Nivea, Visage Young, Pure Effect, Bye - Bye Spot! SOS Stick (Sztyft przeciw wypryskom)

Sztyft przeciw wypryskom Bye-Bye Spot skutecznie zwalcza niedoskonałości skóry i zapobiega ich ponownemu powstawaniu.

Cena: ok. 20zł
/e/

Dam aż pół gwiazdki.

Takie sobie nic. Ładne opakowanie, jakiś tam lekko wyczuwalny, nawet dość przyjemny zapach. Nie mam problemów z trądzikiem, czasem coś mi wyskoczy.Równie dobrze mogłabym wtedy polać twarz zimną wodą. Nie lubię, nie kupię więcej.

Używam tego produktu od: Używałam przez trzy tygodnie.
Ilość zużytych opakowań: calutkie pierwsze. Bez rezultatów.

Do kitu.

Całkowity niewypał, totalna klapa!
Produkt już po dwóch tygodniach wysechł, a po trzech gąbeczka wcisnęła się do środka i nie mogłam już więcej nałożyć.
Dodatkowo w ogóle nie działał. Nic a nic. Ani w tą dobrą stronę ani w tą złą.

+dostępność

-aplikacja i jakość opakowania (miałam trudności z tym żeby coś w ogóle wyleciało, no a potem to się zepsuło...)
-szybko wysycha
- ZERO działania antytrądzikowego
- cena (20 zł za kilkanaście ml wody?)

Nie polecam zdecydowanie! Zresztą jak widzę, nie tylko ja.

Nigdy więcej.

Wielkie opakowanie, wielka reklama, beznadziejny produkt.

Tak właściwie, kolejny niewypał Nivea... Pamiętam, że była kiedyś taka promocja. Kupiłam tonik z Nivea i dostałam ten punktowiec. Nie robi nic, końcówka się brudzi, wysycha ten punktowiec już po miesiącu, nic nie robi z niedoskonałościami.

Używam tego produktu od: używałam dwa lata temu
Ilość zużytych opakowań: nie całe jedno, wyrzucone do śmietnika..

Tu także chyba sobie jaja robicie

Kupiłam, bo zachęciła mnie reklama i miałam manię na punkcie Nivea Young. Kremy, żele były ok, na moją młodą i delikatną cerę. Ale czemu miał służyć ten sztyft? Pic na wodę. Szczerze to sama woda. Nie odnotowałam żadnej małej krostki, która dzięki niemu zniknęła.

Używam tego produktu od: używałam kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań: jedno, ale szybko mi się rozwaliło

Bubel jakich mało

Do zkupu zachęciłą mnie mega promocja mianowicie z 20zł na 5 :O Produkt ten nie zwalcza pryszczy wręcz przeciwnie sprawia że nawet małe krostki stają się czerwone i bolące, końcówka szybko się brudzi. Jednym słowem BEZNADZIEJA!

Używam tego produktu od: używałam miesiąc i trafiło do kosza
Ilość zużytych opakowań: 1 nie całe

Strata pieniędzy

Miałam problem z trądzikiem więc postanowiłam że kupię sobie ten sztyft, miałam nadzieję że mi choć trochę pomoże. I strasznie się zawiodłam.

*drogi jak na coś co wcale nie pomaga
*jest go mało i szybko się kończy (w sumie to dobrze bo i tak miałam go ochotę wyrzucić)
*wcale nie likwiduje krostek
*ma nieprzyjemny zapach

Używam tego produktu od: nie pamiętam
Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

W miarę ok

Ja się natomiast nie zgodzę po cześci z moimi poprzedniczkami.
Owszem, niej est to jakiś zachwycający środek, likwidujący pryszcze z dnia na noc, jednak ma swoje plusy.
+ po wyciśnięciu krostki można nim przetrzeć i zalecza ją, tak że zmniejsza się odrobinę
+ działa bakteriobójczo, więc nie rozprzestrzeniają się zarazki
+ wygodna forma sztyftu, nie trzeba nic rozsmarowywać, a jedynie wystarczy dotknąć

- gąbeczka szybko się brudzi
- nie leczy krostek do końca
- droooogi

Używam tego produktu od: kilku lat

dostałam za darmo,więc nie żałuję ;)

Zgadzam się w 100% z opiniami poprzedniczek-sztyft NIC nie robi.W składzie ma baardzo dużo alkoholu i szczypie przy nakładaniu.Czasami mam wrażenie że się skończył, a ten na drugi dzień jest prawie że cały mokry z alkoholu.Ale jak już napisałam wyżej-nie żałuję, bo dostałam go za darmo w naturze:).

Ilość zużytych opakowań: 1,niecałe

bezuzyteczny

podzielam zdanie poprzedniczek. Produkt moglby nie istniec-juz lepiej posmarowac sie zwyklym kremem nawilzajacym i bedzie poprawa niz wydac 20zl na to badziewie. Przy regularnym stosowaniu nie widze zadnej poprawy, przy aplkacji musze sie ladnie nameczyc zeby poczuc ze wogule jest cos najladane na wyprysk. Zdecydowanie nie polecam.

Używam tego produktu od: miesiaca

Dno

Żadnego efektu poprawy-skóra wokół była podrażniona, pryszcze jak były tak są, na dodatek sam produkt bardzo szybko zasycha i po 2 tygodniach był zaschnięty.

Używam tego produktu od: nie pamiętam
Ilość zużytych opakowań: jedno nie do końca

totalna porażka

Patrząc na jego recenzje wszystko staje się jasne.
Totalny bubel, który kompletnie nie działa. Na dodatek jego aplikacja na jakieś większe "wulkany" jest wręcz niemożliwa.

Używam tego produktu od: nie wiem
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Jest średni

Kupiłam go tylko dlatego, że był w promocji, z 21 zł na 9,50.

-wypryski znikają, ale dopiero po 3-4 dniach
-wygodny w aplikacji
-ładne, poręczne opakowanie.
-śmierdzi pisakiem
-cena zbyt wygórowana jak na ten produkt, bo w regularnej cenie kosztuje koło 20 zł
-w miarę wydajny