L'Oreal Paris, L’Oreal, Glam Bronze Minerals, Bronzing Pearls (Puder brązujący w kulkach)

Aby uzyskać piękną wakacyjną opaleniznę laboratoria L`OREAL Paris opracowały pierwsze mineralne pudry brązujące- puder brązujący w perełkach-Glam Bronze Minerale oraz brązujący puder mineralny, który kryje jak podkład.
Te wyjątkowe produkty to bezpieczne słońce. Nadają cerze subtelną opaleniznę, a przy tym wzmacniają ją i chronią przed fotostarzeniem. Złożone z naturalnych składników, bogate w witaminy i minerały przyczyniają się także do poprawy stanu skóry i jej naturalnego kolorytu. Mogą być używane nawet do skóry szczególnie wrażliwej i podatnej na uczulenia, ponieważ nie zawierają substancji zapachowych ani konserwantów.
Są też całkowicie beztłuszczowe, dzięki czemu nie zatykają porów, a skóra swobodnie oddycha.

Cena: ok. 56zł
/in/

jest dobry ale nie idealny

Postanowilam przezucic sie na makijaz mineralny i kupilam podklad, korektor i ten bronzer loreala wszystko z tej samej serii. Z pozostałych produktów jestem bardzo zadowolona, natomiast bronzer okazał się "taki sobie". Mam wersję dla brunetek choć jestem blondynką ale po przetestowaniu w sklepie ten kolor mi bardziej odpowiadał. Opakowanie i pedzel sa ok, mam problem z tym ze naklada sie mi go troche za duzo ale kolor i efekt na twarzy jest super. Minusem jest jego trwalosc, bo po kilku godzinach rozmazuje mi sie na policzku i wyglada jak plama, ponadto kazda kropla wody powoduje smugi. Zastanawia mnie to jaki filtr ma ten bronzer, moze ktoras z Was wie? Bo napisane na stronie producenta jest tylko ,ze chroni przed fotostarzeniem ale nie ma dokladnej informacji o filtrze.

Używam tego produktu od:kilku dni

Mój KWC!!!

Jestem posiadaczką tego oto pudru i muszę z czystym sumieniem przyznać,że jestem nim zachwycona!!!
To jest po prostu idealny kosmetyk,pięknie opala moją bladą z natury cerę(ja mam wersje dla blondynek),cudownie komponuje się z podkładem lub pudrem:)
Po jego zastosowaniu moja skóra wygląda promiennie i świeżo,nie eksponuje niedoskonałości oraz suchych partii skóry-a to duży plus:)
Dzięki zawartości minerałów poprawił w znacznym stopniu stan mojej skóry-dlatego gorąco polecam!!!
Używam tego produktu od:1rok

Taki sobie..

Mam wersje dla brunetek..kolor jest OK
Kulki są bardzo wydajne można się nim malować i malować a prawie nic nie ubywa:).. Minusem jest szorstki pędzel (używam innego) i jest nie trwały szybko się zmywa..jak na LOreal nic specjalnego..

spelnia oczekiwania

Jestem farbowana z blondynki na brunetkę i szukałam czegoś co pozwoliłoby uzyskać mi naturalny nie blady do ciemnych włosów wygląd. samoopalacze są trudne w nakładaniu, a ten puder mnie wyręcza. Kupiłam odcień dla blonydnek i już przy pierwszym zastosowaniu byłam zachwycona. Wszyscy mówili mi że pięknie wyglądam. w nakładaniu nie mam żadnych problemów. Nie można go przedawkować mimo intensynej aplikacji. ogólnie cera wygląda tak jak chciałam - nie blado i nie sztucznie. tylko kulki uciekają podczas mieszania i wciskają się w pędzel, ale to drobiazg. najczęściej używam go jako różu bez podkładu, ale najlepszy efekt uzyskuje się poprzez nałożenie na całą twarz na podkład. jest bardzo delikatny i bardzo wydajny. Nie wiem czy kupię ponownie, bo wolałabymm coś ze 100% minerałów.

problemy z nakładaniem

Zachęcona byłam tym, że puder jest mineralny, ale wkleję skład do oceny : (cięzko się było do niego dostać :)
INCI: TALC, Octylodecyl stearoyl stearate, isostearyl neopentanoate, sorbitol, aquam phenoxyethanol, methylparaben, probylparaben, butylparaben, sodium dehydroacetate a pozniej że może zawierać:
mica i barwniki i w końcu titanium dioxide i coś tam jeszcze ....także pozostawiam do oceny
Według mnie - źle się nakłada -jakoś tak ciężko
Mam wersję dla brunetek, a musiałam nakładać sporo żeby coś było widać, cerę mam ostatnio lekko wysuszoną może dlatego się nie trzymał, ale zawsze po nałożeniu kremu
Ogólnie znam lepsze pudry brązujące i tańsze!
Zaleta - wydajny

Ilość zużytych opakowań:1 nadal mam

Delikatny dla skóry

Mam odcień dla brunetek. Szczerze mówiąc jest trochę zbyt pomarańczowy.
Plusy:
+jest bardzo wydajny używam już go dużo czasu a ubytku nie ma wcale
+delikatny dla skóry nie mam żadnych wyprysków po nim
+fajny aplikator-pędzel zawsze na miejscu i co ważne sztywne włosie
Minusy:
-odcień trochę dziwny, zbyt pomarańczowy i łatwo jest przesadzić
-czasem robią się plamy, ale rzadko

no nie wiem...

kupiłam ten puder po przeczytaniu pozytywnych recenzji i spodziewałam się czegoś szałowego, lecz taki się nie okazał. mam odcień dla blondynek, którego kolor nie jest taki cudowny, moim zdaniem jednak lekko wpada w pomarańcz. pędzel to istna masakra!!! wczoraj przed ważnym wyjściem starannie nałożyłam bazę pod makijaż, zakryłam korektorem zaczerwienienia, rozprowadziłam podkład i wszystko to szlag trafił, gdy zaczęłam się brązowić przy pomocy tego strasznego, twardego, szorstkiego pędzla! podkład po prostu zaczął mi się zmazywać! no ale cóż.. przynajmniej te drobinki rozświetlające nie są wielkie i tandetne, tylko naprawdę eleganckie i dodają uroku.

