Sther, Lorys, Shea Butter, Odżywka do włosów kręconych i suchych

Sther, Lorys, Shea Butter, Odżywka do włosów kręconych i suchych

Pojemność 1 000 ml

Nawilżająca odżywka opracowana, by poprawić kondycję suchych i kręconych włosów, przywrócić im siłę i naturalny blask. W jej skład wchodzi masło Shea, silny składnik wzmacniający i chroniący włosy. Odżywka pozostawia włosy zdrowsze, nadaje im objętości i blasku.

całkiem ok

kupiłam tę dżywkę ze zwględu na pojemność ;-) mam długie włosy i lubię kupować kosmetyki w hurtowych ilościach.
odżywka przynejmnie pachnie. po jej użyciu włosy są błyszczące, mękkie, nie puszą się. odrobinę polepsza skręt loków.
do ideału troche jej brakuje biorąc pod uwagę względy ekonomiczne to mój faworyt ;-) gorąco polecam

Używam tego produktu od:kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1.

bardzo dobra

Świetna odżywka dla silikonolubnych - mimo tego, że ta odżywka ich nie zawiera, ma tak bogatą konsystencję, że efekty po użyciu są jak po silikonach. Czyli włosy są gładkie, miękkie, nie puszą się i nie elektryzują, dodatkowo pięknie pachną. Ogromna pojemność za niewielkie pieniądze (wydajna jest również niesamowicie), słowem: KWC.

Warto

Odżywka jest mega wydajna, mega tania - moja mama ją kupiła chyba za 11zł, cudnie pachnie nie tylko w pudełku, ale długo się utrzymuje na włosach. Włosy są mięciutkie jak puch. I niestety nie mogę jej nigdzie znaleźć oprócz jednego sklepu.Używam tego produktu od: obecnie nie używam
Ilość zużytych opakowań: 1 w ciągu napewno ponad roku na zmianę z mamą