Dermaglin, Maseczka antycellulitowa

Dermaglin, Maseczka antycellulitowa

Zielona glinka kambryjska zawiera minerały niezbędne dla zdrowia skóry. Ze względu na ich obecność oraz koloidalną strukturę glinka posiada wyjątkowe właściwości niezbędne w walce z cellulitem. Przywracając równowagę mineralną i silnie odtoksyczniając skórę pozwala przyspieszyć "leniwą" przemianę materii. Dzięki zawartości krzemu (56%) glinka pomaga w "naprawie" elastyczności tkanki łącznej i przywraca naturalną równowagę wodno-lipidową skórze. Poprawia krążenie i przyczynia się do szybkiej likwidacji grudek tłuszczowych. Likwiduje szorstkość skóry. Stymuluje proces regeneracji i odnowy naskórka. Działa ujędrniająco i rewitalizująco. Pozostawia skórę gładką i aksamitną.

ujędrniające, antycellulitowe, regenerujące, wygładzające, wyszczuplające
w słoiku
z defektami
maski do ciała

#Maseczka antycellulitowa

Produkt ten świetnie nadaje się do skóry wymagającej ujędrniania oraz regeneracji i dużego nawilżenia. Wysokie stężenie zawartych w masce naturalnych składników skutecznie redukuje cellulit, modeluje sylwetkę i poprawia elastyczność skóry, jednocześnie zmniejszając obrzęki oraz grubość i objętość skóry. Maseczka z zielonej glinki to świetny produkt dla kobiet, które borykają się z cellulitem. Brawo Dermaglin za kolejny skuteczny produkt!

szok ! :O

Jestem pozytywnie zaskoczona i mogę z czystym sumieniem powiedzieć że ten produkt to bomba ! :) Nie do końca wierzę w takie produkty ale przez to że jestem fanką Dermaglinu dałam oczywiście szanse i jak zawsze produkt mnie nie rozczarował. Skóra ujędrniona bardzo pięknie, cellulitu jakby mniej ! :D Regularnie stosuje teraz produkt i widzę bardzo duża poprawę moich kobiecych kształtów. Rewelacja, poważnie. Szybko się aplikuje, tak samo szybko się zmywa.

# MASECZKA ANTYCELLULITOWA

Maseczka antycellulitowa to kosmetyk przeznaczony do pielęgnacji dla osób, które chcą znacząco poprawić jędrność skóry i wymodelować sylwetkę. Stworzona na bazie naturalnych składników, które działają detoksykująco i wyszczuplająco. Dzięki tej maseczce zauważyłam znaczną redukcję i zmniejszenie widoczności „skórki pomarańczowej”, a także silnie ujędrnia. Zawartość krzemu wspomaga naprawę elastyczności mojej skóry. Konsystencja maseczki mogłaby być trochę gęstsza, jednak mimo wszystko produkt ten spełnił moje oczekiwania. Cena adekwatna do jakości. Polecam!

Walka o idealne ciało

Witam,
Na wstępie chciałabym podziękować Dermaglin za ten wspaniały produkt. Jestem kobietą po drugiej ciąży. Moje ciałko straciło więc tą super jędrność, pojawiło się więcej rozstępów. Tak więc postanowiłam znaleźć coś dla siebie co by mi pomogło poczuć się lepiej i poprawić wygląd mojego ciała.
Glinka rozjaśnia i koryguje na swój sposób rozstępy. Jestem z niej zadowolona. Najważniejsze że skład ma świetny bo jest w niej praktycznie sama czysta glinka.
Dla tych czepialskich co oczekują że jedynie kremy i maski im pomogą w odbudowie ciała - przykro mi nie ma takich produktów! One za nas samych nie wypracuja boskiego ciała, są po to żeby nas wspomóc w dbaniu! A tak poza tym bardzo polecam wam tą maskę!

Cellulit precz !

Od kiedy pamiętam walczę z cellulitem na nogach wrr.. pewnie nie tylko ja. Nigdy nie byłam zwolenniczką takich rozwiązań ponieważ zawsze uważałam że wina tkwi w tym że nie pije wystarczającej ilości wody. Oczywiście że to też ma wpływ na kondycję naszego ciała. Wreszcie zaryzykowałam i kupiłam ten produkt - no i tak stosuje go już dobrych parę miesięcy, mogę zaryzykować i napisać że minął rok. Efekty jakie nastąpiły przerosły moje oczekiwania ! Skóra na nogach jest w niesamowitej kondycji ( ale kobiety pamiętajcie, nawodnienie organizmu także jest ważne ! ). Nóżki wyglądają jak nigdy, cellulit pożegnał się ze mną na dobre - teraz używam maski raz na jakiś czas aby utrzymać efekt który ukazał się w szybkim tempie. Skóra jest delikatna, miękka i jędrna. Nogi prezentują się idealnie, wyglądają na zdrowe i zadbane a uda nie falują tak jak kiedyś przy każdym kroku.. :p
Polecam serdecznie każdej kobiecie która męczy się z tym problemem a wiem że jest nas wiele. Działajcie nie czekajcie - zaraz wakacje ! :))

Genialny!

Ten produkt jest po prostu genialny!Można powiedzieć,że jest to taki "Guam" w wersji o wiele tańszej i bardziej dostępnej!Kupiłam go już dawno temu, w jednej z moich ulubionych drogerii,gdzie Pani poleciła mi go jako Nowość wówczas.W domu od razu wzięłam się do roboty!Nałożyłam zgodnie z instrukcją,owinęłam jeszcze folią,nałożyłam coś ciepłego...Jedyny minus jaki ma ten produkt to zmywanie go.Glinka bardzo mocno zasycha na ciele,i jeżeli ktoś nie posiada prysznica,to trochę niewygodnie się ją usuwa!Ale powiem szczerze,że na prawdę warto!Po pierwszym użyciu skóra stała się stanowczo bardziej napięta i miała ładniejszy koloryt!Po dłuższym stosowaniu-ok 3 miesiące widać poprawę w ogólnej kondycji skóry!Ja stosuję i sobie cenie!Polecam również innym Wizażankom.

Używam tego produktu od:2lat