Ziaja, Oliwkowa, Naturalny krem oliwkowy (stara wersja)

Ziaja, Oliwkowa, Naturalny krem oliwkowy (stara wersja)

e-ZikoApteka.pl
Średnia ocena: 4.84/5

E-Glamour.pl
Średnia ocena: 4.89/5

Średnia ocena: 3.68/5

Uzupełnia niedobór cennych substancji odżywczych. Wzmacniając płaszcz lipidowy działa ochronnie na skórę. Regeneruje naskórek i zapobiega nadmiernej utracie wody. Skutecznie łagodzi podrażnienia.
Przeznaczony do cery normalnej i suchej, a w szczególności do skóry skłonnej do podrażnień i wysuszenia.

uczulił...

Produkt bardzo taki, bardzo gęsty i wydaje się, sądząc po licznych pochwałach- całkiem niezły..
Dla mnie jednak okazał się kompletną klapą, a uczulenie po jego zastosowaniu sprawiło, że wyglądam jak Yeti:-(((.
Po zastosowaniu czułam się jak posmarowana gęstym mazidłem, kojarzącym mi się raczej ze smarem do samochodu..
Przyznam, że uwielbiam żel do mycia ciała z tej serii- jest świetny, krem jednak nie spełnił wymagań mojej skóry. Szkoda.

Używam tego produktu od:tygodnia
Ilość zużytych opakowań:pół słoiczka

Rewelacja

kremik boski , kiedyś kupowałam mnustwo cholernie drogich kremów ale kiedyś pojechałam do rodziców i.... zapomniałam zabrać kremiku na noc więc "ukradłam" mamie oliwkowy i rano przeżyłam szok !!! moja buziulka była śliczna !! idealnie gładziutka , nawilżona, równy koloryt i ogólnie super :) co prawda krem nakłada się dość opornie bo jest tłuściutki ale czyni cuda a cena jest rewelacyjna ok 4 zł ! moja mama używa go już parę lat i wygląda super :) polecam WARTO !!
( dodam tylko że jak wróciłam od rodziców i spotkałam sie ze znajomymi wszyscy zgodnie stwierdzili że chyba naprawdę wypoczęłam bo wyglądam świetnie :)... a to wszystko dzięki Ziaja oliwka

Używam tego produktu od:miesiąca

KWC jak sie patrzy :)

Ten krem jest po prostu boooooski :D
Wersji tłustej używam dla podratowania mojej suchej skóry (najczęściej w lecie, chociaż w zimie też sie sprawdza) a wersji lżejszej (lekka formuła) na co dzień.
Nawilża, natłuszcza, wygładza i łagodzi. No i ładnie pachnie :)
Tłustym smaruje nos jak mam katar :D balsam normalnie! Cena za to cudo jest conajmniej śmieszna - 3,50zł.-4,50 zł. Zawsze mam go pod ręką, nigdy sie nie rozstajemy:)
[Może nie odpowiadać osobom o tłustej cerze]
Polcam gorąco!

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: niezliczone :)

polecam

Kremik bardzo dobry ale raczej do skóry b. suchej i suchej, ewentualnie normalnej. Natłuszcza i nawilża skóre. Nie podrażnia. Spełnia swoje zadanie:) skóra moich rak też go bardzo lubi. Kremik stosuję na noc, na dzień jest za tłusty. Zapach jest ok. Nie jest rewelacyjny, ale mnie nie przeszkadza. Opakowanie nie jest może jakieś bardzo piekne ale czego jeszcze chcieć za tę cenę? wystarczy że jest estetyczne:)

Używam tego produktu od: ???

Cudo!!

Kocham go!
Zawsze miałam suchą skórę, która się ściągała, była nieprzyjemna w dotyku, piekła czasami.
Teraz codziennie wieczorem nakładam ten kremik (mieszam go razem z kremem loreal przeciw niedoskonałościom) i moja buźka to cudo :P
Przydaje się gdy np za bardzo opalę się w solarium i skóra piecze. Nie stosuje maseczki żadnej tylko kremik oliwkowy i wszystko gra :)

+nawilża
+zmiękcza skórę
+wygładza
+koi podrażnienia
+cena!!

