La Roche-Posay, Physiological Micellar Solution (Płyn micelarny do twarzy z fizjologicznym pH)

Płyn micelarny do oczyszczania twarzy dla skóry wrażliwej. Doskonale usuwa makijaż i zanieczyszczenia. Jest delikatny, nie podrażnia.
Fizjologiczne pH, delikatny demakijaż jednym gestem, przeznaczony do każdego typu skóry wrażliwej. Wysoka skuteczność oczyszczania. Optymalne bezpieczeństwo składników oczyszczających, nie zawiera mydła. Nie zawiera barwników. Jest bezalkoholowe i nie powoduje powstawania zaskórników.

Na prawdę świetny!

Płyn najpierw testowałam w próbce, żeby upewnić się, że nie wydam pieniędzy na darmo i teraz używam już którąś z kolei buteleczkę.

+Świetnie zmywa makijaż, nie pozostawiając najmniejszych zanieczyszczeń
+ Nie podrażnia!!!!
+ jest delikatny, łagodny
+ Dość wydajny
+ bezzapachowy
+ pozostawia skórę nawilżoną ( oczywiście nie tak jak po kremie, ale na pewno jest ona w lepszej kondycji niż po innych płynach, które używałam)

- jedynym minusem może być cena

Ilość zużytych opakowań: 2 pełne

bardzo dobry dla bardzo wrażliwych

przy zakupie pudru tej firmy w aptece dostałam aż 2 zestawy mini produktów, w tym 2 małe płyny micelarne (chyba najlepsza promocja życia)

Bardzo, bardzo przyjemnie się go używa.
Zupełnie nie podrażnia oczu, a dokładnie zmywa (zazwyczaj lekki) makijaż. Aby usunąć jego pozostałości zwykle wystarczały mi 2 waciki. Dobrze przygotowuje skórę do dalszej pielęgnacji.

Sęk w tym, że moja cera nie jest bardzo wrażliwa ani problematyczna, więc cena regularna jest dla mnie za wysoka. Nie sądzę abym wróciła do tego produktu, choć jest bardzo zacny

Lubię go

Płyny micelarne nie są moimi niezbędnikami, jeśli chodzi o demakijaż oczu, często mnie podrażniają. Ten na szczęscie tego nie robi, łatwo usuwa makijaż, robi to dokładnie i delikatnie. Mnie zachwycił i kupiłam już koleje opakowanie. Cena też nie jest dla mnie wygórowana.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedno 200ml

bardzo dobry płyn micelarny do wrażliwej skóry

Bardzo dobry płyn micelarny.

+ nie uczula
+ nie podrażnia
+ dobrze oczyszcza ale tylko lekki makijaż
+ przygotowuje skórę do dalszych zabiegów
+ ma neutralny zapach, ledwo wyczuwalny
+ lekko nawilża

- mało wydajny
- 200 ml zupełnie się nie opłaca w regularnej cenie
- cena wysoka jak na PM , warto szukać w aptekach internetowych

Szukam promocji i zdecydowanie kupię go ponownie.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego 400 ml

Mój hit!

Mam cerę podrażnioną prawie cały czas, bo leczę się Retinoidami i brevoxylem naraz (tak jak zaleciła pani dermatolog). Potrzebowałam delikatnego płynu micelarnego.
Plusy:
+zmywa idealnie
+ładnie, delikatnie pachnie
+nie podrażnia, nie wysusza, nie zatyka
+nie lepi się na skórze

A minusy:
- cena :x

Ale i tak uważam, że ten płyn jest warty swojej ceny i kupuję go zawsze w największych butelkach jakie są.

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 200ml i 1/3 400ml

dobry, ale ... poszukam czegoś innego

Kupiłam go za jakieś 33 zł za 200 ml. Chyba to była promocja w aptece.

