RoC, Hydra+ Bio-active, Anti-Oxidant Bio-Moisturising Cream SPF15 (Krem nawilżający SPF15 - niska ochrona)

Bionawilżający krem z przeciwutleniaczami, z filtrem ochronnym SPF15. Krem nawilżający nowej generacji, który łączy substancje nawilżające (Hydrovance) oraz odżywcze (Omega 3 i 6) z przeciwutleniaczami naturalnego pochodzenia. Dzięki tej unikalnej formule Hydra Bio Active zapewnia 24-godzinne nawilżenie, a filtr SPF 15 chroni skórę przed fotostarzeniem. Łagodna formuła kremu sprawia, że może być stosowany także na delikatne okolice oczu.
Krem jest idealny do codziennego stosowania. Stanowi doskonałą bazę pod makijaż. Produkt niekomendogenny. Testowany dermatologicznie.

W porządku

Bardzo przyjemny w użyciu- świetny zapach, delikatny, dobre nawilżenie, nie podrażnia. Ogólnie-bardzo fajny krem, chociaż-przyznam-spodziewałam się po nim więcej. Na pewno dobry na dzień, na noc używam tłustszego Avene z wit.C. Ale z pewnością RoC-a mogę polecić. Używam tego produktu od:miesiąca

Rewelacja!

Ten krem jest doskonały (w tej chwili używam wersji do skóry normalnej). Posiada same zalety:
-świetnie nawilża
-matuje (tak, ja też w to nie mogę uwierzyć, ale to robi)
-nie zapycha
-ładnie pachnie
-nie podrażnia naczynek
-ma filtr
-ładnie na nim wygląda makijaż
Moje cera jest happy!

mój KWC

Dawno nie spotkałam tak rewelacyjnego kosmetyku. Moje długie i bezowocne poszukiwania kremu do cery mieszanej, naczyniowej, wrażliwej i skłonnej do zapychania prowadziły do późniejszego ich wykorzystania do rak i stóp;)
Niestety jak nie podraznienia i wsciekłe naczynka wywołane przez alkohol denat (zawarty w prawie wszystkich kosmetykach la roche i vichy) to kaszka na twarzy po caprylic trigliceryde. Straciłam już nadzieję, aż w ręce wpadła mi próbka tego kremu do cery suchej. Skóra była naprawdę gładka i nawilżona, a do tego nie tłusta! Po kilkumiesięcznych podchodach zdecydowałam się na zakup tego kremu z tym, że do cery mieszanej. I już wiem, że nie zamienię go na żaden inny!

Same plusy:
+nawilża i odżywia skórę
+matuje, ale nie wysusza
+niesamowicie wygładza!
+NIE ZAPYCHA
+poprawia koloryt
+ma filtr 15
+jest lekki, a jednocześnie skóra jest "nakarmiona";)

Dla mnie to najlepszy krem na dzień! Skóra ma jednolity koloryt, jest bardziej zwarta i jędrna, mam wrażenie, że to dla niej najlepsza dieta;) Na pewno będę wierna na wieki:D Na zimę może zakupię bogatszą wersję.

Super polecam wszystkim. Moje KWC

super

Jestem bardzo mile zaskoczona! Kupiłam krem do cery normalnej (choć podobno mam przesuszoną),ma świetną konsystencję, bardzo szybko się wchłania nie pozostawiając "filtru". Dobrze nawilża, nawet po dłuższym czasie nie mam wrażenia ściągniętej skóry, świetny jako baza pod makijaż-mam wrazenie,że fluid lepiej się trzyma a cera mniej się błyszczy.
Zdecydowanie polecam!

