The Body Shop, Blue Corn, 3 in 1 Deep Cleansing Mask (Maseczka do twarzy)

The Body Shop, Blue Corn, 3 in 1 Deep Cleansing Mask (Maseczka do twarzy)

Ta maseczka z zielona glinką, niebieską kukurydzą i olejkami begamotki, ylang-ylang i geranium ma potrójne działanie pielęgnujące - oczyszcza, złuszcza i odblokowuje pory. Przeznaczona jest do normalnej i tłustej skóry.
Podczas zmywania wodą należy masować skórę kolistymi ruchami, żeby uaktywnić działanie złuszczające.

Porządna maska

Zużyłam prawie całe opakowanie i spokojnie mogę powiedzieć, że to bardzo przyzwoity produkt.

Bardzo wydajna
Ciekawy zapach, choć może drażnić
Wspaniale oczyszcza cerę - pory po kilku minutach są dogłębnie oczyszczone
Pozostawia uczucie lekkiego ściągnięcia, ale poprzez to równieź oczyszczenia
Jedyny minus - mnie czasem lekko piecze, ale nie pozostawia zaczerwienienia - nie wiem czemu tak się dzieje - nie ma na to reguły :-)

Ogólnie polecam i najprawdopodobniej zakupię ponownie, jeśli nie spodoba mi się bardziej maska Tee, która zamierzam wkrótce nabyć.

Używam tego produktu od: grudnia 2008

przyjemna

Oczywiście - poszukałam i kupiłam pod wpływem poprzednich recenzji ;)
Maseczka jest wydajna, ma ciekawy kolor i ciekawy, ziołowy zapach. Konsystencja kremowa, ale - wbrew opinii poprzedniczki - zastyga, jak to glinki i trochę sciaga twarz. Zmywa sie dobrze, dodatkowo peelingując ( jesli tego chcemy). Twarz jest rzeczywiście wygładzona, a pory ściągniete. Ogólnie - całkiem przyjemna :)

Używam tego produktu od:paru tygodni

maseczka doskonała!

Kocham, uwielbiam wszelkie maseczki, a jak mają w nazwie "oczyszczająca" to lepiej dla nich :D

Blue Corn zachwyciła mnie już przy pierwszym użyciu. Ma moc - oczyszcza dogłębnie ale jest przy tym delikatna, krzywdy nie zrobi, nie podrażni, nie wysuszy. Wyciąga ze skóry wszystkie niedoskonałości i nieczystości, zostawia skórę jasna i czystą. Maseczka idealna! :)

Ma cudowny, niebieski kolor i zapach, który relaksuje i odpręża.
Mimo, iż zawiera glinkę nie ma glinkowatej konsystencji - jest jak krem, ma doskonały poślizg. I mimo zawartości glinki nie zasycha w glinkowaty sposób, nie tworzy na twarzy tynkowej warstwy.

Pokochałam i powracać do niej będę po każdym wykończonym opakowaniu.

Używam tego produktu od: trochę ponad miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1/2 opakowania

Idealna maska z glinką

To najfajniejsza maseczka z glinka z jaką miałam do czynienia. Jest naprawdę wszechstronna, dogłębnie oczyszcza pory i złuszcza. Od razu po zastosowaniu skóra jest wygładzona, zdrowa, świetlista.
Maseczka posiada w składzie dośc spore, ale nieostre i nie drażniące drobinki, które podczas ostatniego etapu zabiegu dodatkowo nieagresywnie peelingują.
Maseczka jest naprawdę bardzo wydajna i słoiczek na długo wystarcza. Szkoda tylko, że znajduje się w słoiczkowym, mało higienicznym opakowaniu. Trzeba ją aplikowac szpatułką do kremu, żeby miec pewnośc, że kosmetyk się zanieczyści.
Maseczka ma neutralny zapach - ani nie zachwyca, ani nie odrzuca.

Z czystym sumieniem serdecznie polecam. Jednak z tym zastrzeżeniem, że w przypadku tłustej skóry sprawdzi się bardziej.