AA, Ultra Nawilżanie 20+, Micelarny płyn do demakijażu oczu i twarzy (stara wersja)

Płyn usuwa makijaż twarzy i ust, chroni skórę przed wysuszeniem. Doskonale zastępuje mleczko i tonik. Nie wymaga zmywania. Przeznaczony do skóry alergicznej i wrażliwej.
Składniki:
- Struktury micelarne zapewniają niezwykle wysoką skuteczność oczyszczania.
- Algi Durvillea antartica z wód Antarktyki chronią skórę przed działaniem szkodliwych czynników środowiska oraz przywracają jej właściwą równowagę.
- Kwas hialuronowy intensywnie nawilża i wygładza skórę.
- Alantoina i d-pantenol działają łagodząco.

Skład: Aqua, Propylene Glycol, Glycerin, Poloxamer 188, Polysorbate 20, Sodium Hyalronate, Phenoxyethanol, Methylparaben, Propylparaben, Ethylparaben, PEG-12 Dimethicone, Panthenol, Tetrasodium EDTA, Allantoin, Parfum Durvillea Antarctica, Citric Acid (27.07.2009)

Cena: 15zł / 200ml
/e/

przyzwoity

W poszukiwaniu tańszego zamiennika dla Biodermy Sensibio tak sobie macam po kosmetycznym rynku. Tego rodzaju poszukiwania mają to do siebie, że trafia się czasem na bardziej albo mniej udane typy. Mniej udanym był zdecydowanie płyn Bilendy Kawior i Trufle, natomiast tego micela zaliczam do przyjemniaczków.
Płyn całkiem przyzwoitej jakości w dość rozsądnej cenie. Ja kupiłam go za 11 złotych za 200 ml, więc całkiem przyzwoicie.
Stosunek pojemności i wydajności do ceny est OK. Płyn mi wystarczył na około miesiąc stosowania, czyli całkiem przyzwoicie.
Do zmycia makijażu potrzebuję 4-5 wacików. Zmywa makijaż poprawnie, szybko, bez tarcia. Tusz Hauschkowy zmywa wzorowo, daje też radę Rimmelowi Glam Eyes. Z tym drugim radzi sobie deczko gorzej, bo mi buduje kółko tuszowe przy zmywaniu pod okiem, ale do usunięcia bez używania patyczka, wystarczy przytknąć nasączony wacik na kilka chwil pod oko. Z cieniami radzi sobie bez zarzutu, obojętnie czy stosuję bazę, czy też nie. Podkład i puder zmywa ekspresowo i dokładnie.
W oczy nie szczypie, powonienia mi nie drażni jakimiś podejrzanymi mocnymi zapachami. Zapach lekki, troszkę kwaśnawy, nic konkretnego. Ujdzie w tłoku.
Stosuję go tylko do zmywania makijażu, po usunięciu kolorówki raczej nie mam zwyczaju czekać aż mi płyn zaschnie na buzi, tylko dodatkowo zmywam go wodą. Taki mój osobisty świr. Jeśli tego płynu nie zmyję nie stwierdzam podrażnień, szczypania, zaczerwienienia, podrażnień. Czyli wszystko dobrze, jeśli się go nie zmyje, nic złego się nie dzieje. Odczuwam, że coś na twarzy zostaje, przez chwilkę czuć lekkie lepienie się, po chwili ono znika a twarz jest bardzo miękka i miła w dotyku.
Podsumowując:
miły w użyciu spełniający swoje zadanie płyn micelarny w akceptowalnej dla mnie cenie. Nie wykluczam, że do niego wrócę, choć aktualnie mam w planach jeszcze przetestowanie kilku polskich miceli.Używam tego produktu od: ponad miesiąc
Ilość zużytych opakowań: skończone 1

nic dodać nic ująć :D

Doskonały produkt, świetnie oczyszcza z makijażu i zanieczyszczeń,łagodzi, nie podrażnia. Cera po użyciu jest mięciutka i świeża. Dobrze radzi sobie zarówno z demakijażem twarzy jak i oczu:) Poza tym super pachnie, jest wydajny i niedrogi. Jak dla mnie KWC:D

Używam tego produktu od:kilku miesiecy

Jestem na 'tak'

Wg mnie płyn jest fajny. Cena przystępna. Zapach nie przeszkadzajacy i subtelny.
Rzeczywiscie na poczatku po zastosowaniu skóra twarzy troszke sie lepi, ale efekt ten trwa tylko chwilę do wyschniecia preparatu. Demakijaż tym płynem jest łatwy i przyjemny, a przede wszystkim skuteczny. Pozastosowaniu mam świeżą i nawilżona buzie. Jestem z tego produkty zadowolona.

Używam tego produktu od:paru tygodni

szczypie

Płyn posiada duży plus że ładnie zmywa makijaż....lecz gdy nałoży się do na skórę zaczyna szczypać. W sumie można to znieś ale ma też jedna znaczną wadę nie nadaje się do skóry skłonnej do trądziku. Po zastosowaniu zauważyłam ze trądzik mi sie nasilił znacznie , dlatego też nie kupi drugiego opakowania .

Używam tego produktu od:od miesiąca
Ilość zużytych opakowań:1/3 opakowania

jak złapać muchę:)

Płyn dobrze radzi sobie z makijążem i to generalnie jest jego zadanie, z ktorego zdaje egzamin. Natomiast potwornie się lepi, jak klej:D
Po zmyciu makijażu moja twarz jest jak naklejka samoprzyleopna. Generalnie mnie to nie przeszkasza za specjalnie, po prostu konieczne jest przetarcie twarzy tonikiem i to dobre przetarcie;) za to minusik.

Na platku z tonikiem nie zostaje już dużo makijażu, jakieś drobne reszteczki, co w moim mniemaniu oznacza, że dobrze sobie radzi.

Duzy plus- nie podrażnia ani oczu, ani skóry, bardzo delikatny.

Opakowanie nieopracowane, brak zasysacza, jak np w micelaru Maybelline, skutkuje, że chojnie leje się na wacik, a czasami wręcz wylewa, no ale to zbytnio nie rzutuje na moją opinię o tym specyfiku.

Za jego nieinwazyjność oraz skuteczność należą sie 4 gwiazdeczki, ale na razie dam 3+ zobaczymy czy z czasem nie pojawi się wysyp niespodzianek;)

Nie wysypał, dokładam obiecaną gwiazdeczkę:D
Używam tego produktu od:2 m-ce