Sephora, Professionnel, Pędzel do pudru brązującego nr 44

Sephora, Professionnel, Pędzel do pudru brązującego nr 44

Półokrągły, gruby pędzel do pudru brązującego, pudru, kulek, różu, pudru rozświetlającego. Ma grubą, długą rączkę zaokrągloną na końcu, która ułatwia operowanie pędzlem. Niezwykle delikatne, grube, gęste, półokrągle i grzybkowato ścięte naturalne włosie pozwala nałożyć puder bez smug, plam i nierówności. Kształt pędzla sprawia, że świetnie nadaje się on do modelowania i "rzeźbienia" rysów twarzy (zwłaszcza kości policzków), dodając makijażowi wymiaru i głębi.

Bardzo dobry pędzel

Świetna jakość - mam go już prawie dwa lata,trzyma się rewelacyjnie,pomimo,że często go piorę (maluję się przy kuchennym oknie;stąd bardzo blisko do zlewu;) nie patyczkując się przy tym zbytnio - używam do tego kuchennego mydła w płynie... Ani włosie ani rączka nie noszą śladów zużycia.
Co mnie ujmuje w tym pędzlu: włoski są dość dobrze zbite,mocne i świetnie radzą sobie z twardszymi kosmetykami - ja używam go do twardych róży Bourjois i Diora - nabierają odpowiednią ilość właściwie bez wysiłku i tarcia. Jednak pomimo tej twardości włosie jest superdelikatne dla policzka:)
Bardzo ładnie (czyli skutecznie i dość naturalnie)potrafi zaakcentować wypukłości twarzy.
Rączka bardzo poręczna.
Włosków nie gubi.
Ślicznie się prezentuje,choć niestety nie pasuje do innych moich czarnych pędzli(mam wersję limitowaną w brązie :DUżywam tego produktu od:prawie dwóch lat
Ilość zużytych opakowań:ciągle pierwszy egzemplarz

super

pędzel idealny do bronzera, jest naprawdę gruby i zwarty. wcześniej używałam innych pędzli do cieniowania twarzy i widzę, że dobry pędzel to naprawdę przyadtna inwestycja! z pędzla sporadycznie wypadają włoski, ale nie jest to zbyt uciążliwe. regularnie go kąpię i wciąż wygląda idealnie. polecam.

Ilość zużytych opakowań: wciąż ten sam jeden pędzel ;)

Bardzo dobry pędzel. Ładnie nakłada róże i bronzery, nie robi smug i plam. Można nim stopniowo potęgować natężenie koloru. Bardzo przyjemne i delikatne włosie. Był prany już trzykrotnie i wyszedł z niego tylko jeden włosek. Jak tak dalej pójdzie to będzie służył mi dożywotnio. Mam ten z limitowanej serii z pomarańczową rączką, udało mi się kupić ostatni jaki był w sephorze. Jakież było moje zdziwienie przy kasie gdy okazało się, że kosztuje on 20 zł zamiast 59zł i to tylko dlatego, że miał uszkodzoną rączkę, a mianowicie pękniętą emalię od spodu, czego nawet nie zauważyłam. No i było jeszcze -20% na cały asortyment więc zapłaciłam za niego jedyne 14 zł.:)

Używam tego produktu od: dwóch tygodni
Ilość zużytych opakowań: pierwszy i myślę, że ostatni, no chyba, że ten gdzieś mi się zapodzieje

rewelacja! genialny!

Ja również jestem szczęśliwą posiadaczką pędzelka z limitowanej wersji - z brązowo-złotą, a raczej miedzianą rączką ;* ...

Pędzelek jest doskonały, używam go codziennie do różu i bronzera :)
Nie "pyli" i nie zostawia plam, a kosmetyki zostają tam gdzie ja chce by były na twarzy :P
Jest zbity dzięki czemu BARDZO precyzyjny, nie podrażnia wrażliwej cery, jest bardzo mięciutki :)

POLECAM!!!

świetny

Pędzel świetny. Na początku trochę się przeraziłam, że jest strasznie zbity i za gęsty, przez co mógł podrażnić moją wrażliwą cerę. Jednak po przyjściu do domu i wymyciu go - odzyskał idealny kształt. Jest mięciutki, idealnie rozprowadza puder brązujący. Nie ma problemów z czyszczeniem. Nie robi plam, idealnie rozciera. Po pierwszym praniu wypadło trochę włosków, ale każdy pędzel tak ma. Nie pasuje mi tylko fakt, że nie można go postawić - ma półokrągłą końcówkę przez co trzeba go trzymać w jakimś słoiczku... To jedyny minus jaki zauważyłam :)

Używam tego produktu od:tygodnia
Ilość zużytych opakowań:? :)

Koszmar

Przejrzałam recenzje poniżej i chyba trafił mi się jakiś mega wybrakowany egzemplarz tego pędzla. Na początku byłam nim zachwycona- gęsty, zwarty, precycyzjny, ale jednocześnie miękki. Niestety, po pierwszym praniu <pędzle zawsze piorę z należytą staranością, żeby nie było > ten zachwyt minął. Pędzel stracił masakrycznie dużo włosów (i tracił je jeszcze przez kilkanaście dni po praniu), co znacząco wpłynęło na jego działanie- robi wstrętne plamy, nieregularnie pokrywa skórę i muszę się nieźle napracować, żeby wymodelować buzię. Teraz gubi włosy sporadycznie, ale co z tego. Jestem tym pędzlem rozczarowana i żałuję, że wydałam na niego tyle pieniędzy. Gdybym mogła cofnąć czas- to omijałabym pędzle nr 44 i 49 z daleka. Kabuki nr 50 spokojnie może je zastąpić.