-nie zauważyłam :)

Używam tego produktu od:1 rok

Do suchej cery.

Plusy:
- wydajny
- bardzo dobrze nawilża suchą skórę
- doskonały po zbyt długim leżeniu na słońcu, skóra, nie łuszczy
się :)
- nie zatyka porów
- dobrze się wchłania
- ma przyjemny zapach.

Minusy:
- nie polecam do tłustej cery, ponieważ powoduje dodatkowy
efekt nabłyszczający

Używam tego produktu od:4 lat
Ilość zużytych opakowań: ok 15.

bardzo dobry. :)

Kupiłam już wiele opakowań tego kremu.

Używam go na twarz, szyję i dekolt, czasem na inne bardzo przesuszone miejsca też. Stosuję go na noc, na dzień jedynie zimą, kiedy jestem w górach, na stoku.

Nie zapycha (ale ja używam go w minimalnych ilościach), natłusza skórę, odżywia. Wygładza, łągodzi podrażnienia. Regeneruje w szybkim czasie.

Nie daję 5 gwiazdek, bo zapach mnie odstrasza, no i te wszystkie konserwanty w składzie.. Wracam do sprawdzonej Nivei. :)

Używam tego produktu od: dawna

Uniwersalny

Szukałam czegoś mocno nawilżającego, co ukoi wysuszoną kuracjami przeciwtrądzikowymi cerę. Za śmieszną cenę kupiłam więc Ziaję Oliwkową, choć nieco się obawiałam tłustej konsystencji, jednak nie mogłam dostać tego kremu w wersji Lekka Formuła w małym opakowaniu.

Krem byłyby bardzo dobry, ale niestety - zapycha. Gdy próbowałam stosować go na całą facjatę, rano budziłam się z zaskórniakami. Dlatego używam go punktowo na najbardziej przesuszone miejsca i tu radzi sobie wzorowo, natychmiastowo je natłuszczając. Używam go także do rąk, sprawdzi się także po podrażnieniu słonecznym. Jednak zauważyłam, że po otwarciu słoiczka zbiera się woda na pokrywce.. Dosyć dziwne i odrzucające.

Plus za cenę i meeeega wydajność - starczy mi na kilka lat. Polecam fanom klasycznej Nivei - ładniej pachnie, podobnie działa, tak samo topornie się rozprowadza.

Ilość zużytych opakowań:ciągle pierwsze

poprostu POLECAM

Uważam, że jest to jeden z lepszych kremów do używania "na codzień". Przy regularnym używaniu skóra jest gładka, krem łagodzi wszelakie podrażnienia oraz super nawilża suchą skóre. Nadaje się na całe ciało, nie tylko na twarz. Ładny zapach, dobra konsystencja...A i bardzo ważne: produkt dostępny dla wszystkich-> cena ok. 3-4 zł.

Używam go przez cały rok...dodatkowo w zimie ZAWSZE ZABIERAM GO NA NARTY ;)

Nie jest to produkt "wyłącznie dla pań" -> u mnie w domu używa go cała RODZINA i wszyscy są z niego zadowoleni:)

KUPIE NAPEWNO JESZCZE WIELE RAZY.

Używam tego produktu od: dłuuuugo... 1,5-2 lata
Ilość zużytych opakowań: napewno ponad 10

cudny

Kupiłam Oliwkę w celu używania jej na usta oraz paznokcie na noc. Krem jest bardzo dobry, nie podrażnia, idealnie natłuszcza. Usta są miękkie i idealnie nawilżone, krem działa lepiej niż niejedna pomadka. Nie ma chemicznego posmaku. Na paznokcie, a szczególnie na skórki cudownie działa. Nie mam poszarpanych skórek, paznokcie gładkie, nawilżone, mają ładny połysk. Parę razy z braku kremu na noc, nałożyłam go na twarz. Mam cerę mieszaną, więc okolice nosa były bardzo tłuste, ale reszta gładziutka i nawilżona. Polecam także na szyję i dekolt. Cena świetna, bo tylko 3 zł, konsystencja dobra, nie spływa z ust, paznokci i twarzy, zapach kojarzy mi się z kremem dla niemowlaków. Ogólnie bardzo dobry kremik.

Używam tego produktu od:roku