Vichy, Aqualia Thermal UV (Ochronny krem nawilżający)

Vichy, Aqualia Thermal UV (Ochronny krem nawilżający)

Aqualia Thermal UVA UVB, SPF15 PPD 18 to ochronny krem nawilżający, wzmacniający skórę. Sprawia, że skóra jest w pełni nawilżona i chroniona. Przywraca skórze jasny blask, aby zapewnić jej zdrowy wygląd. Kram łączy mikrorozpylanie w komórkach skóry wody termalnej z Vichy, bogatej w rzadkie minerały, aby koić i wzmacniać barierę skóry z szerokim spektrum ochrony przed promieniowaniem słonecznym.

Skład: Aqua, dimethicone, glycerin, octocrylene, butyrospermum parkii butter/shea butter, butyl methoxydibenzoylmethane, drometrizole trisiloxane, hexyldecanol, hexyldecyl laurate, terephthalylidene dicamphor sulfonic acid, sucrose stearate, silica, poly C10-30 alkyl acrylate, CI 77891 / titanium dioxide, stearic acid, mica, triethanolamine, dimethiconol, methylparaben, sodium polyacrylate, sodium hydroxide, sodium chloride, sodium hyaluronate, cellulose acetate butyrate, aluminum starch octenylsuccinate, phenoxyethanol, tocopherol acetate, disodium EDTA, ammonium polyacryldimethyltauramide / ammonium polyacryloyldimethyl taurate, propylparaben, caprylyl glycol, xanthan gum, acrylates / C10-30 alkyl acrylate crosspolymer, butylparaben, polyphosphorylcholine glycol acrylate, polyvinyl alcohol, butylene glycol, parfum.

Cena: ok. 80zł / 50ml
/e/

Fajny

Lekka konsystencja, przyjemy zapach, świetnie nawilża, wygodny aplikator, wydajny, do tego zestaw filtrów.Kremik ten jest idealny na lato. Nie wiem jak będzie się sprawdzał w porze jesienno-zimowej. Póki co, uważam, że jest naprawdę fajny i godny polecenia dla osób z przesuszoną skórą twarzy. Efekt nawilżenia- murowany.

Ilość zużytych opakowań:kończę 1

Za te pieniądze średni

Na wstępie duży plus dla kremu za filtry ochronne. Zaczęłam go używać bo ostatnio przesuszyła mi sie cera a poza tym nie wyobrażam sobie żeby wyjść z domu kiedy nie mam na twarzy kremu z filtrem:) Co do nawilżenia to rzeczywiście nawilżył. Najgorsze jest to, że po posmarowaniu twarzy kremem twarz strasznie się świecii lepi! Musze troche poczekać żebym mogła nałożyć na to fluid a to jest bardzo uciążliwe kiedy się spiesze. Podsumowując krem swoje zadanie spełnił ale przeszkadza mi to uczucie lepkości przez pewien czas. Za te pieniądze spodziewałam się czegoś lepszego.

Używam tego produktu od:tygodnia

faniutki :)

Na pewno duży plus za ochronę UVA UVB, SPF15 PPD 18, skóra odpoczywa od słonca! regeneruje sie!
Niestety jedna mała wada: świece sie bardzo, zanim nałoże fluid muszę troszkę dłużej zaczekac az sie wchłonie! pół godziny minimum :/
A tak naprawde i tak cały czas jest widoczny na twarzy, nie wchłonie sie całkowicie! Generalnie nie nadaje sie pod makijaz!
Dlatego dałam dużo gwiazdek?... bo moja skóra bardzo go lubi, odpoczywa, nie karmię ją promieniami, które tak jej szkodzą! Dzieki temu cera staje sie bardziej promienna!!! Coś za coś.
Krem poprawia koloryt skóry, wyglada dużo zdrowiej!FAKTYCZNIE dobrze nawilża!!!

Używam tego produktu od:1 mc

dobry

Zacznę od tego że miałam kem w wersji legere i próbkę kremu w wersji rich ale niezbyt przypadły mi do gustu. Pierwszy z nich rzadki żelowo-kremowy nie nawilżał wystarczająco, drugi natomiast był za ciężki i bardzo podrażniał moja skórę. Wersja UV to lekki krem nawilzajacy,o śmietankowej konsystencji, dobry pod makijaż, nie świeci się i nie lepi zbytnio, nie ściaga skóry i nie zapycha. Jedyną wadą tego kremu jest to że niestety minimalnie drażni skórę przy aplikacji ale u mnie nie powoduje uczulenia czy wysypu niedoskonałości.
Ogolnie przyzwoity krem.

Używam tego produktu od: 3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: niecałe

nie jest zły

Zakupiłam go w zestawie z lekkim kremem, który jak dla mnie do niczego się nie nadaje. Wersja z filtrem jest fajna na lato, ale niestety pozostawia na skórze tłusty film. Jak na krem nawilżający z filtrem nie jest zły.

Używam tego produktu od:czerwca

Słaby

Po pirewsze tak jak moje poprzedniczki uderzł mnie potworny efekt świecenia i lepkośći. Porażka!!! O wykonaniu makijażu moża zapmnieć!
Po raz pierwszy zawidołam się na Vichy, próbowałam różne kremy tej marki i zawsze były OK.
Ja również skusiłam się na wysokie filtry, jednak liczyłam na lekką konsystencję.
Niestety nie byłam w stanie skupić się na nawilżaniu, ponieważ lepka maź pokrywająca moją twarz była nie do przyjęcia.
Może innym dziewczynom przypadnie go gustu? Jestem ciekawa.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: 1 niedokończone

nieee zwiotczała skóra

Moim zdaniem okropny, ale że jakoś specjalnie nie szkodzi dam więcej niż jedną gwiazdkę-może komuś się spodoba.

Krem ma dość rzadką konsystencję, ale po użyciu skóra się świeci i lepi. No coż to jeszcze da się przeżyć, wiadomo filtry...

Nawilża średnio, ale co najgorsze skora jest po nim mało jędrna i taka jakaś zwiotczala :O Na pewno nie nawilża głębszych partii.
Dla mnie lepeij spisuje się zwykły kremik Iwostin Sensitia, a jest 3 razy tańszy!Używam tego produktu od: m-c

jest OK

krem jest bardzo wydajny, lekki, świetnie nawilża, mam skórę suchą, ale ten krem niestety zostawia na mojej skórze lekki film, skóra niestety sie po nim lekko świeci, jeśli komuś to nie przeszkadza, to krem jest dobry, zależało mi na wysokich filtrach, jednak po lecie będę szukac kremu bardziej matującego

Używam tego produktu od:2 tygodni