Yves Saint Laurent, Matt Touch (Matująca baza pod makijaż)

Yves Saint Laurent, Matt Touch (Matująca baza pod makijaż)

Baza pod makijaż, której zadaniem jest wygładzenie, redukcja niedoskonałości, rozświetlenie i zmatowienie skóry. Znacznie przedłuża trwałość makijażu. Do nakładania zarówno pod makijaż, jak i w razie potrzeby na makijaż.
Przeznaczona do wszystkich typów cery, nie ma właściwości komedogennych.

dla mnie rewelacja !!

Najlepsza baza jaka do tej pory spotkalam. Zapach, konsystencja i rewelacyjne matowienie.

Produkt jest bardzo wydajny, swietnie sie rozprowadza.
Skora jest wygladzona i wyglada swiezo. Jest lekki, nie zapycha mojej mieszanej cery.

Używam tego produktu od: pol roku

nie działa

Ten sam zarzut co do innych baz - nie działa: nie matuje, nie zmniejsza porów, kosztuje krocie. Stosowany na połowę twarzy przez 2 tygodnie nie spowodował ŻADNEJ różnicy.

Ilość zużytych opakowań: 1 próbka

rewelacja

świetny utrwalacz makijazu !

ladnie pachnie porównywalnie do podkładu matujacego YSL (świeży ogórkowo-kwiatowy zapach)

jest bezbarwny, wystarczy niewielka ilość

Konsystencja w sam raz , nie rozlewa sie, jest łatwy w aplikacji, sredniogesty

rozcierając go w palcach mam wrazenie jakbym dotykała kartki papieru

testowałam go w przeroznych warunkach, pierwszy raz pod makijaż na przyjecie weselne przyjaciól i makijaz przetrwal w nienaruszonym stanie, zabawe weselna

duzym plusem jest to, ze mozna go stosowac codziennie bez uszczerbku dla cery, nie wysusza, nie zapycha, jest bardzo lekki

Stosowany pod makijaz lepiej radzi sobie z utrzymywaniem makijazu na wlasciwym miejscu i z przedłuzaniem jego trwalości

stosowany na makijaz lepiej matuje

Używam tego produktu od:0d ponad 4 tyg

średnia

Wg. mnie średniej jakości produkt-zważywszy na cenę.Łatwo sie nakłada,nie zapycha, przedłuża trwałość podkładu,ale z matowieniem i chociaż malutkim zwężeniem porów lub optycznym zmniejszeniem,sobie wogule nie radzi.

Używam tego produktu od:kilka razy
Ilość zużytych opakowań:duża próbka