Clarins, Gelee Auto-Bronzante Express

Clarins, Gelee Auto-Bronzante Express

Odświeżająca, nietłusta konsystencja nie jest kleista i szybko się wchłania.
Powierzchnia skóry staje się jedwabista i wygląda pięknie.
Self Tanning Instant Gel gwarantuje szybką, naturalną opaleniznę na twarzy i całym ciele.
Zawiera wyjątkowy składnik przedłużający trwałość opalenizny.
Jego działanie nawilżające zapewnia miękkość i elastyczność skóry oraz piękniejszą opaleniznę.

Tez mnie zbytnio nie zbrazowil

ale przynajmniej nie zażółcił no i nie smierdzial jak inne. Po codziennym stosowaniu przez tydzien bylo widac skromna opalenizne a skora nie byla wysuszona. To tyle.

Używam tego produktu od: Uzywalam wiosna

Niestety: znikomy!! efekt

Dziwne, ale muszę dać **. Nawet na 3 za mało, bo TEN SAMOOPALACZ TYLKO BRĄZUJE. Efekt jest tak delikatny, że prawie niewidoczny na mojej jasnej skórze............... Spodziewałam się więcej. Mam ogromne doświadczenie z samoopalaczami, ale ten mnie zawiódł. W mleczku Clarinsa się kiedyś kochałam!
Ten żel nie śmierdzi, to fakt. Ma mocny zapach, ale to nie specyficzny smród. Można się prawie! od razu ubrać; tylko czasem jakieś plamki na łokciach będą.
Za drogi jak na taki mizerny efekt, niestety.
Lepsze są już balsamy brązujące... Zawiodłam się...

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.

dobry

Dobra konsystencja, przyjemny zapach, nawilża skórę, co do opalenizny tez niezła, choć kiedyś użyłam próbki clartins men samoopalaczai był o niebo lepszy(chodzi o kolor), dlatego pewnie ten wywarł troszkę gorsze wrażenie, poprostu oczekiwałam czegoś lepszego, ale napewno ten jest z wyższej półki najlepszy z dotychczas uzywanych przezemnie

suuper :)

Przez jakis czas, samoopalacz ten byl moim KWC . Kolor jaki daje jest poprostu super, super naturalny. Jesli ktos wymaga od niego czekoladowej opalenizny to raczej sie nie doczeka ;) Idac dalej- nie pozostawia smug, ma calkiem znosny zapach i dlugo sie trzyma. Dosyc dobrze pielegnuje. Jestem z niego bardzo zadowolona ... tylko ta cena odstrasza mnie od ponownego zakupu, dlatego wybieram mniejsze zlo a wiec autohelios LRP :)

Nr 1!!!!!!!!!!!!!

Nr 1 !! Najlepszy jaki miałam. Mam tłusta skore i konsystenjca zelu mi bardzo odpowiada. Dalikatnie ale ładnie brazowi.Wygładza skore i nawilza! Zeby osiagnac intensywniejszy efekt wystarczy nałzyc 2 warstwy!!! POLECAAAAAAAAAM!!

OSOBISCIE POSIADAM TYLKO PROBKE, KTORA DOSTAŁAM W PERFUMERII ALE NA BANK GO KUPIE!!!!!!!

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...

Mnie nie brązowi

Ten kosmetyk po prostu na mnie nie działa - nie i koniec. Zero brązu, żadnej opalenizny. Jestem zawiedziona, szczególnie dlatego, że tak dużo się po tym kosmetyku spodziewałam. A tu - NIC! Użyłam go nawet trzykrotnie i niestety, zawód jeszcze większy. Na plus może wygładzenie skóry i brak typowo samoopalaczowego smrodku. Ale co z tego skoro z opalenizny nici...

rewelacja!

jestem posiadaczka tego produktu od 4 dni i dziewczyny to najlepszy samoopalacz jaki do tej pory mialam,a zakupliam go po przeczytaniu recenzjii.Przy tym samoopalaczu nie trzeba miec wprawy w nakladaniu,po prostu wysmarowalam sie nim(po uprzednim zrobieniu peelingu) i juz,czekam godzine,potem druga i wcale nie wygladam na opala wiec nalozylam druga warstwe,ale nic sie nie stalo,po prostu bylam mocniej opalona (hi hi),zapach bardzo przyjemny,posmarowalam sie nim na noc i dopiero po przebudzeniu bylo czuc smrodek typowego samoopalacza az do wieczora,mimo ze umylam twarz,ale ten smrodek mi nie przeszkadzal bo opalenizna byla super,ktora mam jeszcze do dzisiaj czyli cztery dni!Nie zatyka porow,to bardzo dobrze bo zazwyczaj po samoopalaczach robily mi sie pryszcze.A co najwazniejsze schodzi bardzo rownomiernie i bez zadnych zaciekow! ogolnie goraco polecam!

Godny polecenia

Bardzo fajny samoopalacz, dobrze sie rozprowadza, nie robi zadnych smug. Ladnie sie wchlania, a przy okazji skora jest nawilzona. Nie brudzi poscieli, kiedy jest nakladany na noc, to wlasnie przyczynilo sie do mojego zakupu. A ponadto nie pachnie "samoopalaczem" oraz daje piekny, naturalny kolor opalenizny. Nie lubie samoopalaczy, po ktorych "cuchne" specyficznym zapachem...
Do ciala to moj faworyt. Niestety, w miare szybko sie go zuzywa.
Zmieniono ostatnio jego opakowanie - obecnie jest w kolorze czekolady. Lepszy od samoopalacza w sprayu Clarinsa, tamten za bardzo wg mnie wysuszal skore.
Obecnie tesuje Estee Lauder w sprayu, ale czuje, ze wroce z powrotem do Clarinsa.
Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: zuzyte cale opakowanie

Recenzja: ...

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...

świetny

Mój ulubiony samoopalacz, jeden z tych kosmetyków, które są warte swojej ceny! Ma miły zapach , nawilża skórę. Bardzo dobrze się rozprowadza, nie zostawia smug. Trochę trwa, nim się wchłonie, ale to mu wybaczam. Opalenizna nie jest może ekspresowa, ale bardzo naturalna - zwiodła nawet kosmetyczkę! Jest wydajny, a opalenizna - bardzo trwała. Schodzi również komfortowo - dyskretnie, znowu praktycznie bez śladu i zacieków. Po prostu go lubię!

dla mnie - bomba!!

Jestem zachwycona tym samoopalaczem. :) Jest bardzo przyjemny w stosowaniu, jego zapach ani trochę mnie nie drażni, dobrze się rozprowadza i szybko wchłania, a efekt - bardzo naturalna "zdrowa" opalenizna. Używam go od 2-3 tygodni, a już 3 osoby pytały mnie, gdzie się opaliłam. ;)

wspanialy!

Uwielbiam samoopalacze Clarinsa,sa wszystkie wspaniale,ale temu daje plusik dodatkowy,jego konsystencja zelowa rozprowadza sie fantastycznie i jest do bardziej wydajny.Nie wysusza skory,daja ladna opalizne,naturalna i dlugo sie trzyma.
POlecam goraco.

BARDZO DOBRY

Kosmetyk ma przyjemną, piankowo-żelową konsystencję. Zapach jest dość łagodny, można odrazu ubrać się po aplikacji, opalenizna ma piękny złoty odcień i utrzymuje się ok.4 dni. To najlepszy samoopalacz jaki do tej pory miałam!