Oriflame, Natural Skincare, Soothing Eye Contour Gel (Łagodzący żel pod oczy)

Oriflame, Natural Skincare, Soothing Eye Contour Gel (Łagodzący żel pod oczy)

Cudownie orzeźwia skórę, zmniejsza opuchnięcia. Rumianek koi, a witamina E chroni przed szkodliwym wpływem środowiska.

Skład: Aqua, Butylene Glycol, Tetrahydroxypropyl Ethylenediamine, Polysorbate 20, Carbomer, Propylene Glycol, Imidazolidinyl Urea, Phenoxyethanol, Allantoin, Disodium Edta, Sorbitol, Chamomilla Recutita, Methylparaben, Tocopheryl Acetate, Peg-35 Castor Oil, Ethylparaben, Butylparaben, Isobutylparaben, Propylparaben, Ci 42090.

Cena: 29zł / 15ml
/e/

no nie wiem

Mam mieszane uczucia co do tego kosmetyku. Urocze malutkie opakowanie, śliczny kolor kosmetyku i fajna, żelowa konsystencja. Mam wrażenie, że całkiem nieźle chłodzi. Szkoda, że się lepi i dość długo wchłania - przez to używam tylko na noc. Ale za to nawilża i w sumie lubię go używać. Sama nie wiem-chyba szukam dalej.

Używam tego produktu od:miesiąca

Mój ideał;)

Ten żel to dla mnie strzał w dziesiątkę.

- szybko się wchłania
- błyskawicznie i na długo nawilża
- jest tani (zapłaciłam za niego 12 zł na allegro)
- bardzo wydajny
- delikatny, nie powoduje podrażnień (wcześniej używane przeze mnie specyfiki, w przypadku dostania się do oczu szczypały, ten nie robi żadnej krzywdy;)

Myślę, że nie zamienię go na żaden inny:)

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Dobry

Żel ogólnie jest fajny. Szybko sie wchłania, fajnie koi i chłodzi skóre wokól oczu. Nie powoduje żadnych podraznien:) Ale nie wiem czy kupie go jeszcze...chce przetestowac inne kosmetyki do pielegnacji okolic oczu.

Używam tego produktu od:pół roku
Ilość zużytych opakowań:kończe drugie

Mnie nie odpowiada.

Może zacznę od plusów... Żel ma słodkie, małe opakowanie ;) I był dosyć wydajny. Schładzał skórę i dawał ukojenie, ale skóra była po nim dziwne lepka, a nie nakładałam go w dużych ilościach. Niestety wyrzuciłam go, gdyż po jakimś czasie przestałam go stosować.

Używam tego produktu od: Dawno temu
Ilość zużytych opakowań: Niecałe 1

jak dla mnie idealny

świetny produkt, idealnie spełnia moje oczekiwania. używam go na noc i na dzień. idealnie się wchłania, nie pozostawia tłustego filmu, dzięki czemu makijaż swietnie się trzyma. żel łagodzi i ściąga opuchnięcia oczu. szczególnie widać to po zapłakanych, napuchniętych oczach. nawilża skórę. będzie dobry dla osób, które chcą już czegoś uzywac pod oczy a nie bedzie to kosmetyk przeciwzmarszczkowy. ale nie tylko :)