Joko, Multicolour (Puder prasowany)

Joko, Multicolour (Puder prasowany)

Mozaika specjalnie dobranych pigmentów doskonale wyrównuje koloryt skóry, matuje i tonuje przebarwienia pigmentacyjne. Puder przeznaczony do każdego typu skóry, odpowiedni do skóry wrażliwej i z popękanymi naczynkami, które doskonale maskuje. Delikatna struktura i satynowa miękkość sprawiają,że gładko rozprowadza się na skórze, nie pozostawiając plam. Łagodzi podrażnienia, nawilża i zmiękcza skórę nadając jej zdrowy, naturalny wygląd.

Dostępny w 2 odcieniach.

Cena: ok. 25zł / 11g

/pa/

hmmm... to niestety nie to

Chyba się zawiodłam. Tyle było na wizażu jaki to super kosmetyk więc kupiłam. Mam suchą cerę z błyszcząca strefą T. Alergiczną.
Puder nie zaszkodził, nie podrażnił, jasny odcień też mi pasuje. Jednak niestety puder nie jest taki super jakby się wydawało po komentarzach. Wysusza skórę, po jakichś 2-3 godzinach świeci mi się czoło, broda i okolice nosa (mam suchą cerę!), do kompletu po pół roku używania zaczął się kończyć a dodatkowo ta reszta kruszy się w takie małe kawałeczki, które nie ułatwiają aplikacji.
Puder daje dość dobre wykończenie, jedwabiste i ładnie równomiernie się nakłada, niestety ten efekt nie jest zbyt długotrwały.
Ma ładne opakowanie, z lusterkiem i etui. I dobra cenę, choć dostępność w zwykłych sklepach jest bardzo ograniczona. Te negatywne cechy powodują, że szukam innego pudru, jak nie znajdę to być moze kupię go ponownie...

Używam tego produktu od: grudzień 2009
Ilość zużytych opakowań: kończę 1

Miłe zaskoczenie!

Zakupiłam to cudeńko przez internet, więc nie spodziewałam się żadnych "achów" - wiadomo jak to przy dopieraniu koloru w sieci. Ale trafiłam w dziesiątkę - mam odcień jaśniejszy i przy mojej jasnej karnacji jest idealny - świetnie matuje i na długo, idealnie stapia się z cerą przez co ta staje się gładziutka. Nie zauważyłam żeby się po jakimś czasie ważył, ciemniał czy obsypywał.

Jeśli chodzi o opakowanie to naprawdę luksusowe, załączonej gąbeczki nie używam, wolę nakładać puder pędzlem.

Używam tego produktu od: tygodnia

PÓŁ NA PÓŁ

TAK:
- sprawia że cera jest AKSAMITNA
- KORYGUJE drobne niedoskonałości (drobne naczynka etc.)
- nie tworzy absolutnego "matu", raczej nadaje lekki ZDROWY BLASK
- MATOWI wraz z kremem matującym na 4,5

NIE:
- najjaśniejsza paleta działa jak BRONZER(dot. bladolicych :) )
- po pewnym czasie TROCHĘ CIEMNIEJE na twarzy

Ogólna ocena 3,5 gwiazdki
Używam tego produktu od: marca 09
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1-ego

Polski-dobry produkt

Zakup trochę z przypadku..mało czasu..no i wybór padł na Joko.Zainteresowało nie nie tylko połączenie kolorów-w ten sposób łączy produkty Givenchy,ważne jest też to jak został kobietom podany.Wyróżnia się starannym wykończeniem,mała złota kasetka,w środku duże lusterko,mała gąbeczka dołączona do mozaiki.Wszystko opakowane w małe czarne aksamitne etui.Puder jest bardzo dobry,świetnie matuje,daje aksamitne wykończenie.Nie mamy się czego wstydzić,Polska firma świetnie się postarała.Brawo!

Używam tego produktu od:2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań:1-e

polecam

Kupiłam ten puder z jednej strony skuszona reklamą w gazecie, a z drugiej strony mój prasowaniec Isadory spadł na podłoge i strasznie sie pokruszył. Są dostepne 2 kolory, ja mam ten ciemniejszy J15. Wprawdzie mam srednio jasną karnację ale stwiedziłam, ze jest lato i ten ciemniejszy kolor bedzie ok. Jedno trzeba zaznaczyc -nie jest to puder nabłyszczający, ja bym go nawet nie nazwała brązującym. Po prostu puder prasowany złozony z wielokolorowych kostek. Po nałożeniu na twarz daje efekt wypoczętej buzi (moja mama stwiedziła ze promiennie wygladam) . Zaznaczam że używam go bezpośrednio na twarz (bez podkładu) wiec nie wiem jak sie sprawuje na podkładzie. Mimo mojej mieszanej cery po pewnym czasie nie tworzy placków jak to było w przypadku innych pudrów. Na pewno go jeszcze kupię tylko teraz dla spróbowania w jasniejszej wersji na jesień.

Używam tego produktu od:połowy lipca

cudenko ;o)

Rewelacja!
Troche sie zmylilam kupujac ten puder przez internet, bo bylam przekonana ze ten puder jest nablyszczajacy albo rozswietlajacy, cos jak czekoladka, nie mam pojecia czemu, bo ten puder znajduje sie w zakladce pudry prasowane a nie brazujace czy rozswietlajace ;)
Ja w kazdym razie gdy jestem blada uzywam go jaka brazera matowego, mam ta ciemniejsza wersje ;)
Takze zaskoczenie bylo wielkie po otwarciu pudeleczka.
Pudeleczko urocze, z lusterkiem, bardzo eleganckie.
Okazalo sie ze w srodku jest po prostu puder prasowany, w formie mozaiki, skladajacy sie z 4 odcieni brazu! Puder jest zupelnie matowy, nie zawiera zadnych drobinek czy ozdobnikow!
Wystarczy przejechac pedzlem po pudrze, wymieszac kolry i nalozyc na twarz.
Wydaje mi sie ze pomysl z kilkoma kolorami pudru w jednym jest zaciagniety z pryzmowego pudru, ale pryzmy przy Joko sie moga po prostu schowac!
Mozaika jest fantastyczna, puder jest delikatny, aksamitny i leciutki a jednoczesnie ma calkiem dobre wlasciwosci kryjace!
Swietnie sie stapia ze skora, nie zatyka porow, daje aksamitne wykonczenie. Dobrze sie rozprowadza na podkladach oraz roznych kremach.
Puder jest bardzo trwaly, przy mojej mieszanej cerze zaskakujacy !
Jestem zakochana w tej mozaice, polecam goraco!
Cena … grosze w prownaniu do jakosci

Używam tego produktu od: 3 tydzien
Ilość zużytych opakowań:zaczete 1