Garnier, Skóra Wrażliwa, Mleczko do demakijażu przeciw ściąganiu się skóry

Garnier, Skóra Wrażliwa, Mleczko do demakijażu przeciw ściąganiu się skóry

Zapobiega ściąganiu się skóry, łagodzi podrażnienia i usuwa makijaż bez wysuszania skóry.

bardzo dobry!!!

Mleczko kupiłam pod wpływej Waszych opinii. Nie żałuję . Spełnia moje oczekiwania . Cera jest oczyszczona , nawilżona , zmniejsza podrażnienia . Od dzisiaj to mój faworyt .

Używam tego produktu od:1 m-ca

Hmmm

Bardziej nadaje się do oczyszczania skóry twarzy niż oczu. Niezbyt miło zmywa się makijaż z oczu, nawet ten niewodoodporny. Jeżeli chodzi o makijaż twarzy - usunie, ale znacznie lepiej, jakby płynniej, wychodzi to jego bratu do cery suchej z wyciągiem z róży (i chociaż nie mam takiej skóry odpowiada mi).

Używałam tego produktu: jakiś czas temu

Najlepsze!

Super mleczko do cery wrażliwej! Wcześniej używałam Johnson&Johnson i piekła mnie twarz po nałożeniu, była zaczerwieniona. A to mleczko jest delikatne przy czym świetnie zmywa makijaż. Szczerze polecam!

Bardzo fajne mleczko.Faktycznie nie wysusza skóry, nie ściąga, nie podrażnia i jest delikatne.Bardziej do oczyszczania samej skóry twarzy aniżeli oczu.Godne polecenia.

Używam tego produktu od:1 miesiąc

Bardzo dobry!

Bardzo dobre mleczko do demakijażu.
Testowałam ich wiele, ale jako nieliczne daje rade moim kosmetykom.
Bardzo dobrze zmywa makijaż, oczy nie pieką, nie łzawią, skóra jest delikatna, mleczko nie uczula i nie podrażnia. Mnie jednak taka wodnista formuła nie odpowiada, mam już swoje KWC jeśli chodzi o demakijaż, ale to mleczko również jest godne polecenia, wiec absolutnie nie zaniżam oceny.

kwc ;)

od zawsze szukałam czegoś do demakijażu co będzie jednocześnie skuteczne, nie podrażni, nie będę po zmyciu czerwona i podrażniona a makijaż zostanie usunięty - i znalazłam ;)

to bardzo ważny dla mnie kosmetyk - mam cerę naczynkową i rumień więc moja twarz jest bardzo łatwo podrażnić a ten Garnier jest przyjemny w użyciu i spełnia naprawdę obietnice producenta - zaczęłam sie nawet przekonywać do dobrych intencji Garniera i tego koncernu (tak wielkie korporacje z reguły stawiają wyżej zysk niż pomoc ;p)

po wielu pomyłkach demakijażowych znalazłam ideał :) może nie tak do końca radzi sobie ze zmywaniem oczu zawsze coś w okolicy rzęs zostaje ale to dlatego też że nie lubie mocno trzeć.

najważniejsze dla mnie żebym po zmyciu nie musiała od razu lecieć i myć twarzy a to mleczko mi to umożliwia - nie ma uczucia ściągnięcia i wogóle przyjemne w użyciu i wydajne.

tak btw, uwielbiam również krem i tonik z tej linii:)
POLECAM!

Ilość zużytych opakowań: 1,5 - w czasie kolejnego

Swietne!

Swietny kosmetyk! Dobrze zmywa makijaz, nie podraznia, nie powoduje pieczenia i lzawienia oczu, niedrogi, wszedzie dostepny. Widze same pozytywy:) Bede nadal go kupowac:)

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: kilka

niezle

Mleczko kupilam ze wzgledu na podraznienia ktorych nabawialam sie po zabyt agresywnych kosmetykach, i faktycznie mleczko skory nie podraznia. Jest jednak wg mnie dosc ciezkie, w zwiazku z tym watpie ze kupie ponownie. Osoby z sucha skóra pewnie sa bardziej zadowolone.

Używam tego produktu od:2 mcy

suuuuuuper :D

Mleczko na poczatku wydaje sie takie niepozorne ale w rezultacie jest swietne Ma wspaniałą konsystencje nie posiada zapachu twarz jest po jego uzyciu na prawde gladziutka i NIE JEST WYSUSZONA I SCIAGNIETA!!! brawo garnier i dziekuje wizazowi bo dzieku niemu je odkrylam aaaa i wspomnie ze jest bardzo wydajne

Używam tego produktu od:miesiaca

Jestem zachwycona!

Jestem baardzo zadowolona!!

- bardzo dobrze zmywa makijaż !
- nie pięką mnie po nim moje wrażliwe oczy
- i faktycznie twarz jest mniej ściągnieta!!!
- a buzia jak gładziutka

Używam tego produktu od:miesiąca

najlepszy...

prawie zawsze używałam zielonej serii Garniera, jednak tym razem postanowiłam wypróbować coś nowego. No i się nie zawiodłam, co więcej - to mój nowy ulubiony kosmetyk do demakijażu. Wad póki co nie zauważyłam, a co do zalet:
- nie wysusza;
- bardzo dobrze zmywa makijaż;
- jest wydajny;
- nie podrażnia oczu, co w przypadku kilku innych kosmetyków już się zdarzało;
- nie zapycha;
- jest wydajny.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

faworyt

Jest to jedyne mleczko ktorego uzywalam a ktory nie podraznil delikatnej skory pod oczami a wrecz przeciwnie nawilzyl je przez co mam mniej widoczne cienie i worki pod oczami. W przeciwienstwie do innych mleczek garniera jak chocby mleczko do demakijazu skora sucha podstawa pielegnacji ten jesli dostal sie do oczu nie wywowal pieczenia dlatego jest moim KWC na obecna chwile. Nie daje 5 gwiazdek dlatego ze nie jest idealny , dosc duzo nalezy go wykorzystac przy zmyciu dosc mocnego makijazu a ja taki na codzien nosze. Ogolnie wart kupna.

Używam tego produktu od:1 miesieca