Używam tego produktu od:2 dni

Puki co moje KWC

Jestem zachwycona...Kupiłam przypadkiem,skończył mi się podkład i pobiegłam do drogerii a że zbliżała się 100dniówka kuknełam na bronzery..Absolutnie nie żałuje mam mnustwo bronzerów bo mam bladą skórę w dodatku o nieładnym odcieniu więc kupowałam na potęgę przerobiłam kilka marek ale ten bronzer pobił wszystkie inne na głowę i mineły mi wyrzuty że wydałam 60zl ze skromnych uczniowskich zaskórniaków.

-Puder (mam wersję dla blondynek)ma fajny naturalny odcień złotawy nie tandetnie pomarańczowy
-Delikatnie nabłyszcza
-Jeśli nie nałoży się zbyt dużo nawet jaśniutkiej cerze nie zaszkodzi.
-średnio trwały ale zauważyłam że da się robić poprawki po kilku godz. bo nie zostawia smug=)

Dokupiłam wersję dla brunetek więc uzupełniam
Mam jasną cerę więc robię nim policzki i...robić będę odstawiłam burżuja ( bardzo fajnego) i teraz on służy mi za róż sprawdza się rewelacyjnie ociepla cerę i nie schodzi szybko ponadto jak to róż...troszkę potrwa zanim do zużyje.
Nie jestem przekonana czy nadaje się na puder np chyba nie wyglądałby naturalnie wersja dla blondynek jest wersją bardziej pod tym względem udaną :)
Ściskam Wizażnki :D

Cudowny!!! Używam tego produktu od: kilku tygodni

Cudo:D

Puder ma śliczny odcień brązu (102 Brunette) wspaniale modeluje się nim twarz jak i brązuje całą (oczywiście z umiarem) Do tego lekko rozświetla, twarz dzięki tym kuleczką nabiera pięknego odcienia i wyrazistości. Ma także fajny pędzelek którym świetnie brązuje się twarz.Jak dla mnie idealny. Zdecydowanie polecam!
Edit: Muszę odjąć gwiazdkę ponieważ po dłuższym czasie kuleczki zrobiły się jakieś "twardsze" przez co słabiej malują no i trzeba się trochę namachać tym pędzelkiem żeby był efekt.
Używam tego produktu od:

Dostałam go w prezence od koleżanki odcień 101 BLONDE. Jest świetny. Ma ładny cieplutki odcień, starcza na długo. Mam go od miesiąca i uzywam codziennie, i konca nie widac, wciąż mnóstwo małych kuleczek ;) Poza tym idealny do terbki, nie musisz sie martwic o dodatkowy pedzel :)

Polecam!Używam tego produktu od: miesiaca
Ilość zużytych opakowań: pierwsze opakowanie

bez wad

Jestem fanką brązowideł więc mam ich w domu kilka. Puderek ten kupiłam kirowana nagłą potrzebą (coś okrutnie pozatykało mi pory, więc w minerałach widziałam nadzieję, na polepszenie stanu cery), kupiłam już wcześniej puder mineralny, no ale do brązowideł jestem tak przyzwyczajona, że bez nich ani rusz, toteż zaczęłam sie rozglądać za mineralnym brązującym. Wybór padł na Loreal, w Douglasie go akurat nie mieli, a w Rossmanie jak zwykle brakowało testerów. Wersje tego pudru są dwie: dla blondynek i dla brunetek.Mam ciemne włosy ale dosyć jasną cerę. Ciężko było mi cokolwiek wydedukować oglądając w tym rossmanowskim świetle zamknięte opakowania.Ostatecznie jednak wziełam wersje blondi :). Gdy go pierwszy raz zastosowałam, podziękowałam intuicji, że nie wzięłam tej mocniejszej wersji. Puderek ma po prostu cudny kolor, piekny ciepły beż na twarzy bez odrobiny pomarańczowego odcienia. Można kilka razy poprawiać efekt, cieżko byłoby przesadzić, zdecydowanie nadaje sie dla jasnych delikatnie opalonych twarzy. Myslę, że zupełnie blade też nie zrobiłyby sobie nim krzywdy, wręcz przeciwnie, nabrałyby delikatnego, ciepłego kolorytu.Podobnie jak zwykły puder mineralny, ten puderek też sie wchłania w skórę, tak, że na twarzy jest niewidoczny, pozostaje tylko bardzo naturalny efekt - muśniecie słońcem. Moje uczucia do Loreal są bardzo skrajne. Mają kilka produktów, które mi podpasowały i które regularnie kupuję, niestety są też takie, które wyrzuciłam po pierwszym użyciu. Jednak ten puderek to wyjątkowo udany produkt tej marki, także polecam, warto mieć w domu brązer, po którym twarz nie wygląda jak wymazana gliną :).

Używam tego produktu od:drugi tydzień
Ilość zużytych opakowań:początek pierwszego

Jestem na TAK!

Poszukiwałam jakiegoś fajnego pudru brązującego właśnie w kuleczkach. A wiedziałam, że firma Loreal jest bardzo dobrą firmą, więc się zdecydowałam na zakup.
Puder ładnie nadaje brązowy kolor skórze, a skóra wygląda naprawdę bardzo naturalnie. Jest gładka i opalona. Na pewno powtórzę zakup!

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: w trakcie