Do demakijażu się nadaje.
+nie podrażnia
+bezzapachowy
+dokładnie usuwa makijaż
+nie wysusza

-cena
-mało wydajny, choć mam 1 opakowanie od 6 miesięcy, ale to dlatego że używam go naprzemian z OCM
-nieraz wylewa mi się go za dużo na wacik

Spróbowałam, bo byłam zadowolona z kremów z La roche posay. Sam płyn jest ok, ale przy systematycznym używaniu szybko się skończy.

Dobry ale tylko w promocji

Płyn porównywalny z micelem z Vichy podobnie działa i kosztuje dlatego ocena będzie podobna.
Nie mam zastrzeżeń co do jego działania, dobrze domywa pozostałości po demakijażu, nie podrażnia, nie powoduje wysypu, skóra jest miękka i nie czuć ściągniecia. Mam zastrzeżenia do wydajności - skończył się za szybko a jego cena regularna jest za wysoka więc opłaca się go nabyć jedynie w promocji. W cenie regularnej można mieć dwa tańsze niczym nie odstające od LRP płyny micelarne o dosłownie identycznym działaniu jak on. Więc?

Używam tego produktu od: msc
Ilość zużytych opakowań: 1 cała

Warto zaufać.

Produkt naprawdę godny polecenia, tym bardziej, że otrzymałam go w prezencie po zakupieniu kremu tej firmy. Moim zdaniem jest bardzo podobny do biodermy, może nawet troszkę lepszy, bo podczas używania biodermy czasem czułam "tarcie", tutaj nigdy nic takiego się nie pojawiło.

+Bezzapachowy
+Świetnie zmywa makijaż, wszelkie zanieczyszczenia
+Nie podrażnia

-Mało wydajny
-W regularnym wydaniu - drogi

Wszystko :)

Używam tego produktu od: kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań: 1, 50 ml

Świetny, ale drogi.

Uwielbiam kosmetyki marki La Roche-Posay i tak też jest z tym płynem micelarnym.

Mam mieszaną cerę, skłonną do alergii i podrażnień. Kupiłam ten płyn skuszona namową Pani w aptece oraz obowiązującą wówczas promocją.

Pokochałam go od pierwszego zastosowania - szybko i dokładnie zmywał makijaż, nawet żelowe eyelinery z którymi sporo płynów do demakijażu ma problemy. Absolutnie nie podrażnia oczu. Skóra była dobrze oczyszczona, promienna i ukojona.

Gdyby nie cena, kupowałabym go regularnie. Póki co szukam tańszego odpowiednika.

Ilość zużytych opakowań: 2 x 200ml

Dobry, choć drogi

Bardzo dobry, ale niestety drogi. Póki co to jedyny płyn micelarny, który nie podrażnia mojej nadwrażliwej skóry. Nie wiem, czy kupię ponownie, bo jednak używam go dwa-trzy razy dziennie, a sporo kosztuje (w aptece płacę ok. 55 zł za 400 ml)

Plusy i minusy:

+ Nie podrażnia
+ Dobrze oczyszcza z makijażu
+ fizjologiczne Ph (używam też jako toniku)

- Cena
- Dostępność (łatwiej dostać małe opakowanie, które jest nieekonomiczne w porównaniu do dużego)
- Faktycznie wylewa się za dużo płynu

Używam tego produktu od: Miesiąca

ok ale pompka wkurza

miotam się między micelami biodermy, vichy i la roche posay
dobrze zmywa makijaż, nie podrażnia, wydajny - starcza na prawie rok przy używaniu tylko do wieczonego zmycia makijażu
wkurza pompka, nieraz oblałam pół łazienki wrrr a wersje 200ml po prostu nie są opłacalne..

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: 1x 200ml, 1x 400ml

genialny!

Świetny kosmetyk do demakijażu! Znakomicie oczyszcza skórę, zmywa makijaż oczu bez najmniejszego problemu, nie powodując ich podrażnień. Nie zapycha porów, pozostawia uczucie idealnie czystej skóry. Ledwo wyczuwalny zapach. No i nie zawiera parabenów i mydła:) Tylko cena mogłaby być nieco niższa, ale na szczęście można go czasem znaleźć w promocji.

Ilość zużytych opakowań: co najmniej 1o