Edycja: 23.05.2010
Odejmuję jeszcze jedną gwiazdkę. Ten pędzel jest beznadziejny i szczerze go odradzam. Dziś zgubił mi kilkadziesiąt włosków :( Po prostu nie da się go używać.

Używam tego produktu od: prawie roku

bardzo dobry

swietny pędzel,nie wiedziałam że może być aż taka różnica w porównaniu z innymi.Doskonale nakłada każdy puder ,nie robi plam ,nie zostawia na twarzy włosków
Jedynym mankamentem jest jego twałość (a własciwie jego obudowy)upuszczony przez nieuwagę na umywalkę straszanie poobijał się ,oczywiście bez szkody dla jego funkcjonalności.
Podsumowująć bardzo polecam!!!

Używam tego produktu od:3 m-cy

++++++++++++++++++

Nic dodać, nic ująć :) podpisuję się pod wypowiedziami moich szanownych poprzediczek - jest świetny, w przystępnej cenie, precyzyjnie modeluje, łatwo utzrymac go w czystości :) polecam!!

Używam tego produktu od:pół roku

kapitalny

Pędzel kupiłam zarówno do różu jak i bronzera. Spisuje się od dwóch lat cudownie! Zgubił minimalną ilość włosków, dobrze się go czyści, mimo iż jest dość gruby.
Ma dość delikatne włosie, nie podrażnia cery.
Bardzo dobrze aplikuje kosmetyki, nie prószy ich.
Podoba mi się to, że jest dość krótki, dzięki czemu łatwo mieści się w kosmetyczce.
Ładnie wygląda, lubię pędzle w czarnym kolorze.
Polecam!

Używam tego produktu od: ok. 2 lat
Ilość zużytych opakowań: 1.

wszechstronny.

z założenia to pędzel do pudru brązujacego. w praktyce sprawdza sie we wszystkim :D

używam go głownie do modelowania twarzy brązerem i rozświetlaczem.
specyfiki brązujące nakłada delikatnie, nie tworzy plam, kosmetyk nałożony jest równomiernie.
rozświetlacze nanosi zdecydowaną warstwą.
myślę, że nawet i z różem poradziłby sobie śpiewająco ;)

pędzel nabiera odpowiednią ilość kosmetyku - nie za dużo, nie za mało.

mam limitowaną wersję pędzelka - z brązowo-złotą rączką :love: jest piękny ;)
włosie jest odpowiedniej miekkości, nie drapie. od kiedy go używam nie wypadł z niego ani jeden włosek.

kupie ponownie na pewno :ehem:

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jeden pędzelek w użyciu

Niezastapiony

Nie mialam jeszcze lepszego pedzla do pudru. Uzywam go do kazdego rodzaju pudrow, brazujacy, rozswietlajacy, matujacy, jaki tylko wpadnie mi w rece, rowniez do rozu na policzki i produkt spisuje sie fenomenalnie. Mam go juz 2 lata i jest jak nowy, wlosie przy uzywaniu troche wychodzilo przez jakis miesiac zaraz po zakupie, potem jednak przestalo, a w pedzlu nie ma zadnego ubytku, gdyz wlos jest gruby i gesty. Jest tez sztywny, ale nie twardy, bardzo przyjemnie jezdzi po skorze, nie trze jej, nabiera zawsze odpowiednia porcje kosmetyku, jakiego kolwiek, miekkiego lub twardszego pudru, nadmiar mozna latwo strzepnac, a nakladajac na twarz, kosmetyk nie osypuje sie, tylko zwarcie przylega do skory. Rozprowadza kosmetyk rownomiernie, cienka warstwa. Trzyma sie go pewnie za sprawa grubej raczki. Same plusy, jak dla mnie produkt jest bez wad. Polecam, wart swojej ceny.

Używam tego produktu od:2 lat

Ilość zużytych opakowań:1 w trakcie uzywania, stan idealny

uwielbiam go!

Wcześniej używałam pierwszej wersji tego pędzla (nr 2, czarny), ale po jakimś czasie włosie zaczęło mnie kłuć, a że nie wyobrażam już sobie nakładania brązera innym pędzlem, postanowiłam zaopatrzyć się w nowszą wersję, tym bardziej, iż zauważyłam, że jest wykonana z tego samego włosia co pędzel kabuki.
Pędzel tak jak jego poprzednik jest wygodny, poręczny, znakomicie nadaje się do modelowania twarzy. Włosie jest sprężyste, absolutnie nie kłuje, na szczęście, poza kilkoma włosami które wypadły z niego na początku, nie linieje.
Nie wypróbowałam go do pudrów w kulkach, ale do brązerów w kamieniu jest moim skromnym zdaniem idealny :love:
Ilość zużytych opakowań: wciąż pierwszy pędzel