Sther, Lorys, Ceramides, Odżywka do włosów zniszczonych i matowych

Sther, Lorys, Ceramides, Odżywka do włosów zniszczonych i matowych

Pojemność 1 000 ml

Jego specjalnie opracowana formuła zawiera ceramidy, które wzmacniają i odbudowują wewnętrzną strukturę włosa. Wygładza włosy i pozostawia je błyszczące.

kolejne kwc wśród lorysów

Świetna odżywka:
+nawilża
+ma gęstszą konsystencję niż pozostałe lorysy
+włosy sa gładkie, miłe w dotyku
+cena
+wydajność
+zapach na włosach utrzymuje się długo ok 2 dni

minusów brak. Dzięki wizażowi odkryłam te odżywki i cieszę się że nie wszystko co drogie jest lepsze, przez lata wypróbowałam wiele kosmetyków do włosów pantene, garnier itd i wydałam mnóstwo pieniędzy. Teraz oszczędzam i dodatkowo jestem zadowolona z rezultatów. Koniec z komercyjnymi kosmetykami.Używam tego produktu od:miesiąc

Nie byłam zadowowlona

Kupiłam ją, bo akurat nie było wersji z olejkiem z węża , po której moje włosy lepiej wyglądały. Wg mnie ta odżywka nic nie robiła a tylko ułatwiała rozczesywanie. Nie zauważyłam efektu odżywienia, nawilzenia włosów. Jest bardzo wydajna, łaytwo się nakłada , nie obciąża włosów ale co z tego skoro efektow nie widać. Wg mnie nadaje się do naturalnych , nie zniszczonych włosów w celach prewencyjnych.

Używam tego produktu od:kiedys tam
Ilość zużytych opakowań:1 pudło

świetna!

ŚWIETNA ODŻYWKA,ZWŁASZCZA DO WŁOSÓW ZNISZCZONYCH FARBOWANIEM I PRZESUSZONYCH.WŁOSY SĄ DOBRZE NAWILŻONE PRZEZ CO LEPIEJ SIĘ ROZCZESUJĄ.BYŁAM Z NIEJ BARDZO ZADOWOLONA, ALE PRZY MOICH PRZETŁUSZCZAJĄCYCH SIĘ WŁOSACH ZBYT MOCNO JE NAWILŻAŁA I "OBCIĄŻAŁA".

OCENA: 5
ZAPACH:MIŁY,PRZYJEMNY I DŁUGOTRWAŁY
CENA:REWELACYJNA OK.12 ZŁ

Używam tego produktu od:ROK TEMU KUPIŁAM PIERWSZĄ
Ilość zużytych opakowań:ZUŻYŁAM 2 OPAKOWANIA

nie wpadłam w zachwyt

Włosy myję codziennie. Potem jest suszę i maltretuję prostownicą. Dlatego też staram się o nie systematycznie dbać.
Dobra odżywka do włosów to dla mnie podstawa. Ta jednak jest słaba. Nie zauważyłam aby jakoś pozytywnie wpłynęła na kondycję moich włosów.
Konsystencja bardzo rzadka co utrudnia aplikację (mam długie włosy), zapach chemiczny, nie wspominając już o arcy-niepraktycznym opakowaniu - wielki słój :(
Sam produkt nie ułatwia jakoś specjalnie rozczesywania (szarpie włosy) i nie sprawie że włosy są nawilżone na co bardzo liczyłam.
Na pewno plusem jest cena i pojemność ale to mnie nie przekonuje do tej odżywki.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

Jest Super :)

juz miałam wiekszosc z tej serii i jestem bardzo zadowolona mam wlosy po niej bardzo blyszczace i gladziutkie jednak zbyt czeste jej stosowanie obciaza wlosy np przy kazdym myciu ale ja ja stosuje zadziej i jest ok :) polecam :Dużywam tego produktu od:3lat
Ilość zużytych opakowań:mnustwo

raczej nie kupie ponownie

Dla moich wlosow byla srednia. Owszem nawilzala dobrze, ale nie byl to efekt dlugofalowy, po paru dniach wlosy byly szorstkie i matowe . Najpierw uzywalam jej jako odzywki po myciu szamponem, efekt byl taki, ze wlosy latwo mozna byly rozczesac, ale byly matowe. Nie nakladalam jej duzo i dobrze splukiwalam, a wlosy duzo szybciej mi sie przetluszczaly ( juz wieczorem byly tluste, co bylo klopotliwe). Pozniej stosowalam jak maske 30min w cieple ( sauna). Tu maska nie powalila mnie na kolana. Efekt co najwyzej poprawny-nawilzenie bylo, ale nie spektakularne, no i znowu tluste wlosy po paru godzinach. Mysle, ze dla moich wlosow sie nie nadawala chociaz kiedy jej uzywalam mialam wlasnie wlosy suche i zniszczone.Rozdzielilam ja na porcje i dalam kolezanka. Używam tego produktu od:uzywalam 3miesiace
Ilość zużytych opakowań:nie zuzylam calego

jestem na tak :)

Od jakiegos roku, przechodziłam obojętnie obok tych masek/odżywek, twierdząc, że za taką cenę nic nie zadziała :) kupowałam zawsz maski w sklepach fryzjerskich, droższe.
Po przeczytaniu recenzji, stwierdziłam, że sie skusze :)
w tygodniu nie trzymam maseczki długo na włosach, ok. 7 minutek, a są boskie :)
w soboty robie sobie taką godzinną kuracje i owijam jeszcze ręczniczkiem, wtedy jest jeszcze lepiej :)
i to za tą cenę... :))

jest bardzo dobry!

loryska kupiłam w auchanie oczywiście po przeczytaniu opinii wizazanek. Najpierw używałam go tak raz na tydzień i trzymałam z pół godziny i cały czas myślałam ze nic mi nie daje bo oczywiście ja to bym chciała użyć raz jakiejś maski i z moich pięciu kudłów na głowie mieć nagle ogromną garść pięknych zdrowych włosów( wiadome takiej odzywki nawet jeszcze nie stworzyli) tak więc wracając do tematu używałam jej bo była... i wkoncu zapomniałam o niej zastąpiłam ją jakimś tam balsamem i co końcówki zaczęły mi się strasznie szybko rozdwajać i były coraz bardziej matowe i suche i znów do niego wróciłam używam go teraz co drugi dzień od 2 tygodni i już widzę poprawę.. nawilżone włoski i ta cena jakieś 12 zł :):) zapewne kupie go ale moze w innych wersjach by wypróbować wszystkie ale do tej wersji z ceramidami zawsze wrócę! POLECAM!

Używam tego produktu od: mam go już jakieś 4 miechy