Używam tego produktu od: niedawna

Mój KWC

Kupilam 15 próbek żeby nie pakowac kasy w niesprawdzony produkt. Teraz wiem że na pewno kupię cale opakowanie bo krem jak dla mnie super. Mam wersję do skóry normalnej, choć ja uważam że jest mieszana a pani mierząca stan skóry twierdzi że jest sucha. krem w ogóle nie zapycha, nawet mam wrażenie że zwęzil pory (może oprocz tych najwiekszych na nosie). Ogkad zaczelam uzywac nie wiem co to uczulenie ani co to pryszcz, a zdarzaly sie czasem niespodzianki. Nawilża super, żadnych skórek po nalożeniu pudru. Nadaje sie pod makijaż.

Używam tego produktu od:miesiąc
Ilość zużytych opakowań:15 próbek

Absolutne cudo :))

Oceniam wersję dla cery mieszanej. Od kilku miesięcy- tzn. od dnia kiedy zaczęłam go używać- jestem nim niezmiennie zachwycona :DD Po pierwsze- skóra jest po nim genialna! Tak delikatnej, gładkiej buźki nie miałam po żadnym kremie- wygładza niesamowicie. Po drugie- świetnie nawilża- mojej skórze nie potrzeba nic więcej, a od czasu jego stosowania ani razu nie miałam przesuszonej cery. Kolejna sprawa- bardzo fajnie matuje- mam dużą tendencję do świecenia się nosa ;) a z tym kremem plus delikatnie puder- problem znika :) Cera jest matowa, a jednocześnie zdrowo błyszczy, bez tego tłustego blasku ;)) Kolejna sprawa- kremik ani trochę nie zapycha porów- wręcz ilość moich zaskórników się zmiejszyła, chociaż mam tendencję do zapychania. Świetnie sprawdza się także jako baza pod makijaż- podkład się fajnie rozprowadza, nic się nie roluje. Od kiedy go używam, mam wrażenie że moja skóra jest taka jędrna i sprężysta :) Po prostu ładna :) Ogromny plus także za osławione ;) antyoksydanty :) i filtry. Nie widzę wad i gorąco polecam dla młodej cery :))

Używam tego produktu od: ok. 4 miesięcy

doskonały!

Używałam wersji do cery suchej (stara wersja) mimo ze mam mieszana. doskonale sprawdził się w zimie. jest aksamitny, treściwy ale pięknie się wchłania. delikatnie i przyjemnie pachnie, żadnych wad!

Używam tego produktu od:2 mies.

rewelacja

Rewelacyjny krem! Ja używam wersji do skóry suchej. Wspaniale i głeboko nawilża. Moja twarz stała się niesamowicie gładka! Piękny zapach! Polecam gorąco!

Wlasciwie to nie przychodza mi do glowy zadne minusy... moze oprocz tego, ze jest malo wydajny. Ale jego rzadka, przypominajaca emulsje konsystencja zacheca do hojnego nakladania.
Mam wersje dla cery mieszanej i jak najbardziej sie sprawdzil. Moja cera nie potrzebuje mega nawilzenia - dla mnie najwazniejsze, zeby krem zapobiegal wysuszeniu skory i wygladzal.

+ nie zapycha
+ lekka konsystencja
+ szybko sie wchlania
+ przyjemny zapach
+ mozna nakladac pod oczy
+ ma filtr (niski, ale jest)

Uzywam go na dzien i na noc, wiec wystarczyl tylko na miesiac. Na pewno wroce!Używam tego produktu od: grudnia 2008

bardzo dobry

Gdyby nie skandaliczna cena za tak małą pojemność - dostałby 5 gwiazdek i stałe miejsce na mojej półce. Bo to bardzo fajny wiosenny krem. Miła, lekka konsystencja, śliczny delikatny zapach, szybko się wchłania, pozostawiając ochronną warstewkę, ale nietłustą, nic się nie klei ani nie świeci.Wyrównuje koloryt, nawilża. Nie zapycha, nie podrażnia. Filtr 15 też na wiosnę jest idealny.
Ogólnie krem świetny, ale za tę cenę mam tubę filtra Avene czy LRP, więc.