Avon, Solutions, Hydra - Radiance, Intensive Nutrient Night Serum (Intensywne serum odżywcze na noc)

Intensywne serum odżywcze na noc zawiera unikalną formułę z mikrogranulkami kryjącymi wyjątkowe składniki:
- olejek ze słonecznika
- beta-karoten
- wyciąg z kukurydzy
Po jednej nocy rozświetla skórę, przywraca naturalny, zdrowy koloryt i radykalnie wzmacnia świetlistość skóry.
Przy regularnym stosowaniu poprawia kolor cery i ogólną kondycję skóry.
Po 2 tygodniach stosowania sprawia, że skóra nawet bez makijażu wygląda ładniej.

dobry

Nie spodziewałam się po nim jakiś rewelacyjnych efektów i miło się rozczarowałam. Serum ma delikatny nie drażniący zapach, dobrze się wchłania ale trzeba je wmasować, później nakładam krem który wydaje mi się że lepiej się wchłania po tym serum.
Mam cerę mieszaną, serum nie zatyka porów, skóra rano nie jest tłusta i wygląda na wypoczętą i dobrze nawilżoną. Jedyny - to wydajność bo jak na serum to trzeba go dość sporo nałożyć.
O dziwo, po stosowaniu serum codziennie przez miesiąc mogłam zrezygnować z używania podkładu bo cera wygląda naprawdę dobrze (ale nie wiem czy to zasługa wakacyjnego słońca czy serum) Używam tego produktu od: 2 miesiące

Avon sie stara :)

Musze przyznać, ze ostatnio Avon wypuszcza bardzo dobre nowości :)
Serum jest bardzo przyjemne:
+ nie ściąga skóry - nie musze nakładać kremu na noc, skutecznie mi go zastępuje
+ rano skóra jest nawilżona, promienna, wypoczęta, rzeźka
+ dozownik i szklana buteleczka jest duzym plusem

Minusów nie ma wiele - wszystkie powodują tylko 1* mniej:
- brak zatyczki
- przekręcając dozownik okręca sie też cała ta cześć z dozownikiem
- skóra troszkę się lepi po nałożeniu serum, ale na szczeście nie trwa do długo
- szybko go ubywa - nie jest wydajne, jest dosyć gęste jak na serum przez co nie stracza "kropelka" na całą twarz

Nie wiem natomiast co myśłeć o "kapsułkach" - skoro mają one jeakieś właściwości to nie działają przy kazdej aplikacji bo nie wyciskają sie za każdym razem :crazy:

Wart zakupu :ehem:

EDYCJA: to pierwsze opakowanie już zuzyłam, obecnie uzywam drugiej buteleczki, a trzecia w zapasie :)

Używam tego produktu od: ok 2 miesiące

KWC

Uważam że to jeden z najlepszych ostatnio wprowadzonych kosmetyków Avonu. Mimo że nie spodziewałam się po nim niemal żadnych rezultatów muszę z największą przyjemnością przyznać, że jest rewelacyjny.

Po 1 przepięknie pachnie
Po 2 szybko się wchłania
Po 3 cera rano nie wygląda na zmęczona i de facto producent nie skłamał pisząc, że po dwóch tyg wygląda zdecydowanie lepiej.

Używam go pod krem z Ziaji antybakteryjny, ponieważ mam skłonność do wyprysków.

Serum nie zapycha:)

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

bardzo dobre

serum jest lekkie, nie pozostawia tłustego filmu na skórze, świetnie pachnie i super się wchłania,widocznie rozpromienia i rozświetla skórę,efekty jego działania są więc widoczne,doskonale sprawdza się pod krem na nocUżywam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:1 niecałe

OK

Serum stosuję od ponad 2 tygodni. Można było spodziewać się oszałamiającego efektu. Po kilku nałożeniach na pewno się go nie uzyska. Kosmetyk fajny. Śliczny zapach, delikatna konsystencja, wydajny. Poprawia lekko koloryt skóry i rozjaśnia ją. Skóra twarzy nie jest "zmęczona" po przebudzeniu.

Używam tego produktu od:2 tygodni