nią uważać, szczególnie latem, lubi się kruszyć, ostatnio kawał szminki został mi na ustach, blee

świetna pomadka

jakiś czas temu zraziłam się do kosmetyków Astor, ale ta szminka sprawiła, że przynajmniej w kwestii pomadek jeszcze raz przemyślę swoją niechęć do tej firmy :) szminka jest naprawdę świetna. mam kolor 017, ciepła, roziskrzona drobinkami czerwień-róż wpadająca w brąz. bardzo ładnie pachnie, trochę jak dawne Lasting Finish Rimmel, tylko delikatniej ;) naprawdę pielęgnuje usta, kolor daje półtransparentny, migoczący, z mokrym połyskiem, przyzwoicie trwały. sztyft według mnie wygodniejszy, niż tradycyjne pomadki, bo nie ma możliwości, żeby się złamał, mimo, że szminka jest miękka i tłustawa. ładne, dopracowane i szczelne opakowanie. nie wiem, jak z wydajnością, mam ją dopiero od ok tygodnia. w cenie regularnej w Rossmanie kosztuje 20,99, teraz w promocji - 16,99. myślę, że za tę cenę napewno warto ją mieć.

Używam tego produktu od: 8 albo 10 dni
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie