La Roche-Posay, Physiological Micellar Solution (Płyn micelarny do twarzy z fizjologicznym pH)

Płyn micelarny do oczyszczania twarzy dla skóry wrażliwej. Doskonale usuwa makijaż i zanieczyszczenia. Jest delikatny, nie podrażnia.
Fizjologiczne pH, delikatny demakijaż jednym gestem, przeznaczony do każdego typu skóry wrażliwej. Wysoka skuteczność oczyszczania. Optymalne bezpieczeństwo składników oczyszczających, nie zawiera mydła. Nie zawiera barwników. Jest bezalkoholowe i nie powoduje powstawania zaskórników.

******************************

Produkt dostalam jako gratis do podkladu.
Plyn jest bardzo delikatny, nie podraznia mi oczu a robily to dotychczas wszystkie plyny micelarne lub mleczka do demakijazu. Zostawia mila w dotyku skore, taka ukojona. Moglby byc bardziej wydajny i miec bardziej praktyczny dozownik bo z tego czesto wyplywa za duzo plynu. Jesli bede mogla to kupie ten plyn jeszcze raz.
Polecam.

Używam tego produktu od:1 lub 2 miesiecy

Fajny

Płyn dostałam w prezencie do kremu(normalnie nie kupuje tak drogich kosmetyków do demakijażu), bardzo dobrze radzi sobie z makijażem, do tego nie podrażniając moich wrażliwych alergicznych oczu! Ma przyjemny bardzo delikatny zapach, wydajny. Jedynym minusem jest cena.

nic specjalnego

Nie maluję się mocno, ale nawet z delikatnym makijażem ten płyn niezbyt dobrze sobie radzi. Nie szkodzi, ale też niczym nie ujmuje. Lubię tę firmę, ale to jest taki sobie produkt jak nie ma nic lepszego pod ręką. Obecnie kończę opakowanie używając go jako toniku. Używam tego produktu od: 3 mc
Ilość zużytych opakowań: jedno duże

czysta skóra.

Działa .Dokładnie zmywa ,nie maże się,nie podrażnia,pozostawia uczucie świeżości i czyściuteńką skórę bez uczucia ściągnięcia.Nie wysusza.Średnio wydajny...

Używam tego produktu od:jakiś czas

doskonale oczyszcza

Mój ulubiony micelar:

- nie szczypie, nie podrażnia i nie wysusza mojej suchej skóry,
- bardzo dobrze usuwa makijaż, nie trzeba mocno trzeć umalowanych oczu,
- ładnie pachnie i jest w miarę wydajny,
- zostawia skórę czystą i odświerzoną.

Używam tego produktu od: 1 rok

mnie sie nie sprawdził

Kosmetyk ladnie usuwa makijaż, rownież oczu i co ważne nie szczypie w oczy, natomiast mnie bardzo wysuszał skóre, czułam sie tak jakby mi ja ktos naciągnąl za uszami;).Ladny zapach ale płyn mało wydajny- wystarczył mi na dwa tygodnie no i ta cena tez troche przesadzona...Używam tego produktu od: 2 tygodni, juz sie skończył..

Polecam!

Moim zdaniem produkt doskonały. Delikatny ale skuteczny. Chociaż nie mam wrażliwej skóry to moje oczy nie tolerują każdego kosmetyku. W przypadku tego płynu - nie miałam żadnego podrażnienia. Baaaardzo spodobał mi się i tylko ubolewam, że jego cena nie jest ciut bardziej przystępna.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Spełnia wszystkie wymagania.

Bardzo dobry, o ile nie najlepszy płyn micelarny, jakiego do tej pory używałam. Jest super delikatny, łagodzi podrażnienia, koi skórę. A przy tym jeszcze doskonale wręcz usuwa makijaż, nawet intensywny. Nie szczypie w oczy, nie ma zapachu, nie podrażnia, nie wysusza. Podoba mi się nawet bardziej niż Bioderma Sensibio. Kupiłam go swego czasu w promocyjnym opakowaniu 400ml z pompką i gdyby to opakowanie weszło do regularnej sprzedaży, to stałabym się wierną użytkowniczką.

Ilość zużytych opakowań: 1 x 400ml

Boski!

Jako przeciwniczka wszelkich mleczek, tłustych płynów do zmywania makijażu oczu w koncu trafiłam na płyn, ktory cudownie zmywa makijaż nie tylko oczu, ale także twarzy. Nigdy nie sądziłam, że trafię na coś tak dobrego! :)
Nie podrażnia oczu (a noszę soczewki), zmywa grubo pomalowane tuszem rzęsy, pięknie pachnie. Cud miód. Polecam!!

Nie, nie, nie!

Najgorszy płyn micelarny jaki kiedykolwiek miałam. Praktycznie nie zmywa makijażu, z tuszem wodoodpornym sobie w ogólnie nie poradził. Jedynym plusem jest fakt, że nie podrażnił.
Nie polecam!

Używam tego produktu od: pół roku temu
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno i do kosza

bardzo dobry

super usuwa makjaz, ale lepiej uzywac go jako wykonczenia po uzyciu mleczka albo platkow do demakijazu. jesli robimy demakijaz tylko przy uzyciu plynu, trwa to dlugo i trzeba zuzyc duzo plynu i tone platkow kosmetycznych. zapach super, typowy dla tej firmy.
poza tym nie ma zadnych innych funkcji, nie ma wplywu na generalna kondycje cery ani niedoskonalosci.

Używam tego produktu od:2 miesiace

skruszona wrócę do niego

z trzech wypróbowanych przeze mnie do tej pory miceli ten jest najlepszy. zmywa tak samo dobrze jak vichy, tzn. lepiej niż bioderma ;-) owszem, jest mniej wydajny, szczególnie że lrp nie oferuje dużej, ekonomiczniejszej jeśli chodzi o cenę butli, ale niektórzy wydają 100 euro na flakonik perfum - ja jestem w stanie wydać 10 euro na 200 ml tego micela.

prócz pierwszorzędnego oczyszczania bez podrażnień (mimo delikatnego, bardzo przyjemnego zapachu) mam po tym micelu fajną, miękką, nieklejącą ani niewysuszoną skórę. po prostu wrażenie kompletnej czystości i ukojenia jednocześnie, bez resztek kosmetyków. po nim nie muszę już używać tonika (co przy micelach powinno być normalne, ale po sensibio bez tonika nie mogłam się obejść).

pewnie ile kobiet, tyle zdań na temat tego micela. mi on pasuje i cena mi nie przeszkadza, więc sobie jego nie będę odmawiać :)

Używam tego produktu od: ponad roku z przerwami na inne micele
Ilość zużytych opakowań: 3 butelki