Avon, Solutions, Hydra - Radiance, Protecting Day Lotion SPF 30 (Ochronny krem nawilżajaco - rozświetlający)

Krem stworzony specjalnie na lato, zapewnia wielopoziomowe nawilżanie, wyjątkowa promienność i doskonałą ochronę.
Wyjątkowa formuła, bogata w skutecznie, starannie dobrane składniki:
- Kompleks Aqua Calcium - zapewnia wielopoziomowe nawilżanie
- Siemię lniane - koi podrażnioną skórę
- Kompleks Botani-Y - przywraca naturalną, zdrową promienność.
Super silny filtr SPF 30 skutecznie ochroni wrażliwą skórę.

Dobry jak reszta serii.

Krem ten dostałam niejako przez przypadek. Zamówiłam inny ale akurat go nie było i otrzymałam własnie ten krem.
Na początek plusy:
* wysoki filtr doskonały na lato,
* ładny, świeży zapach,
* wygodne opakowanie,
* dobrze nawilża nawet suchą skórę.
Minusy:
* jest dla mnie troche za tłusty przez co pozostawia lepką powłokę na skórze.

Używam tego produktu od: miesiąca.
Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe.

super

daje maksimum gwiazdek, gdyz uwazam że to bardzo dobry krem, spełniajacy obietnice producenta, a dodatkowo w niskiej cenie.

kupiłam krem z uwagi na to , iz mamy lato a jednak wysoki filtr na te pore roku jest wskazany
tym bardziej ukojenie skóry po dniach spedzonych w słoncu (czy to w miescie czy na plaży), krem wywiazuje sie ze swojego działania bardzo dobrze.
ma wygodne, higieniczne opakowanie, nie jest cięzki, przez co nie obciązy nadto wakacyjnego bagazu, wiem, że jest wiele zwolenniczek kremów w tubkach, gdyz uwazają że jest to bardziej sterylne niz dłubanie paluchem w słoiku
mi osobiscie to obojetne czy krem jest w słoiczku czy w tubce, bardziej liczy sie dla mnie działanie, a ten kremik sprostał moim oczekiwanoim
- bardzo dobrze chroni skóre przed promieniami słonecznymi
- koi podraznienia
- pomógł mi wyleczyc uczulenie po chlorze , a przynajmniej je załagodził
- ładnie się wchłania
- owszem skóra się troche swieci, ale cóz filtry robia swoje, pozatym jest to krem rozswietlajacy, wiec nie mozna oczekiwac że bedzie matowił twarz

jedna z recenzentek napisała dziwną rzecz - że liczyła na drobinki - a po co drobinki ? - robic z siebie klowna ? drobinki to może zaiwerać jakis bronzer puder róż rozswietlacz , ale krem do twarzy - nie byłoby to wskazane, przynajmniej ja tak uwazam.
prodecentowi chodzi chyba raczej o promienność i ładny wyglad cery, a nie efekt bombki choinkowej

podsumowując - polecam

Używam tego produktu od:miesiaca
Ilość zużytych opakowań:jeszcze 1 opakowanie

na prawdę dobry krem

Krem na pewno nawilża "spragnioną skórę" i na pewno jej nie rozświetla. Osobiście mam bardzo wysuszoną skórę ze względu na moje ciągłe opalanie i jej naturalny suchy stan. Krem doskonale ją nawilża i likwiduje wszelkie zaczerwienienia. Jest bardzo lekki, prawie bezzapachowy i bardzo szybko się wchłania. Godny polecania!

Ilość zużytych opakowań: pół pierwszego

wysoki filtr za niską cenę

bardzo spodobał mi się ten krem, dobrze nawilża, jest lekki, świetnie sprawdza się latem, ma bardzo wysoki filtr i kosztuje naprawdę niewiele w porównaniu do kremów z takim faktorem innych firm, jeśli chodzi o rozświetlanie to jest ono bardzo delikatne, i całe szczęście.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

rozświetlający?!

Krem jest przyjemny ma bardzo delikatny zapach, szybko sie wchłania opakowanie tez mi opdowiada bo precyzyjnie można z niego wycisnąć odpowiednią porcję kosmetyku.
Mam tylko jesdno ale co to znaczy rozświetlający bo jeżeli fakt iż ma drobinki moge uznać za oczywistą formę rozświetlenia to w tym kremie tego nie znalazłam

Używam tego produktu od:2tyg